Магията на изтока - тема 37

  • 37 268
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 872
Терзи, аз много не можах да схвана в кадрите от младините им кой кого харесва и за кого се омъжи майката на главната
Скрит текст:
единия и беше гадже, а брата на журналиста явно я е харесвал тайно, но не помня дали са давали какво е станало всъщност с него, само кадрите от раждането в болницата помня, може да ми се е спяло и да съм пропуснала някои важни моменти от миналото, аз 4 еп. изгледах снощи, последния излязъл

Аз 4-ти еп. не съм го гледала...днес ще го гледам.., но до тук
Скрит текст:
разбрах, че жената на баткото харесваше един друг и от него е момиченцето, май той е умрял, а детето и него го смята тя за умряло, а после се е оженила за лошия батко, но нямат деца...
Нова тема има ли?

# 751
  • София
  • Мнения: 15 486
На мен и двамата ГГ не са ми от любимците.Харесвам баща и, шефката на лечителя, абе по-възрастните актьори от този филм.Засега де, може да се появи някой млад, който ми харесва.

# 752
  • Мнения: 9 247
Шеф ще пусне и обеща коледна тематика
Предполагам,че няма да ни затворят толкова бързо. Praynig

Вик го има и с други пуловери.
Скрит текст:

и без
Скрит текст:


# 753
  • BG
  • Мнения: 4 458
Лечителят бил приличал на City hunter, но аз него не съм го гледала, така четох в руския форум.

# 754
  • Мнения: 14 453
 newsm78 според мен Лечителят прилича на Faith ,пак с Минчо де Heart Eyes

# 755
  • Мнения: 40
От 2010 год. следя и чета редовно дискусиите във форума и ми е страшно приятно. Обичам да ви изчитам коментарите, но не обичам да пиша. Благодарна съм, че ви има и с голям ентусиазъм поддържате форума. Всички Вие в една за мен тежка година сте били утеха и развлечение за мен.
Надявам се, че няма да сте обидени , че не пиша редовно като Вас, но за сметка на това Ви чета всеки ден и съм изгледала една голяма, много голяма гама от корейски, японски и тайвански сериали и филми, но само с български субтитри. Като цяло съм омаяна от азиатското кино, направо "манияк".
Приятна вечер на Всички.

# 756
  • София
  • Мнения: 15 486
Приятна вечер на Всички.

Добре дошла! И аз не съм от често пишещите, но гледам и чета!

# 757
  • BG
  • Мнения: 4 458
inosenciq, не се притеснявай, пишеш, ако ти се пише, ако не, четеш и толкова Peace

Цял час търсих какво да гледам, но нищо не ми хареса. Почнах някакъв многосериен King's family , май така се казваше, обаче не ми хареса, после се рових, рових и нищо. Не че не ме чакат няколко еп. на Пинокио, но сега не ми е до него, и последният еп. на :Лошите момчета не ми се гледа, абе единственото, което имам желание да гледам  е Rosy lovers, но пък там няма еп.
Дайте нещо, което е минало между капките и не съм го забелязала Laughing

# 758
  • София
  • Мнения: 15 486
Лелее, как имаш търпение да отлагаш, особено Лошите момчета?

# 759
  • Мнения: 14 453
inosenciq  Hug чети,гледай и се наслаждавай.
М,да красиви пуловерчета  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 22:35 от Sause baus!

# 760
  • BG
  • Мнения: 4 458
Лелее, как имаш търпение да отлагаш, особено Лошите момчета?
Еми, аз така, пред финално имам навика да ги зарязвам, иначе в началото с голям интерес ги следя, даже а-ха да обявя някоя драма за най-добрата и към края вече съм пас Sunglasses но има и такива, които са финиширали и при мен.

# 761
  • DE
  • Мнения: 9 068
Затишие, затишие и изведнъж изригнем  Grinning
За пръв път не харесах  SBS Gayo Daejun. По принцип до сега всяка година тяхното новогодишно шоу е най-хубаво, но тази не успяха да ме впечатлят. Скучни, вече виждани изпълнения. Всички сякаш бяха много уморени и вероятно са били  Tired
Добре, че бяха 2pm и Джи и Теянг та да вкарат малко тестостерон, че накрая сигурно щях да заспя от скука   Whistling


Добре, че Чани вече не е рус  Heart Eyes  У Йонг ме изненада, не съм му фен, но странната му коса ми хареса. Джунсо и Джуно  във вихъра си  Heart Eyes

# 762
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tупи, в Healer, аз съм пропуснала историческите му участия и е останал скрит досега за мен този красавец Wink

Ууу, как съм изтървала, че това сладко същество е започнало нов сериал?! ooooh! Ще наваксам!  Peace Мен напоследък вярно, че хич ме няма, ама... Опитах се да гледам първи епизод на уеб сериала на Джи на корейски, с китайски субтитри, ама явно малко съм живяла в тоя блок, не можах да се справя Thinking Пинокио не съм го започвала още, че не мога да наваксам с Birth of Beauty. Аз пък като започна нещо, много трудно се отказвам. Обикновено ги доглеждам докрай и даже не ползвам мишката, не знам какъв съм такъв индивид. На 2 общохаресвани сериала обаче съм се отказвала, срам ме е, затова няма да казвам кои са. Rolling Eyes
inosenciq, ти чети, чети, не се притеснявай! Нали трябва и някой да ни чете глупостите Laughing Hug

# 763
  • BG
  • Мнения: 4 458
Добре, че Чани вече не е рус  Heart Eyes  У Йонг ме изненада, не съм му фен, но странната му коса ми хареса. Джунсо и Джуно  във вихъра си  Heart Eyes
Пък аз се чудя с какво са навлекли Тек, прилича ми на Оловният войник Laughing, Чани е все така безбожно красив и леко фалшив, но му е простено, обаче  като цяло не ми се иска да се сещам за това музикално хореографско чудо Go Crazy, че изпадам в ужас и потрес Joy

Какво се задава на японския фронт от 16 януари- Шун Огури и Тома Икута в нова драма Ouroboros, ще ми е интересно да видя дали ще я издържа, че каста е ОК,но резюмето не много. Изглеждат страхотно и двамата.

Скрит текст:


Харесах си два неазиатски сериала-Outlander-красив шотландски воин, винаги съм си мечтала за такъв Heart Eyes и Legend of the seeker

# 764
  • Мнения: 14 453
Кой писа ,че Шун е симпатяга ,а не просто красив newsm78
Тома-още не го познавам,че да се изказвам,но ще наваксам Wink

Общи условия

Активация на акаунт