Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 887
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 600
  • HH
  • Мнения: 3 257
Охоо, разгледах кандидатките за мис. Ми какво да кажа, нашето "момиче" направо има шанс да спечели. Те всички са избирани с конкурс  Mr. Green

От темата разбрах /вчера/, че биг брадър е свършил, а сега разбрах, че има и нов.  newsm78

# 601
  • Мнения: 3 867
Антигона, ми да вземем да се запознаем   Wink

# 602
  • Мнения: 6 604
Много ми беше забавно: https://www.youtube.com/watch?v=-mWjJNUzhck Joy Joy Joy
Напълно в духа на темата. Wink

# 603
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз гледах Брадъра. Тоя Емил какъв е и от къде е? Къртицата? Ама голям простак е. Единствено Боби Турбото и Тодор Славков ми се виждат свежи. А, и евентуално Катето Евро. Ама евентуално.

# 604
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Емо Каменов беше Къртицата 2. Преиграва понякога, но е забавен и е добродушко, колкото и да се пери и да избухва.

# 605
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А, така може. Поне от това, което видях, ми се стори ужасник. Вярно, че по визитките все преиграват.
Но този, мазният, от семейния Брадър, май си е все неприятен. И с визитка, и без визитка.

# 606
  • Мнения: 2 674
А Дико Илиев от нашия край. Mr. Green

Преди имаше концерти на духовия оркестър по градските градинки, не знам има ли още такива събития. На мен като дете много ми харесваше.

Е, ще си пукна без да знам как да изиграя Дунавското хоро!

# 607
  • Мнения: 2 658
Добро ви утро.
Успях да не заспя снощи, гледайки Биг брадър.
Христо изповядва същите идеи като Херкулес, ако не е той самият. Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро и от мен. Малкият започна и той да кашля, та вече направо ми идва да... #Cussing out  Някъде затрих името на сиропа, от който бяхте много доволни. Дори не помня Лиляна ли писа последно, моля който се сети да ми го напише.

# 609
  • Мнения: 7 201
Някъде затрих името на сиропа, от който бяхте много доволни. Дори не помня Лиляна ли писа последно, моля който се сети да ми го напише.
ГринТус

Добро утро!
Очаквам с нетърпение другото Цвети да каже направи ли теста. fingerscrossed

# 610
  • Мнения: 22 430
Добро утро. 
Закарах щерката на училище и за първи път си позволявам да оставя толасъма в къщи да спи. Но сърце не ми даде да го вдигам.

Снощи си харесах крекери на една мацка във фейса...питах за рецепта, даде я. Реших да погледна и в нета и хоп....първата снимка която излиза 'нейната'. Е да...но не. Simple Smile жената си я краднала от един блог...само я изрязала, че да не се вижда оригинала. 
Веднага се замислих че сигурно и останалите и снимки са същите.

# 611
  • София
  • Мнения: 5 605
Мамче  Hug всъщност отдавна не съм оставала с малкия сама. Вече в главата си направих програма и тайничко се радвам, че си е в къщи. Ще отидем на спокойствие да напазаруваме, ще се разходим.  Heart Eyes
И аз чакам съименничката.

# 612
  • Мнения: 15 028
Добро утро! От няколко седмици в офиса е ужас и ми е едно нервно и криво, обаче тази миска ми оправи деня! Не се бях смяла така. И все по-сериозно се замислям да сключим брак с мъжът ми, че и аз да се кандидатирам за мисис Simple Smile

# 613
  • Мнения: 5 940
На мен пък ми го разваля. Олицетворение на конкурсите в държавата /ако е истина, а не е някоя шега, че още не мога да се ориентирам дали е реално/. Как после хората ще са доволни от 25 години свобода и тържество на таланта и индивидуалните качества? И мисиските ни като министрите. Всеки си приляга идеално на мястото.
Снощи гледах за втори или трети път "Момичето на моста". Та ви поздравявам с един красив вариант на Ванеса Паради https://www.youtube.com/watch?v=G4bC3j-DxN8

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 08:38 от valerie

# 614
  • Мнения: 22 430
И на мен не ми е смешно за миската....влязла е по квотата за цигани...ама поне да бяха избрали хубава. 

Общи условия

Активация на акаунт