Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 621
  • 583
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 344
Моля , та ние също ходим през месец или през три седмици
Как така ще го отпивате
нямат никакво право още повече, че си плащате
коя е градината

# 286
  • Мнения: 60
Това за заемането на място е глупост, не се опитвайте да набивате чувство за вина на момичето. Такава е системата, щом не може да си запише детето по всяко време, ще заема място и още как Simple Smile редно ли е с дете на 7м. да се кандидатства за яслена група, както в моя случай.. А по въпроса, докато чинно си плащате таксата от 18лв. проблем мисля, че няма. Директорката да отпише детето ви сама ако има такива правомощия Simple Smile тази си реве за жалба.

# 287
  • Мнения: 280
Това за заемането на място е глупост, не се опитвайте да набивате чувство за вина на момичето. Такава е системата, щом не може да си запише детето по всяко време, ще заема място и още как Simple Smile редно ли е с дете на 7м. да се кандидатства за яслена група, както в моя случай.. А по въпроса, докато чинно си плащате таксата от 18лв. проблем мисля, че няма. Директорката да отпише детето ви сама ако има такива правомощия Simple Smile тази си реве за жалба.

Благодаря за подкрепата момичета. Наистина системата е доста непрактична, но...

# 288
  • Мнения: 344
Аз да попитам има ли вече реално грип в Бургас или не -По яслите или детските винаги има вируси , но кога ще се чуе според вас. То не е ли по-сигурно сега да не се водят на ясла , а не като се изпоразболеят То тогава вече ще е минала заразата

# 289
  • Мнения: 109
Може ли сравнителен анализ на Слънце и Андерсен Simple Smile

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Може ли сравнителен анализ на Слънце и Андерсен Simple Smile

Разликата в чувствителна, в полза на Андерсен.

# 291
  • Мнения: 31 681
И аз така съм чувала
Макар, че какво значи да се сравняват градини... Зависи при какви госпожи ще е детето

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 10 865
От Слънце не съм доволна, бих избрала Андерсен.

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet

Системата за online кандидатстването ще приема заявления на 01.04. През март я пускат само за разглеждане и ориентация, тогава не може да се пише.Документи ще ти трябват при записването:
- акт за раждане на детето , копие и оригинал за сверка
- удостоверения, че ти и таткото нямате задължения към Общината
- амбулаторният картон, заедно с изследванията / кръв, урина, микробиология/ и бележка, че детето е клинично здраво, се носят в деня на постъпване, септември.

Питай, не се притеснявай  Hug

Аз тази година ще подавам за 1-ви клас вече, някой друг?

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Mного ти благодаря, Горгона  Hug bouquet

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 9 035
Аз съм за ясла, пак .Надявам се за последно  Whistling

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 10 865
Горгона, за училищата има отделна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781197.105;topicrefid=20.
Предполагам, че там ще се дискутира приема и тази година.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Горгона, за училищата има отделна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781197.105;topicrefid=20.
Предполагам, че там ще се дискутира приема и тази година.

Да, знам, благодаря ти  bouquet Споделих само Simple Smile
Значи , миризмата на рибена супа в градината тази сутрин ме ....  Sick

# 299
  • Мнения: 344
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet


А децата, които в момента са на ясла пак ли кандидатстваме за прием в градина на 01-04-2016 или става автоматично приема , а само се насочваме към определена група .Пак ли минаваме през онлайн приема ?

Общи условия

Активация на акаунт