Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 613
  • 583
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 31 665
Тази година явно е по-лесно, защото видях доста късно регистрирани деца, а са приети на първо класиране! Само в Раковина е било чудо
Горгона Hug

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 12:14 от Г-жа Рамацоти

# 361
  • Мнения: 1 423
Не е приет в кварталната ясла.
Сега какво да правя, някой може ли да ми каже стъпките?
Уж нямаше проблем...

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 10 862
Не е приет в кварталната ясла.
Сега какво да правя, някой може ли да ми каже стъпките?
Уж нямаше проблем...

А по второ желание не е ли прието детето?

# 363
  • Мнения: 1 423
Не е приет в кварталната ясла.
Сега какво да правя, някой може ли да ми каже стъпките?
Уж нямаше проблем...

А по второ желание не е ли прието детето?

Информацията е : "Детето не е класирано."

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 10 862
За коя ясла става въпрос? Да не би да е грешка?
В списъка с приетите деца не го ли откриваш по име?

# 365
  • Мнения: 31 665
Как не е прието? За ясла №3 става въпрос, нали? Там деца с 3 точки са приети

# 366
  • Мнения: 1 423
Как не е прието? За ясла №3 става въпрос, нали? Там деца с 3 точки са приети
Яслата на Сан Стефано номер 3.
И на мен ми е чудно.
Сега се вкиснах точно преди празниците.
Няма го и в списъка.

# 367
  • Мнения: 31 665
В колко часа го регистрира? След като ви е квартална тази ясла, значи имате точка предимство по местоживеене т.е. ако сте на квартира имате поне 4 т, а ако имате жилище 5т. А аз виждам класирани деца с 3 т

# 368
  • Мнения: 1 423
В колко часа го регистрира? След като ви е квартална тази ясла, значи имате точка предимство по местоживеене т.е. ако сте на квартира имате поне 4 т, а ако имате жилище 5т. А аз виждам класирани деца с 3 т
Регистрирах го на 4-5 април. Живеем си тук в наше жилище отдавна, не сме на квартира.
Ще прескоча до яслата следобед. И ако няма вариант, ще търся друга ясла.
Имаме голямо желание да ходим на ясла. И нямам друг избор.
Извинете за гласните разсъждения.
Пожелавам на всички ви спокойни празници!

# 369
  • Мнения: 31 665
Значи би трябвало да имате 5 т. Има приети деца с 5т регистрирани на 04.04 и на 13.04

# 370
  • Мнения: 33
Ние сме приети в ОДЗ 8 "Брезичка" - това ни е първи избор. Ще съм благодарна ако споделите мнения.
Има ли срок след класирането в който трябва да го запишем?

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 9 032
Зависи дали се водите във Възраждане или в Братята. Защото ясла 3 е за Лазур и за Братята.
Малката е приета в Щурче.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Честито на приетите дечица и родителите им  Hug Срокът за записване би трябвало да е споменат в самата система в "Етапи".
MiraBu, много странен ми се вижда вашия случай, да не би адресът ви да е във Възраждане?

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 197
Дори да живееш срещу ясла 3, ако адреса е в район Възраждане получаваш 3 точки. Ние живеем на 5-6мин от яслата, но получихме 3т.

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 02:09 от Nini7

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 704
Весели празници на всички!
Приети сме на първо желание,записването е започнало още днес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт