Как беше при вас с нощното хранене - докога???

  • 14 597
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 034
danaq , да те успокоя - съвсем не всички бебета спят по 6 часа нощем  Wink моят син е по-голям от твоето бебе и твърдо яде на 3-4 часа, като само той знае защо понякога са 3, а друг път - 4  Grinning в допълнение, той е много бавен и се храни по 1 час, смятай колко ни остава за спане.  

за увеличаването на дозата - и това опитах, но той повръща, тоест - знае колко може да поеме и повече не иска. освен това се оказа, че дори и в случаите, когато яде по-малко от обичайната си доза, пак си спи 3-4 часа. значи и от това не зависи. просто си знаят и това е. аз се примирих вече. в крайна сметка и аз не ям в точно определени часове всеки ден и по едно и също количество, защо да го очаквам от бебето?

# 91
  • Мнения: 8 233
На около 50 дена спря да се буди за нощно ядене. Две-три седмици след това отново започна да се буди заради колики. Давах му капки за тях и веднага след това заспиваше отново.

# 92
  • Мнения: 56
Ние спряхме на 2м., което е супер, защото стомахчето трябва да си почива поне 6 часа.

# 93
  • Мнения: 2 334
Ние спряхме точно на 40-я ден Hug

# 94
  • Мнения: 207
Хммм,

Айде и аз да се цопна. Ми Гери ядеше до края на шестия през ноща поне веднъж. А докато я кърмех (4 и 1/2) бяхме като скачени съдове нощно време. И да ти кажа влезнахме в болница с тежък вирус може би това я накара да спре да яде. Иначе сега слагам 1 и 1/2 бисквита закуска към 210 мляко за да спи до сутринта иначе в 1 си е пак гладна. Да има деца които още от родилното си спят и не папкат, но има и такива които имат нужда от това. Пробвала съм веднъж-дваж да прилъжа с вода, но това беше кошмар имах чуството, че съседите от 1вия етаж ще ми оставят мляко на сутринта пред вратата.  Crazy

А и да ти кажа ако мислиш, че като спре да яде това означава сън цяла нощ....Ела виж вода, биба, да я обърна щото докато спи не се сеща. По някое време пък решава, че може да си побърбори между 2 и 4.

Така, че мисълта ми беше докато иска давай  Hug

# 95
  • Мнения: 4 393
Ние от родилното не се будим нощем, а пък откакто стана на 1 месец яде на 4 часа а през нощта прави 8-часово спане.Излишно е да казвам, че явно имам сделка с Господ! Laughing

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Със сина ми вече не си спомням как беше, но май откъм 3-тия месец спря да яде през нощта. Rolling Eyes А щерката спря да се събужда за ядене, когато спрях да я кърмя и мина на АМ. Явно не и е стигало. Това беше към 7 месец. И двамата сами се отказаха, вода и т.н. не съм давала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт