Аблация на сърцето - 3

  • 49 230
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 883
Изобщо не съм нахална , даже съм малко задръстена ,но в тази ситуация погазих всичките си морални принципи. Така че утре сутрин с рогата напред ... Док ми писа, че иска холтер, за да знае как да продължим лечението . Не ми се иска друг  " да го продължи". Ще настоявам за него.

# 676
  • Мнения: 54 497
Какво значи това?
Утре ще звъниш за час ли? Може и сега да пробваш.

# 677
  • Мнения: 883
Пробвах , не стана .

# 678
  • Мнения: 54 497
Никой ли не ти вдигна?
На мен всъщност от там ми дадоха часа.
Онази девойка от Кардиологията ми записа телефона, чаках я да се обади, накрая звъннах пак на централната и те ми дадоха.
Девойката се обади все пак, извини се, че ме е забравила, аз ѝ казах че вече имам час и така. Grinning

# 679
  • Мнения: 114
Здравейте,
прегледа ми беше по направление, и за холтера Марчов ми пусна направление така, че не съм плащал нищо.
Д-р Марчов ми се обади снощи и ми каза, че холтера показва - предкамени и надкамерни екстрасистоли и ми увеличи конкора по два пъти на ден и евентуално контролен холтер след 2 месеца.

# 680
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Стояне ако са ти го увеличили дневно на 5мг то си е нормалната и дори минимална доза. Аз лично много съм доволна от конкора, преди него ползвах и други ББ, но никой не ми свали трайно пулса на 60-70, все си беше 80-90.  Даже един доцент във Варна ми беше изписал 10мг дневно  newsm78 на моите 50кг и кръвно 100/60.
А ти не ги ли усещаше тези екстрасистоли?

# 681
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте, аз от вчера отново съм извън ритъм...  Sad Не съм спала цяла нощ, да чувам как ми тупка сърцето, и днес не ми е добре. В 11 часа съм на преглед вече да видим какво ще кажат, снощи от ай фона мерих пулса, не знам доколко там е достоверно, но показа 140 удъра в минута...Обадих се на един мой познат кардиолог и като чу каза - ооо, пак си излязла от ритъм Sad...Много ми е тъжно, хич не се чувствам добре, ако трябва да се подложа на това нещо за трети път сигурно ще се гръмна вече...ужас...
Много се надявам прегледа да ме успокои, но се притеснявам, да не и нещо много лошо... Sad
Съжалявам за лошите новини, извинете ме Hug

# 682
  • Мнения: 54 497
kaleia, и аз съжалявам... Sad
Много прегръдки от мен! Hug Hug Hug

Но как така от вчера? Shocked
Защо не отиде в болница?

Пиши как си! Hug

Стояне, аз също пиех по 5мг. Конкор, не е много.
И аз съм 50 кг. Wink
Но на мен не ми помогна и пак си излизах от ритъм. За екстрасистоли не знам как ще е.

# 683
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Дева то и аз на фона на конкор съм получавала пристъпи, но преди него непрекъснато живеех с по-висок пулс.

   Калеа искрено ти съчустваме и чакаме добри новини  Hug . Винаги си била много позитивно настроена, не се вкарваш излишно в филми и аз си мислих че наистина всичко при теб ще е вече наред  Sad .  Дано не е рецидив, а нещо безобидно.


# 684
  • Мнения: 54 497
Таничка, записа ли си час?

Дънди, ти нали не си излизала от ритъм, за какви пристъпи става дума?

# 685
  • Мнения: 883
Kaleia, съжалявам! Дано се справят днес лекарите и да е просто изолиран епизод!
Имам час за 10.02  в 5 часа при д-р Марчов. Не знам кой от всички лекари е той . А при д-р Трайков можех да се запиша за средата на април. На 10-ти ще си купя един скенер , защото нямам тук и ако изпитам съмнения, ще се консултирам чрез имейли с д- р Трайков (ако не съм му дошла в повече вече).

# 686
  • Мнения: 54 497
Таничка, нали го показвах на снимка скоро, ето го д-р Марчов.
Скрит текст:

Другия доктор си го виждала! Heart Eyes

# 687
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
А може ли някой да ми напише мобилния номер на д - р Трайков, моля.
Аз имам негов мобилен, по който сме се чували но от преди 1 година, днес звъня, не ми отговаря...По принцип помня, че той връща на пропуснатите обажданията, но просто за сферка с телефона, който аз имам /дали е още актуален/, че днес звъня и не ми вдига към момента.
Предварително благодаря Hug

# 688
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Дева нямам нищо регистрирано, но няколко пъти съм получавала сърцебиене и 2 пъти нещо по странно /според мен излизане от ритъм/. Това имах в предвид като писах пристъп.

Калеа как мина прегледа?

# 689
  • Мнения: 883
Благодаря, Дева, не съм забелязала предишната .

Общи условия

Активация на акаунт