КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 651
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 536
Надявах се да си ги познаеш,подарих ти ги ,но си трая....да се естиш ,че са за теб,бабата -герой ..чаак във Виена отиде ...
да ви кажа ,след 3 дни ще имам документи за самоличност...Поправимо е ,но ...можеше да не блея чак толкова.И лека вечер да ви пожелая....Утре почвам ремонта от дребни и груби работи,че главния майстор зает ,та ще подготвяме почвата само...

# 31
  • Мнения: 495
Кремче, честит  рожден ден!  newsm51
Уж е ден, като ден,
съвсем, съвсем обикновен,
но за нас е специален,
а за теб пък УНИКАЛЕН !
Рожден ден днес имаш ти,
порасна с година пред нашите очи,
рожден ден днес имаш ти,
още година сложи на своите плещи!
Бъди жива-здрава, сбъдвай мечтите си,
а усмивката и чара си в годините запази!
Хубав празник! 
Наздраве!  cheers



     

# 32
  • София
  • Мнения: 8 372
Брей, овампирих се тая вечер. Уж навреме си легнах ( малко преди каляската да се превърене в тиква ), полежах, полежах, не ме свърта - станах. Гледам, не съм сама. И Танита шета из темата, ама само читател го раздава. Не пише Simple Smile Що така бе маце? Легнах пак. ОФци броих, кОзи броих-не става. Викам си, я да взема, че да напра'я по едно кафе за гледане...ей го на кайвето.



 Сипвам и разсипва, бавно го пийнете, леко завъртете, чашките си обърнете, а сега и кръст сложете. А сега седнете и не говорете...
ЖАБКИНАТА чаша първа. Я да видим,цъ,цъ,цъ. Жено, гледай как те виждам: крак връз крак и цигаре държиш. Ма то тъй 100 години ша живейш. Работата ти никак ней лека. НогУ пара, ногУ нЯщо тря'а да профукаш. Ша са узориш тоя месец, ама ша са спраиш. И още нЯщо-среща с мъж, от път иде, на 4 колела се движи. Голяма лИбоФ ша извъртите, а след туй дълъг път ви чака и многУ джумбуш. А фърляй парата на пода, колко ти се откине от сърце.
БОРЯНКИНАТАчашка - втора. И ти от път си се прибрала скоро. В голям град си ходила, с хубави хора си се срещнала. Ама сега работа те чака. Що ти е къщата нагоре с краката ма жено? Аааа виждам нещо. Дългочакани гости ше дойдат- мъж, жена и две вързопчета носят, ама за сега нимоа ти каза кви са. Кат му дойде времето. Ай, фърляй парата и ти. Да не забраиш да се обадиш за вързопчетата...
ЯЖКИНАТАчашка - трета. Малейййй, пари ша ти излезат от джоба, ама за добро е. Ша инвестираш в средство за масова комуникация, щот иначе нема живот. И хич не се дърпай-нема да ти се размине. По Коледа те виждам като прелетна птица - ще отлетиш на юг, ама за малко...Дай парата.
Айде малко почивка и пак продължавам... newsm22

# 33
  • София
  • Мнения: 8 372
Срам, не срам, похапнах и продължавам да врачувам. То се е видяло, че за сега няма да се спи.
Хайде и ТАНИТА се разписа. Е, не съм сама. 
ТАНИТКИНАТА чашка е наред. Брей, огин жена си, на вулкан приличаш. Около тебе и връз тебе все народ-като на манифестация. То връз тебе само един, на главата ти-повечко ( внуци, щерки...) ама около тебе-панаир. На деца мязат, ама не са. По-сбръчкани ми се виждат. Кат ги водиш на расотка пАзи да се не загуби некое зЪрно. немое само да се върне...Айде стига ти.
ДЖИЛИНАТА чашка е наред. Лелеее, роман за тебе мога да напиша...ква е тая шарения в чашата ти ма сестро? Ша си смениш фасона. В главата на ритана зелка ша мязаш, ама таквъз е модата сега, а в телото - на стройна фиданка. Кви са тез мъже ма булка? Единия го виждам, нещо все те инструктира, все подскача и се криви около теб, ама и ти подскачаш и мааш краци. Ааа, тоя е на служба-учител по гимнастика, а другия??? Чакай да тура очилите. А, ми то тоз твойто мъж бре джанъм. Виж го как личи на чашата. Седи, очи не сваля от теб и се облизва като дърт котарак. Нада се да се облажи... И тебе по Нова година път те чака.
Лелеее, чаши още много има, ама на вражалицата й се доспа. Айде, затварям кепенците.

