Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 977
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 14 654
Нино, ти си по-влюбчива и от племенницата ми. Това момиченце всеки ден е с нова любов в сърцето.
Онзи ден момченце от класа й казало, че тя е най-красива от целия клас, защото носела сутиен. Те са първи клас, тя е на 6 години и никакъв сутиен не носи, ами просто потничето й е с наборче отпред и тънки презрамки. Вместо да изпита момински свян от тези думи, коконата заявява на майка си "И ще престанеш да ми купуваш потници с Мики Мауси! Ще ми купуваш такива, каквито баба ми купува, че мъжете ги харесват!"

# 181
  • Мнения: 4 892
 Laughing Така де, на баба даже и потниците са най-хубави!

Влюбчива съм, верно е, сега тоя младеж го слушам непрестанно, ама го и гледам. Интересно /сега тука Антигона да чете внимателно/, но с напредването на годините нещо агнешкото става привлекателно. Той сигурно е в прокурорска възраст, ама изтекоха ми очите, бе!

# 182
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По кого, бе Нино?

# 183
  • Мнения: 4 892
По онуй момче, дето пее оная песен, дето пуснах по-горе. То глас, то красота!

# 184
  • Мнения: 14 654
Бе и на мен ми се видя прекалено младо и голобрадо, ама си викам, че защото видеото не е HD и очите ми са уморени.

# 185
  • София
  • Мнения: 23 120
Нинооо, и аз от няколко годинки все по агнешко се захласвам (Киану обаче е изключение!). Тия от 40 г. нагоре са ми дърти.  Laughing След две години и мъжът ми го отписвам.  Mr. Green

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
Нино, 88 -ми набор е. Не е толкова млад Simple Smile

# 187
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Ох, като сте се разприказвали за влюбване на стари години, да си покажа и аз новата любов

https://www.google.bg/search?q=stephen+amell&biw=1263&bi … YQ_AUoAQ#imgdii=_

Открих го в един сериал, събота и неделя изгледах почти целия първи сезон.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 23 807
Добре, добре, аз ще обера по-възрастните. Предпочитам добре узрели Simple Smile

# 189
  • Мнения: 14 654
Нино и Тонка като вземат агнешкото, Янтра - девоците, за мен остават 30-40-годишните. Някак ще го понеса  Laughing

# 190
  • Мнения: 7 201
Ох, като сте се разприказвали за влюбване на стари години, да си покажа и аз новата любов

https://www.google.bg/search?q=stephen+amell&biw=1263&bi … YQ_AUoAQ#imgdii=_

Открих го в един сериал, събота и неделя изгледах почти целия първи сезон.
Голям сладур е! Heart Eyes
Кой сериал - "Частна практика" ли?(този сериал е сред любимите ми)

# 191
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 240
Не се натискам, ама мога да помагам, Янечек Laughing
ни на агнешко налитам, ни на по-дърти...

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Голям сладур е! Heart Eyes
Кой сериал - "Частна практика" ли?(този сериал е сред любимите ми)

Не, сериалът е "Стрелата". Случайно попаднах на него в Замунда, а се оказа много читав.

http://www.imdb.com/title/tt2193021/

Но и "Частна практика" ще изгледам.

# 193
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 894
Добро утро!
Онна, в Узбекистан бях едно лято, още през соца. Бухара е много красив и интересен град, но всички казваха, че Самарканд бил още по-красив.
Рет, Стивън Амел в "Стрелата" ли гледа? Вече трети сезон върви, ама аз не съм стигнала до втория.
Гледам, разпределили сте пазара... аз дали да не се ориентирам към 40+... така, де, повече ми ходи на ЕГН-то  Joy

# 194
  • Мнения: 4 892
Много ми харесва как се разбираме! Подредихме мъжете - хорош солдат за мене, нещо младо за Тонка, нещо средно за Янечек, Янтрето и да и е жилавко, знае как да го "сготви" крехко. Абе живот и съдбата си зная работата.

Общи условия

Активация на акаунт