Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 852
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 10 825
Onna-bugeisha, не разбрах, антибиотик изписан ли е вече? Ако не е и до утре не видиш подобрение на кашлицата, отивайте пак.
Няма антибиотик. Тя, нашата лекарка, трудно изписва антибиотици. За момента е на вентолин, сироп Проспан и Изорекс, което уж е някакъв имуностимулатор, но се пие само по лекарско предписание и дозите се определят според килограмите. Активното му вещество е инозин ацедобен димепранол, нещо като ИЗопринозина, но верятно е по-концентрирано Thinking

# 781
  • София
  • Мнения: 18 695
Да,моят син  получи обрив от Изорекса за жалост.Иначе мисля,че има ефект от него.

# 782
  • София
  • Мнения: 10 825
Сигурно за това имаме и противоалергични капки. Тях забравих да ги спомена

# 783
  • София
  • Мнения: 5 605
Blackcat и ММ има утре рожден ден  Mr. Green. Та ще ви черпим виртуално. Подаръците вече са приготвени, децата скачат от нетърпение. Утре на работа няма да се ходи. Чакаме от рано гости. Пък късните до 6,30 ще са дошли. нещо бая народ се събрахме ей така на шега, уж нямаше да празнува, само да се почерпим с най-близките приятели  Mr. Green Ама то все така става. Обичам много да се готвя за гости. Не се изморявам, приятно ми е, а и има арсенал от елементарни рецепти, които не изискват почти никакъв труд от моя страна - котлон, фурна и готово.
Относно комбинираната пералня-аз преди 10 години си бях купила такава-е няма такава греда ooooh! дрехите нямаха гладене. Оттогава залагам на добри стари сушилни и всичко суша там, разбира се без ризи, костюми, поли, сака и т.н.
Check Please, да пращаме малко меденки към теб, а? пък ти малко слънце ли нещо да ни пратиш? Днес тоя вятър щеше да ме отнесе  Crazy
Ванини, много е хубав споделения от аватара  Heart Eyes

# 784
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Днес сме по къси ръкави, ми то температурите 22+ . Как да се настройваш коледно. Е, купих си пак нещо дребно и днес - за декорации. Миналата година правих меденки по рецепта на една приятелка, станаха чудни, ама много играчка беше. Сега се колебая дали тях да правя или тези по рецептата на Джемма. Ама има време, ще реша.

# 785
  • Мнения: 456
Тази година съм се навила на АКК, да видим дали ще сколасам. Дребните сладки се подразбират . Създавам традиции ,  така да се каже.

# 786
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
lothen, да кажеш после как се е получило, а нямам против и снимка да покажеш. Във Виена имат нещо подобно и щерка ми щеше да носи тази Коледа, като идва, ама засега се разминава с гостуването. Гледах рецептата за АКК, обаче ми се вижда трудоемко.

# 787
  • Мнения: X
Ох, ако още веднъж някой ме пита "Какви са ти плановете за Нова Година" ще откача. Последните няколко дни трима човека ме питат това. И не приятели, а познати и съседка. Защо си мислят, че точно на тях ще се отчитам какво ще правя и къде ще ходя. Или може би те искат да ми се похвалят...само дето грам не ме вълнува кой къде празнува.
Може и аз да реагирам малко сприхаво. Днес и без това не ми е ден, та нещо всичко и всички ме дразнят.

# 788
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
[...За момента е на вентолин, сироп Проспан и Изорекс, което уж е някакъв имуностимулатор, но се пие само по лекарско предписание и дозите се определят според килограмите. Активното му вещество е инозин ацедобен димепранол, нещо като ИЗопринозина, но верятно е по-концентрирано Thinking

Я опитай да спреш сиропите за една вечер, сериозно - пък съди от резултата. Когато моите хлапета имат предписани церове с тия пусти секрети - но се види, че проблемите упорстват, въпреки лечението - спираме приема пробно и често има ефект. Нищо не губиш.

На новата ми клавиатура буквите a, s, d, и w са обвити в някаква розова релефна мека пластмаса - да ги предпазват за по-дълго време от геймърски пръсти. Смятайте за какво се подготвят производителите, какви изисквания срещат... Един познат има мазол на китката, там дето се трие о бюрото - от игри на компютъра. Хем бая мазол, колкото 50 стотинкова монета, морав, дебел като палачинка.

Голяма напаст е това. Мазолите, не палачинките. То и палачинките, де.

# 789
  • Варна
  • Мнения: 6 311
Много рано започнаха с пиратките до блока ни! Twisted Evil
Цял следобяд котките ми ходят като линейки от ужас и едната ръмжи.

# 790
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Много ги мразя пиратките. И детето снощи ми каза, че не ги обича.

Снощи бяхме на гости и беше много приятно. Децата поиграха, ние пийнахме, хапнахме, говорихме. Обичам тези моменти! Heart Eyes

# 791
  • София
  • Мнения: 10 825

Я опитай да спреш сиропите за една вечер, сериозно - пък съди от резултата. Когато моите хлапета имат предписани церове с тия пусти секрети - но се види, че проблемите упорстват, въпреки лечението - спираме приема пробно и често има ефект. Нищо не губиш.

Ами тя кашля вече 3-та седмица. И в неделя буквално я усетих как слезе надолу пустата му кашлица. Преди това си беше горе в гърлото и аз също се успокоявах че ще мине, ама не щя.

# 792
  • HH
  • Мнения: 3 257
Не мога да наваксвам да изчета всичко. Обаче тъкмо установих, че Касита ми се губи от известно време.

И да ви кажа, че си правих салата със зеле, майонеза и сладка царевици. Стана... беше много хубава  Mr. Green

# 793
  • Пловдив
  • Мнения: 23 650
И да ви кажа, че си правих салата със зеле, майонеза и сладка царевици. Стана... беше много хубава  Mr. Green
И риба тон и отива на тази салата.

# 794
  • HH
  • Мнения: 3 257
Янтра и аз си го помислих, но пък ми беше за гарнитура на вурстчета и щеше да стане манджа с грозде.

Общи условия

Активация на акаунт