Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 937
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Elysana, желая ти много здраве, щастие, любов и безброй поводи за усмивки!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 785
Добро утро и дано седмицата ни е хубава!

Elysana, Честит рожден ден!   ura

Събота и неделя минаха като миг, а сигурно от бутилката вино в петък съвсем съм забравила къде се намирам та днес пътувайки към работа се сетих, че имам проверка  Crazy Ама днес ли започва, ама утре ли, хич не ме питайте. Финансовия отдел никой не ги е предупредил (им човек, който се занимава с координацията на тези неща), та аз от сутринта звъня едни телефони, добре че обхватът е малък  ooooh! Е да му писне на човек, просто на моменти ми е трудно да натоваря всичко и да мъкна, мъкна... то накрая човек изплясква и всичко отива по дяволите, доказано е. Иначе фирмите щяха да имат по 3-ма човека на щат - шеф, човекът-всичко и чистачка.

В неделя свекърва ми има РД, ще й направя тирамису, но трябва да мислим подарък. Зълва ми иска да се съчетаем за топ-матрак. Обаче те искат някакъв от 70 лв. - първо егаси топ матрака - отбий номер, от друга страна те са не много добре с финансите. И сега не знам какво да направим. Хем е тъпо 4 човека, и то най-близките, да се изтърсим с такъв подарък, хем не мога да им кажа - абе всъщност ще купим топ матрак за 300 лв. примерно  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 11 693
Съжалявам, че повдигам темата отново, но не можах да се сдържа  Mr. Green

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203881548613902&se … =1&permPage=1

# 18
  • Мнения: X
Elysana, Честит рожден ден!  newsm59

Успешна седмица на всички!

# 19
  • Мнения: 2 658
Момичета и Куркума почерпете се за мое здраве. Вчера помъдрях.

Зщо ми няма картинката?
Elysana, жива и здрава да си!    bouquet

Ето я  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 606
Elysian, честит рожден ден!   bouquet
Мър,  стискам палци!
И да се оплача, че поредна нощ не можах да спя  Crazy Какво е това чудо, направо...

# 21
  • sofia
  • Мнения: 8 939

Добро утро и успешна седмица на всички!
Нашата лекарка е на работа днес следобяд. Ще водя 2 броя силно кашлящи. Дано да няма много хора пред кабинета.
Ако е от 13,30 не отивай точно тогава. В понеделник ужасът пред кабинетите. Отиди към 16,30 - тъкмо е разминала обедната навалица и не са дошли работещите.

Елисана, много щастие!

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Добро утро и от мен.
Мерсаж за новата тема
Елисана, жива да си, здрава да си (един приятел на голямата преди няколко години на един неин РД поздрави мен и баща й с "да ви е жива дъщерята"  Grinning )

Голямата сега я пратих с баща ми на лекар (в б-цата на баба й). Дано да нещо лесно поправимо, вчера поне температура не е вдигала. Пъпчасалото още спи.

# 23
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Честито на рожденичката   bouquet

Искам да кажа- мразя да ставам рано, след като съм си легнала в 4 Tired

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
 ooooh! В градината на сина освен варицела имало яко въшки. ooooh! Варицела са карали, обаче с въшките какво ще правя.... Почти съм приела като курс на действие (или поне сериозно го обмислям), ако хванат да ги обръсна нула номер.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Янтре, има ефикасни шампоани.
Колежката беше хванала "австрийски" въшки.....и не, не са специална порода, беше на гости на сестра си и племеника ѝ ги донесъл от у-ще.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Оф, да. От миналата година въшките се завърнаха  ooooh! Из форума някъде бях чела като превантивна мярка да се капнат няколко капки масло от чаено дърво в шампоана.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Според сестрата на градината въшките били различни от едновремешните. Едновремешните били черни, тия били прозрачно бели. И аз  Shocked така.

# 28
  • Мнения: 14 654
Много е гадно, да, колкото и кафе да изпиеш, все очите ти драскат и ги чувстваш подути цял ден, а движенията ти са по-бавни от на Тони Томпсън след като са го били подред и Кобрата, и Кличко.
Аз си спя много добре и дълбоко, пия подходящите билки и нямам никакви проблеми със съня - заспивам още по средата на филма и спя чак до алармата в 6 без 15.
Денят на Християнското семейство ще го празнуваме с най-близките ми семейства и черешката е, че сестричката ми ще ни запознае с гаджето си. Ще е забавно, няма един език, който всички да говорим еднакво добре и предполагам, че разговорите ще са на руско-английско-немски Simple Smile Веднъж започвам да говоря с една сръбкиня на английски, а тя ми каза "Па я знам бугарски".
пп: Янтра, това не са ли гнидите? Пък аз помня, че и едно време имаше прозрачни въшки, голяма напаст, ей! Чаеното дърво мори гъбични инфекции, за въшки знам масло от розмарин или лавандула.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Гнидите винаги са били бели.....въшка, вече буболечка съм виждала един единствен път като дете. И тя е черна.
Обикновено гадта я хващаме в стадий гнида. Моите не са въшлясвали, пу-пу

Общи условия

Активация на акаунт