Някой пробвал ли е нещо на Kryolan?

  • 1 823
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
хехех...ти пък Mr. Green нали се сещаш, че по клиповете мацките не са излезли от сутринта с този гланц и непрекъснато някой им коригира грима. Съмнявам се, че ще намериш гланц, който да издържа дълго. Въднъж ползвах силикон на Севънтийн, но много лепнеше това чудо и като духнеше вятър да не ти обяснявам как ми се залепваше косата там Sick
Не съм се научила да цитирам и каквото и да било да правя, защото съм нова, затова малко абстрактно ми седи изказването Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 248
хехех...ти пък Mr. Green нали се сещаш, че по клиповете мацките не са излезли от сутринта с този гланц и непрекъснато някой им коригира грима. Съмнявам се, че ще намериш гланц, който да издържа дълго. Въднъж ползвах силикон на Севънтийн, но много лепнеше това чудо и като духнеше вятър да не ти обяснявам как ми се залепваше косата там Sick
Не съм се научила да цитирам и каквото и да било да правя, защото съм нова, затова малко абстрактно ми седи изказването Embarassed
Малко офф...
В горния десен ъгъл на мнението, което искаш да цитираш има "цитат", кликваш на него и ти излиза полето като за обикмовен отговор, но съдържащ и съответното мнение...от там нататък знаеш, нали? Blush Hug

# 17
  • Мнения: 5 103
Купувам по доста неща на куп и не знам точно до левче кое колко струва, но приблизително:
-фон дьо тене покривния 39лв, не е мазем в кутия е/ аз го купих октомври мисля , че още имам/.
-ползвам сенки със светлинен ефект/ златисти, може  като руж да се ползва/, окло 15лв, бяха
-четка за руж си взех, много ми харесаха с истински косъм.
-червила неползвам почти
-и гъбички за фон дьотена си взимам големи опаковки са и ми излизат ефтино.

# 18
  • Мнения: 178
Моля ви кажете къде е този склад. Иска ми се да го посетя Mr. Green

# 19
  • Мнения: 585
Купувам по доста неща на куп и не знам точно до левче кое колко струва, но приблизително:
-фон дьо тене покривния 39лв, не е мазем в кутия е/ аз го купих октомври мисля , че още имам/.
-ползвам сенки със светлинен ефект/ златисти, може  като руж да се ползва/, окло 15лв, бяха
-четка за руж си взех, много ми харесаха с истински косъм.
-червила неползвам почти
-и гъбички за фон дьотена си взимам големи опаковки са и ми излизат ефтино.

Много ти благодаря за информацията Simple Smile
  bouquet

Скоро се надявам да успея да стигна дотам и да си харесам нещо.
Абе скоро скоро, няма да е много скоро, но като ми потрябва нещо ще отида да пробвам най-после.
Пък току виж съм се разхубавила още повече Simple Smile

# 20
  • Мнения: 585
Моля ви кажете къде е този склад. Иска ми се да го посетя Mr. Green

това имам аз като адрес

1000 Sofia, ul."Ivan Denkoglu" No.2, tel./fax o2 9811438 ili mobil
0888758162 - Ivanka Bakardjieva.

Общи условия

Активация на акаунт