КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 773
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 330

 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МОРЯЦИТЕ И НА КАРИ!

                             

 На мен от две години не ми е много весело на този празник, но взех малко рибка - филе от толстолоб и довечера ще го изпържа - да спазим традицията.

# 676
  • София
  • Мнения: 8 480
Ей ме на, пак при вас. Най-добре си почивам във вашата компания.
Благодаря на следващата серия готини баби, поздравили ММ и внучето.
МИМИ, ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО, КЪДЕТО ХОДИ, ДА "ИЛЯДИ". ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С НЕГО!
Аз го докарах до почивка. Simple Smile Пия си кафето и чета поздравления. Всичко ми е готово. Остана само да опека рибката.Пека една погача, която не съм правила досега. Направо си е крачка напред за моята консервативна, рачешка душа. Никога не експериментирам, когато ще имам гости, но днес се престраших. Все някога има първи път. Гостите са най-близките ни хора, така, че не се притеснявам. После ще ви кажа какво съм натворила.
КАРИ, представям си те, как дегустираш салатата и накрая - няма такова нещо. ( салата ). Прибирай купата, все едно никога не си правила такава салата Joy ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК И НА ТЕБ. Към кои да те броя - моряците, рибарите newsm78 Слагам те при банкерите newsm10
Отивам да си нагледам погачата, че да не четете после в пресата: Една силно пристрастена към компютрите баба, подпали кухнята... Язък за погачата.hahaha

# 677
  • София
  • Мнения: 16 230
Честит Никулден на всички празнуващи!
Да са живи и здави малките и големи Никита!   bouquet
А Николинки нямаме ли си?
Св. Никола да пази моряците навсякъде!
И много пари на банкерите!
Аз като  проста касиерка дали празнувам днес?
Луси, успех с майсторите, дръж ги изкъсо до края.
Янке, ние също ще сме на котлети от толстолоб. Размразих  и любимия на Пламен паргасиус, че той риба с кости не яде.
Все се каня да си купя булгур, че до сега не съм опитвала. Ето повод - да пробвам и аз салатата на Кари. Баща ми все врънкаше майка ми да му наготви нещо с булгур, вместо ориз. Така правела майка му като дете и го обичал. Но тя беше твърда в отказа си - такова нещо не била правила.

# 678
  • Мнения: 1 558
Честит Никулден!

Честит имен ден на близките на ФЛО, ДИДИМИТИ, МАРИ М, МИМИТО!
С пожелания от сърце за много здраве, късмет и благополучие!





Честит професионален празник на морските момчета на ЛУСИ и ТАНИТА!
Попътен вятър и бряг, където ги очакват любимите хора!





Кари, щом е празник – честит да е!




Сърдечни благодарности на всички за поздравите към ММ!
За нас наистина е специален ден!
Често в годините назад на този ден ММ е бил на плаване, но съм се старала винаги да го отбележим подобаващо...
Тази година пък сме си двамата, че момичето ни замина за София, плануват нещо със сина, та решихме да отпразнуваме по-различно – по ресторантски, сред хора...

А сега не ми остава нищо друго, освен да почерпя и вас, че преди много , много години на този ден създадохме нашето семейство. И така вече 28 години в разбирателство и сговор, поръсени от време на време с дребни спорове и морски раздели, крачим заедно по пътя на живота



# 679
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 330
 ДОБИ, ЧЕСТИТО ВИ ГОДИШНИНА, СЪЧЕТАНА С МОРСКИЯ ПРАЗНИК!ДА ИЛЯДИТЕ ЗАЕДНО,ДА ДОЧАКАТЕ ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ!

            


 За банкерите - защо празнуват на Никулден: защото всички ние сме им шарани Joy \ Кари да не се обидиш! \

# 680
  • София
  • Мнения: 2 675
Охо, много още поводи, хубави.  Laughing

Кари, честит празник, мила! Прегръдки от всички у дома!  Hug

Танче, да ти  е здрав зетя и все така грижлив и обичлив към семейстото и вас!


