Звездни компромати -222 част

  • 50 286
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Едва ли, инфантилна  Mr. Green
Гримьорът на Плейбой сигурно я е гримирал 24ч, ръцете му са изсъхнали от тежък физически труд и пак не е успял, горкия, да я направи малко по-лесна за смилане  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 2 658
Едва ли, инфантилна  Mr. Green
Гримьорът на Плейбой сигурно я е гримирал 24ч, ръцете му са изсъхнали от тежък физически труд и пак не е успял, горкия, да я направи малко по-лесна за смилане  Mr. Green

 Simple Smile Разсмя ме, missNoir, въпреки че ми е много обидно от това представителство.

# 662
  • Мнения: X
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152892410659490&se … ype=1&fref=nf
Цитат
Ivo Siromahov

Неква от Беларус станала Мисис Свят, моля ти се. И победила нашто хубаво момиче (на снимката). Това е мафия, сигурен съм че е вземала допинг. Не се отчайвай, Анита, ние се гордеем с теб. Продължаваме напред!

# 663
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хахаха, Сиромахов кърти, както обикновено Wink Joy
И за да не пускам пост след пост, ще се редактирам малко Wink
Скрит текст:
Вчера във фейсбук имаше един лаф, относно конкурса.
Мисис България е умопомрачително грозна. Но Мисис Тайланд я боли кура.

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 10:14 от Adellle

# 664
  • Мнения: 169
Малко оффтопик, но някой знае ли от къде е роклята на Гала, с която е в момента? Много ми харесва!

# 665
  • София
  • Мнения: 1 424
видях снимката на сиромахов във фейсбук и си помислих, че е майтап някакъв. влизам тук и виждам, че това си е истина и направо съм в потрес Shocked Shocked Shocked

# 666
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
видях снимката на сиромахов във фейсбук и си помислих, че е майтап някакъв. влизам тук и виждам, че това си е истина и направо съм в потрес Shocked Shocked Shocked
Естествено, че си прави ташак. То не е много далече от акъла. Само като видиш, че е писал, че Мисис Беларус е била на допинг и ти става ясно, че се бъзика.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 424
не говоря за написаното, а за снимката - мислех, че е някаква ромка на фитнес например и с фотошоп са й лепнали надписа ( нещо такова), а то си е истинската ни представителка.
ето я пак тази звезда несравнима -
http://www.blitz.bg/documents/newsimages/editor/201411/20140331_rrgjtfuvcc.jpg
http://www.blitz.bg/documents/newsimages/editor/201411/20140331_uriwbprhld.jpg
http://www.blitz.bg/documents/newsimages/editor/201411/d41a4830c … 4e2d973772006.jpg
тоца е направо мисис вселена на всички времена в сравнение с този мамут.

# 668
  • Мнения: 8 554
хахах и аз видях какво е написал Сиромахов,ще ме скъса от смях

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
хахах и аз видях какво е написал Сиромахов,ще ме скъса от смях
Не ми е никак смешно на мен. Това, че нашата представителка за  Мисис Свят е уникално грозна - да. Но поста на Сиромахов, а и коментарите му отдолу са подигравка с Кубрат Пулев. Първоначално приеха поста като ирония, но се зачетох надолу, много жлъчни коментари. Не му прави чест на Сиромахов.

# 670
  • Мнения: 8 554
хахах и аз видях какво е написал Сиромахов,ще ме скъса от смях
Не ми е никак смешно на мен. Това, че нашата представителка за  Мисис Свят е уникално грозна - да. Но поста на Сиромахов, а и коментарите му отдолу са подигравка с Кубрат Пулев. Първоначално приеха поста като ирония, но се зачетох надолу, много жлъчни коментари. Не му прави чест на Сиромахов.
Не съм чела коментарите

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Днес отварям фейса и отвсякъде ме заливат с тази грозотия! Sick
Сигурно е роднина на някой богат циганин,на който му се занимава с конкурси.Нямам друго обяснение!
Сиромахов наистина е прекалил.

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
хахах и аз видях какво е написал Сиромахов,ще ме скъса от смях
Не ми е никак смешно на мен. Това, че нашата представителка за  Мисис Свят е уникално грозна - да. Но поста на Сиромахов, а и коментарите му отдолу са подигравка с Кубрат Пулев. Първоначално приеха поста като ирония, но се зачетох надолу, много жлъчни коментари. Не му прави чест на Сиромахов.
Не съм чела коментарите
Всички по някакъв начин са подигравка с думите на Пулев. Ето част:

Ivo Siromahov Нека да не се караме, а да се обединим. Ние, българите, сме велик народ. Продължаваме напред!

Ivo Siromahov А разбрахте ли, че и малтийските футболисти са отказали да дадат допинг-проба преди мача с българите? Тва кво ви говори? А? А?

Ivo Siromahov Трябва да направим нещо! Стига сме търпяли да ни мачкат. Някакво бдение със свещи пред федерацията на Мисис Свят, или нещо подобно. Да покажем, че ние българите, не се предаваме.

Ivo Siromahov Да, Анита загуби, но всички видяхме, че тя се би мъжки и показа силата на българския дух. Това никой не може да го отрече.

За мен лично това отношение е много много грозно. Хумора е нещо хубаво, но сарказма, подигравката и жлъчта са друго нещо и в тези коментари на Иво аз виждам само тях.

# 673
  • Мнения: 459
Отдавна съм забелязала, че Сиромахов е злобно човече. Дебелашки хумор примесен с женска злоба. Иначе е лесно на удобен стол пред монитора да се правиш на смелчага.


Принц Хари

# 674

Общи условия

Активация на акаунт