# 34
  • Мнения: 1 082

  Добро да е утрото и приятен денят Ви мили приятелки-много ама много съм заета-по цял ден на работа и като за капак и английски 2 пъти вечер-но за хубаво е -малко да се поразмърда мозъка.
Фло сърдечно благодаря за поздрава-мехлем за душата.

Честито Кремче-бъди здрава и обичана!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 672
Казвам ви добутро, нежни мои четвъртинки и половинки с валса на дъжда, защото в София си вали тихо и спокойно.





Леле, Фло, ама и врачка се оказа. Супер си!  Hug

КРЕМЧЕ, честит рожден ден! Бъди все такава мила, добра и усмихната! От здраве да не се отървеш!




Моят юнак иска да ходи на училище и това си е. Цял ден вчера се увещавахме, че не може да иде, тази нсутрин рипна и като ревна, че няма да ходи - събуди съседите. Ама, разгеле гещо го успокоих с филмче. Боже, да не повярваш!

Аз също обичам да купувам отрано подаръци, но засега не съм и започнала още. Струва ми се, че е още октомври, ама що ли тъй. При мен пък основните подаръци са в книги за тези, дето обичат.  Влади си знае, че една част от подаръците са книги, даже понякога си поръчва някоя книжка. Но сега имам и друга заявка -  несесер на три етажа, де ще го диря не знам. Направил е списък на цялата рода.  Laughing Та на мен се падна тая чест да търся за подарък голям пенал.  newsm78

Хубав ден, прекрасници! Отивам да правя закуска.









# 36
  • Мнения: 1 997
Добро утроо !
Кремче - Честит рожден ден ! Пожелавам ти да си здрава  и спокойна , усмихната и обичана !!!


Сега и аз да почерпя за голямата ни щерка Ани ,която днес порастна с още 1 година.
да ни е жива и здрава! Все такава всеотдайна щерка да е  !:hug: Hug

черпя за нейно здраве Hug Hug







Приятен и спокоен ден на всички момичета ! Hug Hug

# 37
  • Мнения: 1 065
Добро утро милимоички.
Какво ли мога да направя за да ви върна поне частица от това, което ми носи общуването с вас?!?!?!...

Прочетох на две-на три пропуснатото.
Виждам, че и днес е празник- и от мен
Честит рожден ден, Кремче!
От здраве и хубавини да не се отървеш, усмивката да озарява лицето ти


След малко ще ми доведат Ири, нямам време да пиша много, само ще кажа- адашке Фло, ти си вулкан от позитивизъм и добро настроение. Прегръщам те и ти се радвам.
Всички сте (сме!) уникални и въпреки различността си, с толкова общи черти...
Господ е събирач.... да сте  (да сме) живи и здрави и все така да е зареждащо общуването ни, и виртуално и реално ...

Не знам дали усетихте милите ми чувства...
Ставам, пак ще дойда при възможност

П.П. Добре, че погледнах писаното преди да публикувам-
честит  рожен ден на Гъбкината Ани!
Здраве, любов и късмет!

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 08:42 от djily

# 38
  • София
  • Мнения: 1 529
Днес  пак празнуваме в темата.
Кремче,само хубавини да ти се случват.


Гъбче,да ти е жива и здрава Ани,да успее във всяко начинание.


Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 10:01 от Шпунц

# 39
  • Мнения: 1 250
Кремче, честит рожден ден! Бъди здрава, все така очарователна и винаги заобиколена от любимите си хора!

Честит рожден ден на гъбкината Ани! Бъди здрава, щастлива и нека успехите са твой постоянен другар!



За двете рожденнички по цветенце!





Джили, много хубаво си казала, мисля че всички изпитваме същите чувства.
Връщам се назад да чета, че досега бях на лекар.
Хубав , слънчев и ползотворен ден на всички ви мили девойки!

# 40
  • Мнения: 1 558
Привет, дами  Hug Hug Hug
Навън е мрачно и влажно, но аз си пия чайчето и се хилотя - Фло, уникална си, създаде ми настроение, зареди ме за целия ден! Благодаря ти

Честит рожден ден на Крем и Ани!
С пожелание за много здраве, любов и благополучие!

