Сирма

  • 7 006
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, нова съм и се интересувам от клиенти на Сирма, гр.Средец .

# 1
  • Мнения: 320
Да и аз ще бъда много благодарна като нов потребител..всичко които са имали контакт със Сирма да изкажат мнение..защото се убих да чета из форума и темите където е пълна каша... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 27
И мен ме интересува. Контактувам с нея! Прави ми много добро впечатление! Отговаря ми на въпроси по телефона без никакво заплащане. Но още не знам дали е познала.

# 3
  • Мнения: 358
И мен ме интересува. Контактувам с нея! Прави ми много добро впечатление! Отговаря ми на въпроси по телефона без никакво заплащане. Но още не знам дали е познала.
Не, не познава. Затова изчаках да видя какво ще стане с прогнозите и и съответно не се вързах да ми разваля магия за трицифрена сума. Иначе мила и симпатична жена.

# 4
  • Мнения: 27
Жалко, че не познава! Аз чакам навечерие на Новата година, защото ми е прогнозирала нещо хубаво......, че ще ми се обади любим човек и връзката ми продължи с него! Тя казва много уверено и й повярвах! След Нова година ще напиша дали ми е познала!

# 5
  • Мнения: 27
Тоест, че връзката ми ще продължи с него от това обаждане преди Нова година...Ще чакам да напиша дали е познала!

# 6
  • Мнения: 320
Тоест, че връзката ми ще продължи с него от това обаждане преди Нова година...Ще чакам да напиша дали е познала!

И аз имам подобна прогноза...явно на всеки казва едно и също като отговор на подобен въпрос  newsm78

# 7
  • Мнения: 27
Сигурност, с която го казва и увереност са ме накарали да й повярвам. Но ето остава малко време и ще видя!

# 8
  • Мнения: 320
Сигурност, с която го казва и увереност са ме накарали да й повярвам. Но ето остава малко време и ще видя!

Ами да споделиш...та да знам че и моята ще се сбъдне..  Simple Smile  bouquet

# 9
  • Мнения: 27
Остава три дни до Нова година и още нищо не се е случило в живота ми от това дето Сирма е казала, а то е, че преди Нова година отношенията ми с човек, с който се разделихме, ще започнат да се оправят, ще има развой! Засега все още е тишина!

# 10
  • Мнения: 27
Сирма говори уверено, но нищо не познава, за жалост! Нищо не се е сбъднало, което тя ми е казала!

# 11
  • Мнения: 3
Сирма ли-Мария кучкарката?Пъво тя не е от Средец,а от съседно село-Светлина.Незнам от къде се появи-от многото реклами,които си е направила.Пълна мошеничка.Много любезна и уверена-за да ти вземе парите.А нейните ритуали и амулети-са пълна нула.Обеща ми,че животът ми ще се промени към добро-а все още проблемите ми си стоят.Направи амулет за печалба-а вместо това ме съкратиха от работа.Дадох й сумати пари,а сега се чудя как да свържа двата края-без работа,без печалба и без нищо.

# 12
  • Мнения: 27
Добре, че тук си споделяме нещата!Аз също помислих, че нещо знае, но НИЩО! Благодаря ви, че сте написали по въпроса. Очаквах да се случат хубавите неща от предсказанията й, но НИЩО не е станало!

# 13
  • Мнения: 39
Никой ли не е ходил при Сирма повече или да й е звънял? Напишете мнението си, моля ви! Дали нещо ви се сбъднало?

# 14
  • Мнения: 128
Никой ли не е ходил при Сирма повече или да й е звънял? Напишете мнението си, моля ви! Дали нещо ви се сбъднало?

Аз съм й звъняла два пъти. Първия път даде срок и каза, че ще стане до 4 месеца. Понеже това не се случи след 6 месеца пак звъннах. Този път го удари на съвети, а не на гледане и каза, че има надежда, но зависи от мен, аз трябва да направя нещо. Е, надежда няма никаква ... Сирма не познава поне при мен. Ако Ви интересуват и други мнения за нея може да прегледате темите за ясновидци/врачки, там има доста изписано както за нея така и за други.

Общи условия

Активация на акаунт