Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 690
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 203
Бганьо много е приятно човек да прелисти страниците назад Hug ,чета и сама си се смея  Joy rotfImao rotfImbo newsm47 спомени спомени ама чок  спомени  Hugсамо дето и на мен не ми се явяват картинките  Tired от клиповете изтрити  Cry други са  частни  Tired

# 736
  • Русе
  • Мнения: 2 245
Ох, Бганьо, аз също доста се смях на подчертания от теб пасаж. hahaha Има още, и в следващите теми. Въобще много енергия блика от темите... smile3521
Мария, и при мен е така - само текст, без гифчета, без снимков материал...

# 737
# 738
  • Мнения: 3 203
Някой следи ли сериала по БТВ Лейди  Hug в днешната серия Еда разбра ,че чака бебе а Харун-Хакъ горкия като в небрано лозе  Hug



Деска  txtloves txtloves txtloves

# 739
  • София
  • Мнения: 1 395
В края на този не чак толкова студен януарски ден, да ви светна, че днес било световен ден за ходене без панталони. Е, поне в Ню Йорк го отбелязали подобаващо, но се надявам догодина и тук да го зачетем. Хубаво е да има по някой такъв ден за ходене без.... Бях чел преди време, че имало ден за ходене без сутиени. Остава сега да има и ден за ходене по без нищо, за да е щастието пълно. Надявам се искрено да се засечем някъде в някой подобен ден, а не само виртуално в темата.

А вицът на деня е, че в Саудитска Арабия издали фетва /май така му викаха?/, че е кощунствено да се правят снежни човеци, понеже не можело човек да прави подобия на човеци, които били единствено божие дело /на Аллах в случая/. То в тоя район на света какво друго да правиш в свободното си време освен снежни човеци, ама наистина поръсил лек снежец тези дни по северната граница и веднага издали фетвата, да не вземе да се изкуши някой.

Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 23:41 от bganio

Общи условия

Активация на акаунт