Гъбка, мерси за почерпката, да ти е здрава и щастлива щерката   bouquet

Щом е ден на добротата - пожелавам ви да сте заобиколени само от добри хора и да живеете в наистина прекрасен свят  newsm51 newsm51 newsm51

Как са днес малчовците - Влади, Катето, Анжи - до довечера да пишете, че вече са добре  Laughing

Кари, намери ли лек за твоите болежки? Дано да ги пребориш вече  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 8 372
Ходя, къде ходя, все към вас ме тегли Simple Smile Ми няма пък да се съпротивлявам.
Колко хубаво!!! Денят е специален - Световен ден на добротата! В нашата къщичка отново има празници, отново е време за веселие. Simple Smile
КРЕМЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ОТ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ТИ ЖЕЛАЯ ПО МНОГО!
Този букет от бели рози е за теб. Музикалния поздрав - довечера.


Дай, ма булка да ти гледам. Лелеее, много сълзи виждам, река, ама от радост и щастие са сълзите. И около тебе много народ-у дома ти мъж, 3 щерки, внучка, куче, зетьове и стари свекъри. Всички на ръце те носят. Дет работиш много народ - семе фърляш в неорана нива, но богат урожай ша береш. И приятелки много имаш-из цялата страна. Днеска те те поздравяват, всички тебе уважават, празника ти честитяват. А и още нещо има. Да са пукат душмани и завистливи комшийки. Много си убава мари. Дет минеш, мъжете ги праиш да умиргат. Хак им е. Айде на тебе подарък ти гледам, щот ти е празник, па нали е и ден на добротата, та на добра ша са прая Simple Smile

Ай са малко да поошетам и пак ша седна при вас. newsm79 wash hang prostor 1ironing 1dishes

# 42
  • Мнения: 422
 Честит рожден ден!
Желая много здраве, щастие и късмет!
Надявам се да се получи с намеренията ми да изпратя картичка, но не съм го правила досега в бг мама.
http://kartichki.bg/kartichki/pojelaniq-za-rojden-den/badi-sebe- … eto-ti-kazva.html
Моля ви, ако не се получи да ми обясните как. Ще е чудесно ако повече хора си пращаме картички и си пишем такива добри неща.
Ще разкажа малко за себе си. На 35 години съм. От София, но рода ми идва от шопския край. Преди 1 година се омъжих и съм щастлива, доколкото мога.
Поздрави на всички!

# 43
  • Мнения: 18 536
Честит рожден ден на Кремче и Ани,голяма почерпка ,врачка добра и хубости са ни налазили тук.Добре дошла на Нина.Стори ми се млада мама,имам нюх,но все някога ще остарее,от много рано се адаптира,или по-точно ще дава младежки вид на групата.Това по приляга.Врачке ,само ти не разбра,че като пътувах далеко си изгубих личната карта,а аз мислех че на целия свят казах...нищо,важното,че се поправями влизам в законови норми,с малко кисела физиономия,но към подобрение.Каролинке,оздравявай ,кърпи там болежките да не те мъчат,то здравеопазването навсякъде иска и ние да поискаме да сме здрави,само положително мисли,то аз го знам,ама като е за мен ,нещо не успявам.На чужд гръб всичко е лесно и чудесно,положително и  прекрасно се осъществява.Дечурлишките дано вече са ок.И да си гледам и аз работата днес ,стига зяпах нета.Една друга врачка така вика,мноого нет зяпаш,намали. Hug Hug Hug Hugза всички.

# 44
  • Мнения: 894

Здравейте момичета  Hug
Ехото на благата дума е безкрайно, а проявата на доброта и загриженост към заобикалящите е дело, което няма цена и може да донесе в живота на нуждаещите се вяра в един по -красив ден !

И понеже е ден ,в който се навършват 146 години от смъртта на великия италиански композитор Джоакино Антонио Росини.
Насладете се на красотата на музиката


Искам да поздравя и рожденичките ни Валето и Ани на Гъбка!
Бъдете щастливи,прекрасни и неустоими!
Поздрав за ВАС


Фло снощи влязох в Однокласники,само ако имаш профил може да пускаш песнички аз се регистрирах и слушах до сред нощ руски песни
Днес до обяд ходих да се правя красива на фризьор с нова прическа съм ,джиджена!
Като тази,но по-хубава  smile3534
Скрит текст:
Въпреки мрачното време бъдете добри  и правете добро newsm51

Общи условия

Активация на акаунт