Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 884
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 22 036
Харесвам зрели, сериозни и успели мъже.

Тук е моментът да задам въпроса дали има някоя, която харесва несериозни и неуспели мъже  Laughing

Надали, но много се подвеждат Simple Smile. Bad boys are hot.

# 226
  • Мнения: X
Иди и прочети няколко теми в СО.

П.П. Руми ме изпревари Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 23 093
Интересно наблюдение. Simple Smile Можеш ли да ми посочиш примери?
Пълно е с теми в СО, които илюстрират точно такива плужеци.  Peace

# 228
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Особено напоследък е някакъв бум - всяка втора тема е за това.

# 229
  • Мнения: 2 658
Ааа, не Stop Не ми се четат подобни работи. Попадала съм на някои теми, но повечето ми приличат на художествено произведение.

# 230
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ааа, не Stop Не ми се четат подобни работи. Попадала съм на някои теми, но повечето ми приличат на художествено произведение.
А, бе не са, за съжаление......и извън форума наблюдавам 2-ма такива....единият случай е достоен за сериал  Tired

# 231
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Винаги, когато детето кашля педиатърката му изписва ГринТус. Така е от миналата година.

Той е и за суха и за влажна кашлица, което ми харесва.

На моето дете му действа.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 133
И аз имам подобни примери около себе си. Много опасно нещо е неуспял и комплексиран мъж.

# 233
  • Мнения: 2 658
Имах предвид харесването на охлюви, когато попитах за пример. В живота, за съжаление, е срещано явление съжителството с кофти индивиди. Възможно е да има истински истории, но те не отразяват щастие.

# 234
  • Мнения: X
Ами ето например темите "Какво да правя изневерява ми" и "Как да го разкарам" в СО са примери за жени, които живеят с абсолютни охлюви. Даже охлюв е мека дума...Възможно е и да са измислени истории, не знам. Ясно е, че се пускат много теми-пързалки. Но гадното е, че познавам реални такива хора. Със истории сходни на описаните.

# 235
  • Мнения: 2 658
Да, Цвети, има такива семейства, но жените търсят изход от ситуацията. Не са щастливи.

# 236
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Една приятелка изрита "любимия", детето е на година и половина, но тя си е решителна. Дава шансове, ама все на някакви кретени попада. А те пък в началото се държат адекватно и това подлъгва. Тя е от типа "решавам-действам", не търпи да е нещастна, но все не ѝ се получават нещата.
Другата (от сериала) си търси някой да я издържа, ама неуспешно, защото и тя само простотии твори. И то кой да ѝ се върже, освен подобни кретени....при нея е точно каквото повикало, такова се обадило. Хем не живеят заедно, хем не са разделени, хем пък някой трябва да я финансира, хем сърби, хем боли....
Та тази е от типа "сами са си виновни". В смисъл, че си патят от собствения акъл и действия.

# 237
  • Мнения: 2 658
Да сменя малко темата. Simple Smile
Какво мислите за този зехтин
Скрит текст:
Не съм купувала такъв, иска ми се да разнообразя.

# 238
  • Мнения: 5 940
Децата от сутринта ми раздават комплименти. Малкото само повтаря "обичам да сме двамата заедно", а брат му каза, че готвя най-хубаво на света. И се сетих за оня виц, дето жената все не докарвала боба като този на свекървата, но веднъж загорял, а  мъжът коментирал "баш като на мама". А манджата загоря, защото покрай вас слушах руска музика Simple Smile
Айде и от мен малко https://www.youtube.com/watch?v=-I61xIjEzls

# 239
  • Мнения: 11 566
Да сменя малко темата. Simple Smile
Какво мислите за този зехтин
Скрит текст:
Не съм купувала такъв, иска ми се да разнообразя.

Видя ли офертата в Метро? 2 за цената на 1.
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/kupi-edno-vzem … poshcha-24/page/1

Общи условия

Активация на акаунт