VIP BROTHER Образцов дом 2014 - 10

  • 55 054
  • 1 635
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 8 560
Е, малко курвенски го изигра, но честито на шампиона - ще си намери майстора следващия път. 
Абе беше ясно, преди няколко часа го казах,но очаквах ,че при огромното си желание да играе с/у Кличко,Кубрат ще бъде много подготвен

# 1 606
  • Мнения: 566
Скрит текст:
Е, малко курвенски го изигра, но честито на шампиона - ще си намери майстора следващия път.  
Абе беше ясно, преди няколко часа го казах,но очаквах ,че при огромното си желание да играе с/у Кличко,Кубрат ще бъде много подготвен

Пак е победител!! Извинете, че спамя, но.....
Скрит текст:
беше УЖАСНО ЯКО!! Дано и на "вип"-овете са им го пуснали.
БЕШЕ ТОЛКОВА ВЪЛНУВАЩО! Кличко просто е....много силен...с тия засилващи се удари...
Но тълпата, думите след това на Пулев, а ако нямаше и коментатор, щеше да е още по-невероятно!

# 1 607
  • Мнения: 4 418

Нещото беше тоя заряд, че БГ участие има и т.н., но като спорт е скука, особено тежка категория, където един точен и силен удар и до там.

Та да се завърнем на тема брадъра, аз и преди се питах, добре де защо след като има психически тормоз, няма и физически. Колко щяха да ни спестят виканици и т.н., ако си бяха навкарали удари по кратуните. То е измислено решението.  Laughing

Ама сериозно, щом физическата агресия е забранена, според мен трябва и психическата да не е позволена.
Но кво ли разбирам и аз.  Simple Smile

# 1 608
  • Мнения: 2 207
Ники Китаеца щял да влиза... Tired

# 1 609
  • Мнения: 2 658

Та да се завърнем на тема брадъра, аз и преди се питах, добре де защо след като има психически тормоз, няма и физически. Колко щяха да ни спестят виканици и т.н., ако си бяха навкарали удари по кратуните. То е измислено решението.  Laughing

Ама сериозно, щом физическата агресия е забранена, според мен трябва и психическата да не е позволена.
Но кво ли разбирам и аз.  Simple Smile

Какво ще излъчват тогава - някакви доволни и щастливи хора, спящи, ядящи, гледащи мило, говорещи тихо и умно … Пълна скука.

# 1 610
  • Мнения: 7 779
Ама сериозно, щом физическата агресия е забранена, според мен трябва и психическата да не е позволена.
Но кво ли разбирам и аз.  Simple Smile
как ще се определи кога има психическа агресия ? за едни Людмила може да ги е стресирала с поведението си и да определят това като психическа агресия. но пък други може да одобряват поведението и.

# 1 611
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Е, това ще е интересно! КОЙ ХАРЕСВА ЗАХАЖАЕВА И ЗАЩО?
Не се заяждам - питам!
Много мислих за психическият тормоз. Ако се гони за такъв, ВБ трябва изобщо да не участва!
Много е трудно да бъде дефиниран и много лесно да бъде оправдан...

А Албена е малко темерут, ако на това викате "овладяна" и "премерена"...

# 1 612
  • Мнения: 4 418
Какво ще излъчват тогава - някакви доволни и щастливи хора, спящи, ядящи, гледащи мило, говорещи тихо и умно … Пълна скука.

Не вярвам и не искам да вярвам, че само със скандали може да е интересно това предаване.




как ще се определи кога има психическа агресия ? за едни Людмила може да ги е стресирала с поведението си и да определят това като психическа агресия. но пък други може да одобряват поведението и.

В крайна сметка, някой с власт (ББ може би) ще трябва да определя, дали е имало или не психическа агресия.

# 1 613
  • Мнения: 4 418
КОЙ ХАРЕСВА ЗАХАЖАЕВА И ЗАЩО?

Основното, което Захажаева направи за шоуто е да вкара напрежение и скандали, което няма как да харесвам, дори и от гледна точка на "шоу", "сеир" и т.н.

Може би прекалено дълго остана в къщата тя, мисля че щеше да е интересно да излезе доста по-рано и по този начин да позволи на Албена да претърпи втората си метаморфоза.

# 1 614
  • Мнения: 2 658
Какво ще излъчват тогава - някакви доволни и щастливи хора, спящи, ядящи, гледащи мило, говорещи тихо и умно … Пълна скука.

Не вярвам и не искам да вярвам, че само със скандали може да е интересно това предаване.


Важно е в какво вярват продуцентите.

# 1 615
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...

Важно е в какво вярват продуцентите.

Така е.  Peace Вероятно, вярват в това, което виждат.

Да вземем нашата тема във форума. Като има скандал, страниците се изписват за нула време. Като няма крясъци, пиянски изцепки, истерии настъпва тишина и спокойствие и в темата.

Всички декларираме, че сме отвратени от скандалите, но всички /естествено, нормално/ ги коментираме разпалено, та дори се хапем помежду си.

Точно това ни сервират монтажистите от формата. "Пускат мухата" в къщата, гледат сеир и монтират за драгия зрител.

# 1 616
  • Мнения: 7 779
В крайна сметка, някой с власт (ББ може би) ще трябва да определя, дали е имало или не психическа агресия.
ама тя , псих.агресия, може да се изразява по много и различни начини.  едни психясват само като чуват постоянното пърдене на някой, но за други това е нормално. едни хъркат , а други не го понасят. това също влияе на психиката. ББ на чия страна ще е  newsm78

# 1 617
  • София
  • Мнения: 7 893
Ако има адекватни мисии, страниците на темата също щяха да се изписват бързо, но мисиите в последните издания са последна грижа.
На преден план са битовизмите, запои и скандали Mr. Green

# 1 618
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Извинете за спама,но някой знае ли от къде мога да гледам цялата среща между Кубрат и Кличко

# 1 619
  • Мнения: 1 762
Да вземем нашата тема във форума. Като има скандал, страниците се изписват за нула време. Като няма крясъци, пиянски изцепки, истерии настъпва тишина и спокойствие и в темата.

Ако имаше живо излъчване нямаше да е така, предишния ВБ доста се обсъждаше през деня.
А сега гледаме само това което реши "великият"  продуцент. Close

Общи условия

Активация на акаунт