Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 961
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Писна ми и на мен с тоя форум. Почти всеки ден все някакъв проблем има.

Искам да кажа, че темата 365 тайни започна да става една от най-абсурдните теми във форума. Почти никой не споделя тайни. Заприличала е на нещо средно между Искрено и лично и Тема за оплакване. Първата тема беше далеч по-добра.

# 466
  • Мнения: 7 690
Аз бих отишла ако приятелка ме помоли да съм с нея.
Щом е решила, че има нужда точно от мен в този момент и иска да го сподели няма как да кажа "Не". За какво съм приятел иначе.

# 467
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Мога да родя поне още едно (без упойка, нормално), само да не ходя на зъболекар. А съм пъзла.

# 468
  • Мнения: 15 050
Аз бих отишла ако приятелка ме помоли да съм с нея.
Щом е решила, че има нужда точно от мен в този момент и иска да го сподели няма как да кажа "Не". За какво съм приятел иначе.
Имам само една приятелка, за която наистина бих го направила! Не че на другите съм по-малко приятелка, но просто знам, че, ако тя ме помоли, наистина има нужда и то отчайваща! Другите знам, че ще се справят по-добре без мен! Всичко е въпрос на преценка, без това да значи, че не си истински приятел на някого!

# 469
  • Мнения: 11 571
Мога да родя поне още едно (без упойка, нормално), само да не ходя на зъболекар. А съм пъзла.
И аз съм така. Операциите с райски газ са песен. Колкото и да боли после. Simple Smile

# 470
  • Мнения: 7 690
Съни, имам чувството, че ми се караш с всичките тези възклицателни.
Това не е молба да я придружиш за кола маска. Щом е преценила, че в цялата суматоха иска точно мен до нея - там съм.

# 471
  • Мнения: 2 138
Добро утро  Simple Smile
От вчера и аз съм на вълна руски песни. Владимир Дантес бива само в униформа, другите клипове не ми харесаха. И ето ви една Катюша на китайски https://www.youtube.com/watch?v=xSf131a0e10&index=36&list=RD5fJtGzUppT0
Вчера получи тази картичка от Русия, прекрасна е.
Скрит текст:

# 472
  • София
  • Мнения: 5 606
Мога да родя поне още едно (без упойка, нормално), само да не ходя на зъболекар. А съм пъзла.
А, ей това е приказка. Аз обаче секцио, че нормално не съм раждала. Само и само да се отърва от зъболекар!

Аз поне не знам за някоя да не е родила от страх.
С първото, след 2 силни контракции точно пред вратата на болницата, реших, че няма да раждам и си тръгвам от болницата. Завъртях се и си излезнах. Мъжът ми на какво ме направи тогава  Crazy.

# 473
  • Мнения: 15 050
Съни, имам чувството, че ми се караш с всичките тези възклицателни.
Това не е молба да я придружиш за кола маска. Щом е преценила, че в цялата суматоха иска точно мен до нея - там съм.
Няма защо да ти се карам. Просто отговорих на това, че не съм по-малко приятелка на някого, ако не отида с него, докато ражда. А и честно казано кола маска и раждане са доста различни едно от друго. Все си мисля, че 'публиката' при раждането повече пречи, особено на екипа.

# 474
  • София
  • Мнения: 10 825

С първото, след 2 силни контракции точно пред вратата на болницата, реших, че няма да раждам и си тръгвам от болницата. Завъртях се и си излезнах. Мъжът ми на какво ме направи тогава  Crazy.

Simple Smile
И аз с първото баш в разгара на раждането казах, че не искам повече и да ме пускат да си ходя. Много ми се смяха лекарката и акушерката.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Привет!
Като стана дума за раждане и бебета  Laughing да се включа с въпрос---мислите ли,че ми е късно за второ дете? на 36 ще стана януари Thinking Синчето е втори клас.Много ми се иска,ама не ми стиска  Crazy Laughing Тая приказка я знаете,нали?
Не знам дали ще издържа на всичко от начало...т.е. отново памперси,зъби,прохождане и т.н...

п.п.Детето така ме зарадва като каза какво си е пожелал за Дядо Коледа-да си имаме бебе Blush

# 476
  • Мнения: 15 050
mystic woman, никак не ти е късно! Давай смело, щом и детето го иска, само трябва да убедите таткото Simple Smile

# 477
  • Мнения: 8 951
Привет!
Като стана дума за раждане и бебета  Laughing да се включа с въпрос---мислите ли,че ми е късно за второ дете? на 36 ще стана януари Thinking Синчето е втори клас.Много ми се иска,ама не ми стиска  Crazy Laughing Тая приказка я знаете,нали?
Не знам дали ще издържа на всичко от начало...т.е. отново памперси,зъби,прохождане и т.н...

п.п.Детето така ме зарадва като каза какво си е пожелал за Дядо Коледа-да си имаме бебе Blush



Е как ще е късно. Супер ще е. Давай смело. Simple Smile))

# 478
  • София
  • Мнения: 5 606

Е как ще е късно. Супер ще е. Давай смело. Simple Smile))
И аз съм на същото мнение. Давай смело!

# 479
  • Мнения: 4 785
Привет!
Като стана дума за раждане и бебета  Laughing да се включа с въпрос---мислите ли,че ми е късно за второ дете? на 36 ще стана януари Thinking Синчето е втори клас.Много ми се иска,ама не ми стиска  Crazy Laughing Тая приказка я знаете,нали?
Не знам дали ще издържа на всичко от начало...т.е. отново памперси,зъби,прохождане и т.н...

п.п.Детето така ме зарадва като каза какво си е пожелал за Дядо Коледа-да си имаме бебе Blush



Аре бе, ще си държим заедно ръцете  Mr. Green Едната де, другата е за Нино.

Общи условия

Активация на акаунт