Секс играчки -

  • 14 488
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
помислих си първо, че мухата е някаква джаджа  Crazy

Дето прави бззззззззз, нали  Laughing
да  Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 5 299
Само белезници ползваме и домино, чакам си още коледния подарък - вибратор Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 121
А домино какво е?

# 18
  • Мнения: 5 299
Маска на очите Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Само белезници ползваме и домино, чакам си още коледния подарък - вибратор Mr. Green

Има да чакаш!Аз моя вече година и половина го чакам smile3516Мъж ми само се офлянква - мисля, че го възприема като конкуренция hahaha

# 20
  • Мнения: 5 317

Използваме от време на време. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 047
Аз искам,но жената не иска.Казва,че и без това секса й идва в повече.
Мечтая да използваме вибратор,дилда,вагинални топчета,пенис халки и еротично бельо. Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз искам,но жената не иска.Казва,че и без това секса й идва в повече.
Мечтая да използваме вибратор,дилда,вагинални топчета,пенис халки и еротично бельо. Embarassed
И анален секс да правиш!
Абе ти си бил голям палавник Mr. Green

# 23
Нямаме си вибратор  newsm78  Как да избера подходящ на милата ми съпруга? Може би да и взема мярка и после с размерите и - в магазина?   newsm78 hahaha  bouquet

Момичета, как очаквате за подарък вибратори Shocked  Той сам ли се сети?  (въпроса е към децата с подаръци при дядо коледа, възмутените да не се обаждат, моля;)

# 24
  • Мнения: 5 299
Нямаме си вибратор  newsm78  Как да избера подходящ на милата ми съпруга? Може би да и взема мярка и после с размерите и - в магазина?   newsm78 hahaha  bouquet

Момичета, как очаквате за подарък вибратори Shocked  Той сам ли се сети?  (въпроса е към децата с подаръци при дядо коледа, възмутените да не се обаждат, моля;)
МъжО сам се сети Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 978
Нямаме си вибратор  newsm78  Как да избера подходящ на милата ми съпруга? ......

Ми питай я какво точно я възбужда, дали да е по- дълъг или по- дебел, дали да е оребрен и така..!!


# 26
  • Мнения: 5 317
Нямаме си вибратор  newsm78  Как да избера подходящ на милата ми съпруга? Може би да и взема мярка и после с размерите и - в магазина?   newsm78 hahaha  bouquet

Момичета, как очаквате за подарък вибратори Shocked  Той сам ли се сети?  (въпроса е към децата с подаръци при дядо коледа, възмутените да не се обаждат, моля;)
Моят е от досетливите,сам се сети.

Как така да й вземеш мярка? newsm78

# 27
  • Мнения: 242


Как така да й вземеш мярка? newsm78
бре чудно нещо #Shocked

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Вземи й двоен Crazy

Ние ползваме единствено шоколад - ако се брой за сексиграчка де Embarassed. Във всеки случай ми действа доста добре Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 390
Абе аз не съм ползвала, но май ми се иска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт