Отговори
# 1 470
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И кво излиза сега? Че няма значение дали живееш в панелка, или в къща, дали си в Люлин 5, Лозенец или Банкя, винаги може да бъдеш обран. Така че, това дори и спор не е Rolling Eyes
Да се върнем на възпитанието, моля ва Naughty Laughing

# 1 471
  • Мнения: 3 371
И кво излиза сега? Че няма значение дали живееш в панелка, или в къща, дали си в Люлин 5, Лозенец или Банкя, винаги може да бъдеш обран. Така че, това дори и спор не е Rolling Eyes
Да се върнем на възпитанието, моля ва Naughty Laughing
добре де, предложи тогава за какво да почнем отначало и да се оскубем  Crazy Twisted Evil

# 1 472
  • Мнения: 1 040
Ох, живеем в центъра, малкия- 1 кл. -  учи в добро училище/уж/ и днес като
се прибра ме пита "какво значи п .. ка"  Crazy
Само да отбележа, че сме много възпитани хора всички  и не го е чул вкъщи...

# 1 473
  • Мнения: 3 371
Ох, живеем в центъра, малкия- 1 кл. -  учи в добро училище/уж/ и днес като
се прибра ме пита "какво значи п .. ка"  Crazy
Само да отбележа, че сме много възпитани хора всички  и не го е чул вкъщи...
ужас! Crazy
хич няма да ви стъпя в центъра Twisted Evil

# 1 474
  • Мнения: 3 020
Скрит текст:

Личи си, че не си от София.
Едно време София е била предимно с къщи, които в последствие са отчуждени и на тяхно място са направени кооперации/блокове. Но много от тези къщи са пропуснали тази "чест" /за съжаление не и нашата/нашите  Sad/.
С това казвам, че почти във всеки квартал в София има хубави и не толкова хубави, разбира се Wink, карета с тихи, еднофамилни къщи.  Flutter

На 30+ съм, родена съм и съм живяла само в София. Някъде може и да са останали къщи, ама това , което съм виждала в центъра и периферията: стари кооперации и блокове. Къщи - в Лозенец, по някоя в центъра за цвят и някое изостанало каре по кварталите, а да и бившите вилни зони.  А това някога - преди 30-50 г. не го броя съжалявам. Това е минало и скоро няма да се върне. Говорим за сега.

Ами аз това казвам, че и сега във всеки квартал има хубави местенца с еднофамилни къщички  Heart Eyes Тук при нас съм загледала няколко, едната даже е празна - палат, хората заминаха в Германия и сигурно я продават. Не съм питала, само защото около нея направиха кооперации, които буквално отгоре надничат в двора й...  Sick

# 1 475
  • Мнения: 1 232
И ние в 1- ви клас го минахме това.Във втори, едно съседче, е пуснало секс, въпреки, че е от много добро и възпитано семейство.Сега, в трети, очаквам ново включване...Дребните неща, като "пичка" и "пичага" ги превеждаме в движение...

# 1 476
  • Мнения: 455
Ох, живеем в центъра, малкия- 1 кл. -  учи в добро училище/уж/ и днес като
се прибра ме пита "какво значи п .. ка"  Crazy
Само да отбележа, че сме много възпитани хора всички  и не го е чул вкъщи...
ужас! Crazy
хич няма да ви стъпя в центъра Twisted Evil
ох, ужасно наистина! ...затова си и обичам кварталченцето

# 1 477
  • Мнения: 2 811
Съгласна съм с Ейприл сноу! Особено в частта с официалните тоалети. Много често обувките и роклята са така подбрани , че едно без друго не вървят. Още като се нанесох при ММ ми направи впечатление , че свеки не дава на гостите да се събуват. Нейната теза е, че не може една дама да си е подбирала тоалет за гости и ти да я лишиш от него. Все едно наполовина я събличаш.
Явно някои дотолкова се изживяват за аристократки, че вече като се погледнат в огледалото и виждат себе си като баронесата от Кеймбридж, за която е смъртен грях да си събуе официалните обувки и да стъпи боса на персийския килим в двореца.....ъъъъ.. пардон...апартамента на своя домакин с ранг доближаващ се поне до шейха на Катар..
 Joy Joy Joy
Нищо че преди това със същите обувки е стъпила върху лайното на кварталния помияр, дето спи в кашони до парното на входа...


Е ти пък, по елитните квартали пумиярите са възпитани и не акат на улицата.

# 1 478
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 915
Коментарите на повечето звучат като онази лисица, дето заключила , че гроздето е кисело , нищо че заключението и било на база на това , че не може да го достигне. Аналогично, не можете да си позволите жилище в центъра и давай кварталите са по-хубави...

# 1 479
  • Мнения: 9 709
Коментарите на повечето звучат като онази лисица, дето заключила , че гроздето е кисело , нищо че заключението и било на база на това , че не може да го достигне. Аналогично, не можете да си позволите жилище в центъра и давай кварталите са по-хубави...

Велико! Край! Истината излезе! Вече няма какво да се коментира! Заключвайте темата!  Mr. Green

# 1 480
  • Мнения: 56
Съгласна съм с Ейприл сноу! Особено в частта с официалните тоалети. Много често обувките и роклята са така подбрани , че едно без друго не вървят. Още като се нанесох при ММ ми направи впечатление , че свеки не дава на гостите да се събуват. Нейната теза е, че не може една дама да си е подбирала тоалет за гости и ти да я лишиш от него. Все едно наполовина я събличаш.
Явно някои дотолкова се изживяват за аристократки, че вече като се погледнат в огледалото и виждат себе си като баронесата от Кеймбридж, за която е смъртен грях да си събуе официалните обувки и да стъпи боса на персийския килим в двореца.....ъъъъ.. пардон...апартамента на своя домакин с ранг доближаващ се поне до шейха на Катар..
 Joy Joy Joy
Нищо че преди това със същите обувки е стъпила върху лайното на кварталния помияр, дето спи в кашони до парното на входа...


Е ти пък, по елитните квартали пумиярите са възпитани и не акат на улицата.
Не, но пък пОмиярите...
За мен е от огромно значение кварталът. 30 години живях в центъра и бях в щастливо неведение за много неща Mr. Green. После се преместих в квартал до центъра - от всякъде ми говорят на шопски или на мьеко, хората са различни от обичайното ми обкръжение. Отглеждам децата си тук и добре, че са малки и още мога да ги ограничавам в контактите им...
За влиянието на средата - премества се семейство от центъра в краен квартал. Семейството е културно, детето - обгрижвано. В пубертета се хваща със съседа ром, има бой, забременяване, семейни драми... Техните едвам я отърваха, но и до днес си търпи последствията.
Ако отглеждаш детето си в чалга и селяния, е по-вероятно да придобие съответния мироглед.

# 1 481
  • Мнения: 1 040
Ох, живеем в центъра, малкия- 1 кл. -  учи в добро училище/уж/ и днес като
се прибра ме пита "какво значи п .. ка"  Crazy
Само да отбележа, че сме много възпитани хора всички  и не го е чул вкъщи...
ужас! Crazy
хич няма да ви стъпя в центъра Twisted Evil
ох, ужасно наистина! ...затова си и обичам кварталченцето
Айде сега, нали преди n- страници Бургас беше най-добрия за живеене Simple Smile

В пубертета се хваща със съседа ром, има бой, забременяване, семейни драми...
преди боя и другото сръбско не е ли имало??  Mr. Green

# 1 482
  • Мнения: 56
Естествено, че е имало и сръбско. А аз и приятелите ми чухме сръбско в 6 клас, когато бяхме на лагер заедно с едно Дружбенско училище. Беше 1990 и никой около мен не слушаше нищо подобно и изведнъж 14 дена "Кукавица" Смяяях. Беше голям майтап, защото още нямаше чалга култура и на нас ни се струваха страшни селяни тези младежи, а то какво стана ...

# 1 483
  • Мнения: 9 709
Aко си чула Кукавица през 1990 можеш да бъдеш много щастлива. Имаш дарбата да виждаш в бъдещето!  Laughing

И сега за да не ме обвините, че съм върла чалгарка (най-обикновена такава съм  Crazy ) - питах Гугъл.

Преди е имало софийско гражданство, сега предлагам "столичаните" да поискат включване в "Червената книга".  Whistling  Ей, ще ви претопят тия мръсни селяни!

# 1 484
  • Мнения: 56
Еее, от коя година е тази велика песен? Ясно помня дружбенци, но явно годината ми се губи, ама нищо де, важното е, че разбрах коя е Цеца и има ли тя почва у нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт