Работа, CV-та, HR-и, съвети - 40-та тема

  • 69 041
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 48 104
Не мога да кажа за всички кол центрове, но в този, в който работя аз, се иска английски за обучението и да се комуникира с шефовете, НО имаме доста изключения и на хора, които не знаят нито английски, нито български. Според мен пробвай  Peace но в автобиографията задължително посочи че владееш английски на по-ниско ниво.

# 736
  • Мнения: 7 005
Не мога да кажа за всички кол центрове, но в този, в който работя аз, се иска английски за обучението и да се комуникира с шефовете, НО имаме доста изключения и на хора, които не знаят нито английски, нито български. Според мен пробвай  Peace но в автобиографията задължително посочи че владееш английски на по-ниско ниво.
Tака е, да.
С 12 години живот в Италия, ще те лапнат като топъл хляб.  Simple Smile

# 737
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета Hug
Окуражихте ме.
А сега да попитам за работното време, смени, събота, неделя работи ли се?

# 738
  • Мнения: 4 569
Kаква длъжност  http://www.jobs.bg/f2592808  Laughing

# 739
  • Мнения: X
На всички успех с търсенето , аз отпадам по разбираеми причини, не съм намерила нищо , но  за мен всичко приключи на етап 1683 кандидатури в джобс бг и нито една успешна. Вярвам че всяка една от Вас ще намери това което търси а именно желаната позиция. След време ще пусна новата тема...
 Hug Hug

# 740
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Аз съм кандидатствала за 116 позиции и никакъв резултат, а от борсата ходих на две интервюта - едното не ми хареса , на другото явно мен не ме харесаха. И аз започвам да се отчайвам, какво ще правя не знам. Имам поне още десет години да работя.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
От една седмица си търся усилено работа - бях вече на три интервюта /на двете аз отказах, поради ниско заплащане/, утре съм на четвърто...Така че, работа има, и обявите са реални...

И една обява от днес, да се посмеем: http://www.jobs.bg/f2593105  Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 243
и кое по-точно му е смешното?не се заяждам, просто наистина не разбрах...и аз ако ще наемам детегледачка, ще имам такива изисквания, без пране и гладена и чистене и пазаруване,....но това е въпрос на гледна точка и въпрос на това какво точно човек иска да наеме newsm78

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Как кое?
Какво първо да прави тази една жена? - да гледа бебето на 2м + голямото на 2,5? Да подрежда и чисти, пере, глади или да пазарува? И как? Да се клонира освен, друг начин не виждам... Mr. Green

# 744
  • София
  • Мнения: 6 219
Това дето иска да наеме въпросната "мама" е домашна помощница. Ама с бебе и малко дете хич не вярвам в съчетаването на тия длъжности. И ако може да е без образование, за да го използваме като аргумент да платим по-малко. Simple Smile

# 745
  • Мнения: 2 802
На всички успех с търсенето , аз отпадам по разбираеми причини, не съм намерила нищо , но  за мен всичко приключи на етап 1683 кандидатури в джобс бг и нито една успешна.

Уаууу, доста си кандидатствала и разбирам защо си се обезкуражила  Confused
Наистина не знам какво да кажа, положението е сериозно, но не трябва да се отчайваме  Hug Аз продължавам, пък докато малкия тръгне на у-ще и стане по самостоятелен може и да ме вземат някъде  Mr. Green
До тук съм на 81 ... има още какво да се желае  Crazy
От тях на 6/7 ми се обадиха и бях на интервю, но всичко приключваше до там  Confused Всъщност на две места ме харесаха, но аз отказах заради нищожното заплащане.

# 746
  • София
  • Мнения: 856
Понеже и аз търся работа, би ли споделила, колко ниски са били заплатите, че си отказала работата? Peace

# 747
  • Мнения: 2 802
Понеже и аз търся работа, би ли споделила, колко ниски са били заплатите, че си отказала работата? Peace

За едната работа бях писала няколко страници по назад. Ставаше въпрос за спедитор, уговорените пари бях 600 с тенденция за увеличаване, но от момичето, което работеше там близо 4 месеца разбрах, че парите не надвишават 400, а работата която се изискваше беше поне за 5 човека. Който е работил като спедитор, знае за каква хамалогия става на въпрос. Не ми допаднах и условията ако трябва да съм честна  Rolling Eyes
Втората работа беше за мин. рабт. заплата за 6 дневна работна седмциа.

# 748
  • Мнения: 3 456
На всички успех с търсенето , аз отпадам по разбираеми причини, не съм намерила нищо , но  за мен всичко приключи на етап 1683 кандидатури в джобс бг и нито една успешна.

Уаууу, доста си кандидатствала и разбирам защо си се обезкуражила  Confused
Аз си помислих, че просто е написала някакво голямо число  Confused
Дадос, наистина ли си кандидатствала по 1683 обяви?!

# 749
  • Мнения: 1 446
Здравейте, на всички.
И аз да се запиша при безработните и търсещи работа майки.
Бих искала да попитам съфорумките за кол центровете, ако има някой информация от първо лице.
Аз говоря и пиша на италиански много добре, много, много Embarassed, но нямам квалификация - 12 години работа в Италия и го научаваш. Но виждам, че навсякъде искат и английски, дори и обявите са на английски. Действително ли ми трябва и този език, когато става въпрос за разговори с Италия например. Или просто се изисква работен английски - моят е на ниво А1. И дори не съм го писала в СВ-то , защото смятам , че е крайно недостатъчно. Благодаря предварително за отговорите и
успех на всички  bouquet

При нас трябва, защото се работи и на двата езика. Иначе защо ни е да пускаме обява на английски?
Не се знае какво ще стане с един проект, който чакаме от тази година, но мисля,че и за там ще трябва английски език.

Относно смените--различно е

Общи условия

Активация на акаунт