Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №37

  • 72 258
  • 789
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Greene, аз успях да пусна поръчка. Ще ви информирам как са се стекли обстоятелствата. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 778
Филтрите бяха само 2-3 бройки, аз като отворих пишеше само 1 останала на склад, и някой я е взел:)

# 47
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
  bouquet за темата.
Продължавам да си търся ботуши.

# 48
  • Мнения: 778
Мисля да следя на черен петък за фотоапарат, обаче си нямам и най-малка представа какъв? Трябва ми за снимки на детето и семейството главно, задължително да прави хубави снимки на закрито. Приятел фотограф ми препоръча да е Nikon или Kanon, но нямаше време да обсъждаме модели. Моля, ако някой е запознат да ми препоръча нещо.

Определено Nikon, но трябва да кажеш и бюджет, защото това 'снимки на детете и семейството" всеки фотоапарат и телефон ги прави. А ако ще чакаш черен петък, там не се знае какви модели ще пуснат. А и Сони не е зле, все пак повечето им модели са с лещи на Карл Цайс Simple Smile

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Мисля да следя на черен петък за фотоапарат, обаче си нямам и най-малка представа какъв? Трябва ми за снимки на детето и семейството главно, задължително да прави хубави снимки на закрито. Приятел фотограф ми препоръча да е Nikon или Kanon, но нямаше време да обсъждаме модели. Моля, ако някой е запознат да ми препоръча нещо.

Определено Nikon, но трябва да кажеш и бюджет, защото това 'снимки на детете и семейството" всеки фотоапарат и телефон ги прави. А ако ще чакаш черен петък, там не се знае какви модели ще пуснат. А и Сони не е зле, все пак повечето им модели са с лещи на Карл Цайс Simple Smile

Аз пък снимам с Canon и съм много доволна. Дори мисля да купя някакъв powershot за рождения ден на дъщеря ми.
Трябва да кажеш и какво точно търсиш , DSLR , "сапунерка" , горе долу какъв клас , до колко пари ... 

# 50
  • София
  • Мнения: 43 903
Аз предпочитам каноните, повече ми харесват какви цветове вадят.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
В очакване на ЧП и аз!
Ровя за изгодно Лего от серията Сити.
Яд ме е че изпуснах филтрите, много изгодна е била цената.
Действат ли още кодовете за нови клиенти?!

# 52
  • Мнения: 322
За Амазон Family - обвързан е с Prime  и имате месец безплатно ползване в който се възползвате от всички оферти , после абонамента е 79 паунда на година .
Аз съм с Fuji - незаменим за снимки на слабо осветление .
И моля ако някой се абонита да провери дали http://www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-10558-Number-Train/dp/B00HX8N … words=duplo+10558 и http://www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-10552-Creative-Cars/dp/B00HX8 … ywords=duplo+cars са част от офертите

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 22:49 от idiotka

# 53
  • Мнения: 330
Хубаво ми питате, ама разберете че " Ич хабер си найн " хихих това ми е един вид мечта. За бюджет си мисля към 250-300п. Телефоните не са толкова подходящи за снимане на бързо движещи се деца..... Дайте ми линкове на това,коети вие имате.
http://www.amazon.co.uk/Canon-Digital-Camera-discontinued-manufa … 80327&sr=1-80
Това е хубаво намаление !

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 23:01 от AnnVa

# 54
  • Мнения: 656
Оп и аз тук Grinning, не съм пазарувала отдавна...
Трябват ми електрически четки за зъби за децата, тези с батериите се оказаха голям боклук Naughty

# 55
  • Мнения: 778
Хубаво ми питате, ама разберете че " Ич хабер си найн " хихих това ми е един вид мечта. За бюджет си мисля към 250-300п. Телефоните не са толкова подходящи за снимане на бързо движещи се деца..... Дайте ми линкове на това,коети вие имате.

Мога да ти кажа, че за 250 - 300 паунда, който и да избереш няма да сгрешиш. По-скоро прочети как се правят снимки, какви неща трябва да се имат предвид.
Ето можеш да прочетеш и това

# 56
  • Мнения: 330
Хубаво ми питате, ама разберете че " Ич хабер си найн " хихих това ми е един вид мечта. За бюджет си мисля към 250-300п. Телефоните не са толкова подходящи за снимане на бързо движещи се деца..... Дайте ми линкове на това,коети вие имате.

Мога да ти кажа, че за 250 - 300 паунда, който и да избереш няма да сгрешиш. По-скоро прочети как се правят снимки, какви неща трябва да се имат предвид.
Ето можеш да прочетеш и това


Благодаря ти! както винаги с много точен и ясен!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Хубаво ми питате, ама разберете че " Ич хабер си найн " хихих това ми е един вид мечта. За бюджет си мисля към 250-300п. Телефоните не са толкова подходящи за снимане на бързо движещи се деца..... Дайте ми линкове на това,коети вие имате.
http://www.amazon.co.uk/Canon-Digital-Camera-discontinued-manufa … 80327&sr=1-80
Това е хубаво намаление !

Това обаче е само тяло, трябват ти още поне 100 за обектив.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето какво намерих с дати на промоции в английския Амазон:




Мерси, сложих го в първия пост. Peace


Чак пък "определено"  Laughing Канон и Никон са равностойни, не мисля че Сони може да се мери с тях, що се касае за ДСЛР. Peace

AnnVa, ако не смяташ да се занимаваш по-сериозно с фотография, най-добре си вземи турбо-сапунерка - ще ти свърши добра работа за снимки на семейството, дори и на автоматичен режим.

# 59
  • Мнения: 778


Благодаря ти! както винаги с много точен и ясен!

Аз не бих ти препоръчал DSLR, ако не искаш да се занимаваш по-сериозно. Те са свързани най-малкото с носенето на още една чанта Simple Smile , не са компактни . Аз ще ти препоръчвам някоко модела компактни, но ти си решаваш и ако ти е на сърце си вземи DSLR. Когато се спреш на определен модел погледни и цените в БГ, понякога не си струва да се поръчва от чужбина, защото тук са по-евтини.

и 2 любими Nikon-чета

Общи условия

Активация на акаунт