Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 362


Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 21:50 от dterziiska

# 32
  • Мнения: 3 362




Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 21:50 от dterziiska

# 33
  • Мнения: 3 241
Момичета, да вметна преди новата серия нещо дребно.
Когато Сабри пита Яхия видял ли е Ататюрк, а после видял ли е и Исмет Иненю и Кязъм Карабекир. Потърсих в гугъл, те са много близки съратници на Ататюрк.
Значи, нашият Яхия аби е революционер на много високо ниво. Чакат го в Анкара, във Великото събрание.
Предричам му велики дела, а на Гюзиде нека даде развод и да се съберат с Джелил.  Simple Smile

Приятно гледане!   Hug

# 34
  • Мнения: 3 371

Ох, от къде го изрови този Бехлюл !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 21 201
Оххххх от толкова снимки на екипа на сета от последните дни нещо ми докривя. Rolling Eyes




# 36
  • Мнения: 18 598
Сладурки, приятно гледане!  Hug
Благодаря ви за всичко! Да се насладим на поредната доза от нашия сериал! Дано не е последната  Praynig

">#t=30[/video]

# 37
  • Мнения: 21 201
Сега по време на рекламите казаха, че следва новия а не последния. Значи другата седмица, ще е финалния епизод.
Еврика, най-накрая започва.
Приятно гледане.
Еее пак Ви няма, жалко, не мога да си коментирам сама.

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 23:07 от Neidjal

# 38
  • Мнения: 18 598
Наде  Heart Eyes тук съм. Ама какво да коментирам, като нищо не отбирам  newsm78 Петро разбра ли къде се крие Аля ? И какво му беше написала в писмото  newsm78

# 39
  • Мнения: 8 543
Аз изпуснах почти целия епизод и ще помоля, който знае къде качват серията, накрая да сложи линк в темата! Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 23:53 от ·٠•Snejka•٠·

# 40
  • Мнения: 21 201
Това ако не е някой кошмар на Мюрвет те на.

# 41
  • Мнения: 21 201
Малкия ако не се е напикал те на.......много ме дразни това дете.
Станаха като дядовата ръкавичка, кой откъде дойде все у тях го укриват.
Дойдоха ми в повече военните действия. Tired
Май с майката на Шура е станало нещо.

# 42
  • Мнения: 18 598
Май, че майката на Шура е починала ...
Петро кого се кани пак да убива  newsm78 Аля ли ? Няма да се учудя ... изобщо! ooooh!

Последна редакция: пт, 14 ное 2014, 00:15 от queen_fenka

# 43
  • Мнения: 21 201
Ах  #2gunfireСеииииииит не се отказа от навиците си да закъсняваш и сега, ще започне едно самосъжаление пред Джелил. #Cussing out
Фенче май да, а Шура щяла утрешния ден да се омъжва.

# 44
  • Мнения: 8 543
Аз пък не мога да разбера защо поканиха Фахрие да участва в този сериал и тя защо се е съгласила?!  ooooh! След всеки епизод се надявам в следващия да й отделят повече от 5-10 минути, но не и не, дават всичко друго, но и нея.  Sad  Ако все пак благоволят да го направят - свива сарми или чисти боб и леща.  Shocked Изключително ме дразнят. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Добре, че й отделиха малко моменти с Къванч все пак.  Tired Ако не беше той партньорът й, направо щях да съжаля, че участва в сериала. #Cussing out ooooh! Сега не съжалявам само, защото ги видях един до друг, което можеше въобще да не се случи.  Peace Но толкова се зарадвах и такива очаквания имах, а то... ooooh! Sad

Общи условия

Активация на акаунт