Кюстендил

  • 11 803
  • 282
  •   2
Отговори
# 45
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
дОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!!  bouquet
Чак не ми се вярва колко ммного ни се  е, увеличил състава ни.
setony, писах ти и аз на лични, но ни беше ммного зле интернета и не съм сигурна че си получила съобщението ми. Кажи ми ако не си, ще ти пиша пак. Мъчно ни е за вас, дано да се видиме скоро. Много целувки на малката Лоричка!!! Kissing Heart

# 46
  • Мнения: 3 698
Ива, привет  welcome ! Кажи нещо повече за вас, колко е голяма твоята Вики? Добре дошла при нас!

Marci, нямам съобщение   33uu И аз много искам да се видим  Hug , въпреки че не сме много за компания, Лора само тича, а аз на една ръка разстояние след нея, но все ще успеем да резменим някоя приказка.Чакам с нетърпение да ви видя, много целувки на красивата госпожица  Heart Eyes !

# 47
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден
маграт чеснова,
много здраве, щастие и усмивки!

# 48
  • Мнения: 318
Благодаря ти много миличка!!!! Ще черпя коктейлче Wink, ако решим да си спретнем срещичка. Макар, че сме толкова малко!

# 49
  • Мнения: 3 698
Момичета, днес е операцията на малката Ани
http://www.darik.net/view.php?p=article&tid=1&id=86054&type= 
Да се помолим някое ангелче да бди над момиченцето и всичко да мине добре.Няма разсейки.Толкова хора мислим за нея и вярваме в силичките й, нека скоро чуем добрите новини  Praynig Praynig Praynig
С теб сме малко момиченце и нека молитвите ни ти помогнат в този труден момент!

# 50
  • София
  • Мнения: 639
Praynig  Praynig   Praynig
дано се оправи бързо и да гушка мама и татко  Hug

# 51
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравей те мамчета!!!
Края на тази седмица ще бъдем във вашия красив град,за мен ще е много вълнуващо защото никога не съм идвала.Ще ми бъде интересно да се запозная с вас.
Но аз не знам в кой квартал отивам.Само ще ви кажа че синът ми носи фамилията Масларски,знам че е известна много във вашия край. newsm51

# 52
  • Мнения: 803
Здравейте и от мен,още една мама от Кюстендил,само че многодетна.От близо четири години живеем в този град и много ми харесва.Аз си имам трима сина-Д 3-Димитър,Даниел и Денис,на 12,на 5 и на четири месеца.Нямам много време да излизам по караванки,но бих се радвала да се запоная с вас и да обменяме опит.Все пак аз се готвя за свекърва и трябва да ръся мозък наляво и надясно Mr. GreenЩе съм или златната ябълка или ламята Спаска,но това само времето ще го покаже Simple SmileПоздрави на всички  bouquet

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера бях във вашия прекрасен и чист град!  Grinning
Много ни хареса, пък сме близки и с едно семейство от Кюстендил, та само времето да е ОК, ще идваме честичко.

Поздрави на всички Вас   bouquet

П.П: Ходихме за малко в планината... и в една хижа Осогово... ммм... много бе вкусно   chef

# 54
  • Мнения: 3 698
Привет компания,
увеличава ни се форумското присъствие, което ме радва Hug, ама темичката ни много назад нещо  Rolling Eyes . Казвайте как са дечицата? Къде излизате на разходка? Ние цял месец бяхме в ремонт и нямах възможнаст да извеждам малката, сега обаче започваме пак да скитаме.Обикновено обикаляме зад арката, на площада, по алеята...може да се видим някъде!Пазете се от вируси.От мен много здраве и усмивки  bouquet!



ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ

срещу насилието върху деца


http://www.bgpetition.com/deca_bez_risk/index.html

# 55
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 56
  • Мнения: 3 698
ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ПРАЗНИЦИ!!! ЖЕЛАЯ ВИ КОЛЕДА ПЪЛНА С ЧУДЕСА, МНОГО ДОБРОТА И КРАСОТА!!!




# 57
  • Мнения: 3 698
ауууууу, колко прах е събрала тази тема ...
  newsm75 newsm79 newsm28
хайде сега на лафче  blahblah
Ние с Лорка сме добре, тя всеки ден казва по нещо ново, прави бели, танцува, пее и измисля все нови щуротии Grinning.
Как сте момичета?
Чакам с нетърпение нови попълнения  smile3503 .

# 58
  • Мнения: 129
Мамчета,виждам че сте доста от Кюстендил.Защо така сте изоставили темата.Хайде да я подкараме отново.Със сигурнос има с какво да сме си полезни Hug

# 59
  • Мнения: 129
Знаете ли от кога търся майки от Кюстендил из форомите.Бях изгубила надежда,мислех че този град съвсем е упостял.
Моето детенце се казва Ивайла,постоянно лудее и не се спира на едно място.Сега отказваме биберона-залъгалка и е нещо страшно.Все е дно сме на война,когато я приспивам Wink

Общи условия

Активация на акаунт