Доби, честита ви годишнина! В мир и любов да живеете още 100 години!




Хайде, поздрав за всички именици от сърце!

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 17:50 от marina_vladi

# 681
  • Мнения: 894
Празникът продължава!
Честит да е синът на МИМИ,съпругът на Доби!Честит празник на Кари!
Наздраве!
/youtu.be/n3HKKJLNXVQ
ДОБИ,честита ви годишнина!Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами.

# 682
  • тук и там
  • Мнения: 312
Кари,миличка честит празник и на теб!
Доби,честита годишнина-живи и здрави да сте,много да се обичате и подкрепяте!
Благодаря  за пожеланията към сина.
Аз днес наистина почивам и мързелувам.Довечера ще празнуваме в наш приятел Николай,та рибата ще я ядем у тях.
Булгура от време на време си го ядем,но слагам равни части ориз и булгур,а баба ми слагаше и сушени сливи.

# 683
  • Видин
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!!! newsm51 smile3525 newsm51
НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,ДА СА ЩАСТЛИВИ И БЛАГОСЛОВЕНИ!!!  mrstraetz Drunk Wine Glass smile3548


И моя любим зет Никола днес е именик!Благодаря му,че прави щастливо нашето момиче!  love001

# 684
  • Мнения: 495
Честит професионален празник на моя зет Сашо! smile3548
Да ни е жив и здрав, все така обичан и обичлив!
Много здраве и късмет на голямото му семейство!  Two Hearts Flowers Four Leaf Clover thumbsup
Наздраве! cheers
Чакаме го този месец да се прибере, дано да му изпратят смяна, че иначе остава за началото на Новата година! Но както и да е, само здраве да е! newsm10

Почерпете се за негово здраве!

                          

# 685
  • Мнения: 495
Момичета, благодаря за пожеланията към моя зет! Да е жив и здрав и попътен вятър! newsm10

Честито на всички празнуващи!
Весел празник!
Няма да ви изброявам, че може да пропусна някой, а не искам! Joy

Сядаме на масата, че да пием "по едно" за всички Ники-та, всички моряци и банкер Кари! newsm47
Наздраве! cheers


Весела празнична вечер! newsm10

# 686
  • Мнения: 2 029
ЧЕСТИТ  ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС ! ДА СА ЗДРАВИ,ОБИЧАНИ, С КЪСМЕТ !СВЕТИ НИКОЛАЙ ДА  ГИ ЗАКРИЛЯ !!!

На всички - Наздраве !!!


Мари - Честита ви годишнина с ММ!!! Hug HugНа свят ден сте се взели ! Свети Николай да бди над вас !!!



Питахте се за банкери в темата ни -  ами нашата голяма щерка Ани е банкерка.
Да ни е жива и здрава !!!


Днес цял ден топуркам- насам,натам.
Вече седнах.Шаранът е във фурната - напълнен.
Усеща ароматът.

Ставам да го нагледам.

Още веднъж - приятно изкарване на всички именици,близките им и всички,които се решили да уважат празника !!!  Hug Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 19:40 от Gabkata

# 687
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
И от мен - Честит празник
на всички именници и близките им,
на моряците
и на банкерите.
Честита годишнина на ДОБИ.
За всички-здраве, късмет и благоденствие!

# 688
  • Мнения: 4 370
честита годишнина ,доби !

за всички, които още празнуват един музикален поздрав от мен !!!

# 689
  • Мнения: 2 029
Ама ,че съм я свършилаа!

Като чета на бегом и не си записвам!
Поздравила съм Мари с годишнината им със съпруга и Embarassed Embarassed

Сега ще се поправя.
Доби - Честита ви годишнина ! Здраве и дълги години в обич ви пожелавам с твоето момче !!! 


Миличка Мари - ти си поздравена н аванс Hug Hug Grinning

Общи условия

Активация на акаунт