Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 902
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 199
Благодаря, мили  Hug

Бъни, ти се смееш, ама ей на, оказа че се пусти хормони, каква сила имам аз над тях, още повече като Ванини е айляк - провокатор и пуска разните му дразнители -то в случая конкретно един - за други съм камик Crossing Arms

И понеже продължава да ми е околосветско, поздрав с един комерсиален, ама напевен хит -аз обичам да мога да си затананикам песньовката, изключение правят Продиджи, но и при тях не е изключено Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=RuFys7OeEKY

# 916
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Оф, у нас е глад, хладилника е празен. Няма смисъл да го пълня защото заминаваме за уикенда, а няма какво да се ядеееее.

# 917
  • Мнения: 4 199
Аз вчера забърках прост ориз с доматено пюре, чубрица и джоджен - как се харчеше не е истина. Ама не знам дали е ястие за мъже, по-скоро гарнитура Grinning

# 918
  • София
  • Мнения: 5 605
Джули, това е най-страхотната новина в темата днес!  Hug
Момичета, благодаря за пожеланията. Антигона, казах му да ме слуша, че иначе...бригадата ще викам  Mr. Green

# 919
  • Мнения: 2 658
Джулка, прегръдки и от мен  Hug

# 920
  • София
  • Мнения: 10 825
Джули, поздравления за хубавите новини!  Hug

# 921
  • Мнения: 4 199
Онна, хич не ме поздравявай ти, ами кажи как  е домочадието. Леле, никоя тема не ми е влизала под кожата така - легна да заспивам и почвам да мисля през деня кой какво писал, какви тежнения и похвали имал и дали ще си каже  добри новини на следващия ден Crazy Пък ще кажеш, че и с кОнкурс подбирани пишещите тук, все на душа са ми.

Изтрещях.

# 922
  • Мнения: X
Джули,  Hug

Аз си свърших работата и сядам да почина малко с чаша кафе. Да ви кажа няма такава гадост като варената елда. Sick Не се научих да го ям това чудо. И други рецепти изпробвах, и не ми харесва.

# 923
  • Мнения: 4 199
Ще изям сопата вече Joy но да изхиляда моите три - мляко, сирене и масло. Та, Цвети, бухай масло, ако искаш и сиренце и рекламации няма. Е, другояче е ако искаш диетично блюдо, аз съм дилетант в материята и съвет не мога да дам.

# 924
  • Мнения: 2 674
Ние в нашия блок разиграваме филма "Топло".  Жалко, че не всички разбират български за да го изгледат. Ох!

# 925
  • Мнения: X
Може да пробвам да добавя сирене. Ако пак не ми хареса, няма да се мъча повече. Защо всички диетични и полезни храни са гадни? Или хайде не всички, но повечето.

# 926
  • Мнения: 15 028
Цвети, и аз не я харесвам елдата. Пробвай я на кюфтенца, май само така ми е ок.

# 927
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Джули, честита новина  Grinning

......Защо всички диетични и полезни храни са гадни? Или хайде не всички, но повечето.

Вярно е, всичко здравословно е гадно, докато боклуците.......ммммммммм

Снощи щерка ми най-накрая си начеса крастата и ходи на Фактора. Че и по телевизорО я дадоха, че се и снимала с този-онзи. Сега пък иска още. Няма угодия.

# 928
  • София
  • Мнения: 10 825
Онна, хич не ме поздравявай ти, ами кажи как  е домочадието.
Иска ми се да вярвам, че е една идейка по-добре. Спи в момента и не се е обаждала да кашля.

Я кажете този мед с луковия сок, нали не е проблем да го давам и на малкия? Той е на 2 и половина и е всеяден. И като видя какъв невероятен деликатес давам на сестра му, ревна да му дам и на него.

# 929
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Давай спокойно и не се плаши Peace Аз го давам и така,без причина-действа и като имуностимулатор Wink Естествен при това.Мнооого е полезно.Браво щом са го харесали.
Понякога,ако нямаш мед можеш и със захар да посипеш.

Общи условия

Активация на акаунт