Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 959
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 675
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
При нас има шкафчета, даже учебниците им там стоят (на малките) и дават да си носят храна в стола. Но въпреки това този тип храна не ми се струва подходяща, тъй като си е редно да се съхранява в хладилник, а чак такива екстри нямаме.

# 676
  • Мнения: 22 457
Правя една брошура и супер много се дразня....
Не мога да си намеря точен шрифт и това е...
Или са прекалено сбити, или разкрачени, или не знам какво си....
Искам нещо хубаво, лесно четимо, не прекалено едро....сега ще се заравям в шрифтове из нета.
Гледаш го, изглежда добре....а като е повече текст и вече е кофти.

# 677
  • Мнения: 10 552
Ами той е голям вече и не учат само в една стая, а всеки час в различна. Докато им отключат и се придвижат от един етаж на друг междучасието е минало. Понякога и до тоалетна няма време да стигне, все пак са 10 минути. Кабинетите се отключват преди часа. Така хубаво ни беше в първи клас и от части втори. След това се местеха от малка сграда в голяма, та пак голямо носене ставаше.

# 678
  • София
  • Мнения: 23 098
Ами, защо, на мен ми се виждат супер нормални - от храната на семейството, плюс някой нарязан плод и зеленчук.
Бърди, не става въпрос само за храната за училище. Погледни какви засукани неща прави тази жена.
Но аз и да имах толкова свободно време, не бих го пропиляла в готвене.  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 285
Оф, готвенето, най-омразното ми задължение! Close

Ако трябва да променя част от друга тема, ще кажа,
че не искам домашна помощница, а готвачка вкъщи.
Голяма загуба на време е това.Въртиш се из кухнята
час-два и накрая се изяжда за 15 минути. Naughty

# 680
  • Мнения: 22 457
Джиджи, хаха, аз имам страхотна идея за бизнес.....би се развивал доста добре в големите градове. Чудя се как до сега никой не се е хванал с това.

# 681
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Готвачка по домовете? Чудна идея.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Оф, готвенето, най-омразното ми задължение! Close



Не мога да разбера жените, на които готвенето им доставя удоволствие.

А най-трудно ми е да измислям какво да готвя. Нямам и фантазия за импровизации...

# 683
  • Мнения: 14 331
И аз не обичам да готвя. Обаче обичам да ям  Mr. Green
Най бих била доволна, ако има кой да готви у дома. Правя го по задължение. И от лакомия  Laughing

# 684
  • Мнения: 7 201
Въртиш се из кухнята
час-два и накрая се изяжда за 15 минути. Naughty
Laughing
Вярно е това.

И аз си признавам, че също не обичам да готвя, макар и да ми се получава добре.

# 685
  • Мнения: 22 457
И на мен напоследък хич не ми се готви.
Ей сега сме само с малкия и се чудя какво да правя за обяд....имам една кайма, но не ми се занимава.

Гита Ог, точно, да. Simple Smile
Професионален готвач, идва, сготвя ти за 1час и си заминава. Хем храната е прясна, хем е приготвена пред теб, хем ти си вършиш друга работа.
Изобщо е много яко, който се сети да предложи точно такава услуга, мисля че ще развие добър бизнес. Жалкото е, че не съм в София. Simple Smile
Но пък някой може да си открадне идеята.

# 686
  • Мнения: 5 940
Е що само в София? Тук ли са най-мързеливите Laughing

# 687
  • Мнения: 22 457
Е що само в София? Тук ли са най-мързеливите Laughing

Не става въпрос за мързеливи....а за платежоспособни. Simple Smile

# 688
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
За мен най-трудното е измислянето. Че и у дома сме само претенции.

# 689
  • Мнения: 5 940
Според мен най-лесно е да се готви здравословно. Вариш ориз, слагаш цели, необелени картофи във фурната и печеш, риба с малко зехтин и подправки и готово. Нарязваш два домата за гарнитура.
Аз не обичам да правя завъртяни манджи и сладкиши. Но като за вкусовете на децата ми е много лесно.

Общи условия

Активация на акаунт