На море в Турция - тема 34

  • 87 134
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
За много години  HugСептември пътувах с автобус от Варна до Алания(х-л Делфин Платинум),около 19-20 часа беше пътя ни,по мои спомени тръгнах ме в 15.30ч. и в хотела бях ме около 10.30-11.00 часа.След няколко часа тръгва ме за слънчева Анталия,ще бъдем в хотел Роял Холидей Палас.Живот и здраве след една седмица,ще споделя с вас впечатленията си от този хотел.

# 646
  • Мнения: 4 500
Весело изкарване!!!  bouquet

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Нещо не откривам,къде може да се плува с делфини,заслужава ли си удоволствието и на каква цена?Благодаря предварително.

Погледнах брошурата с екскурзионните програми, които ми дадоха от посрещащата фирма в Мармарис тази година. Цените за делфинариума са:
1. Запознаство с делфин - 42 евро /възрастен/, 42 евро /деца 7-12г/ и 30 евро /деца 0-6г/
2. Посещение на делфин - 15 евро /възрастен/, 10 евро /деца 7-11г/ и безплатно /деца 0-6г/
3. ВИП Плуване /10 минути/ - 130 евро /възрастен/
4. Плуване по двойки /10 минути/ - 85 евро /възрастен/
5. Групово плуване /3-5 човека/ /15 минути/ - 75 евро /възрастен/

# 648
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Нещо не откривам,къде може да се плува с делфини,заслужава ли си удоволствието и на каква цена?Благодаря предварително.

За Къшадасъ в Адаланд:

http://www.adaland.com/dolphinpark/menu/en/120/parrk_prices.aspx

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 14:02 от papaone

# 649
  • София
  • Мнения: 171
Nefertarri ,наистина децата остават очаровани от този нов аква парк на Ефталиа Исланд.Миналото лято от 04.09 бяхме компания от 5 семейства с общо 6 деца  на различна възраст от 5 до 12 години.За всяка възраст имаше пързалки и надуваеми замъци.Просто фантазия.На територията на аква парка има няколко ресторанта с различна храна,така,че може да не се ходи в основният за обяд.Сладолед също има в парка.Ние бяхме резервирали за Ефталиа вилидж,но с пристигането ни предложиха да ни настанят в току що отворилият Ефталиа МАРИН срещу 30 евро еднократно плащане за стая.Видя ни се много добро предложение и всички се възползвахме.Ще останете доволни от избора си.А за пътуването не се притеснявай.....минава бързо когато знаеш какво те очаква. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 4 500
Еееее, Никони, поста ти ми подейства прекрасно  Hug Hug

# 651
  • София
  • Мнения: 171
Радвам се,че съм ти била полезна с нещо! LaughingБили сме 9 пъти в Турция на море и имаме вече малко повечко опит.За сега още не сме решили къде ще почиваме,но пак ще е в Турция. Simple Smile

# 652
  • Варна
  • Мнения: 10 655
След няколко часа тръгва ме за слънчева Анталия,ще бъдем в хотел Роял Холидей Палас.Живот и здраве след една седмица,ще споделя с вас впечатленията си от този хотел.

 Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 71
Момичета,пак да попитам почивалите в Ефталийте...каква е политиката им за пушенето?В ресторантите има ли маси за пушачи?

# 654
  • Мнения: 7 605
Момичета,пак да попитам почивалите в Ефталийте...каква е политиката им за пушенето?В ресторантите има ли маси за пушачи?

В Турция по закон е забранено пушенето на закрити обществени места!

# 655
  • Мнения: 4 500
Момичета,пак да попитам почивалите в Ефталийте...каква е политиката им за пушенето?В ресторантите има ли маси за пушачи?
Пуши навън, какво пречи?

# 656
  • Мнения: 71
Вие май не разбрахте въпроса.За пушенето на закрито е ясно!Въпроса беше има ли маси на открито където се пуши

# 657
  • София
  • Мнения: 171
По повод пушенето:на масите на открито си има пеплници и за мен като страстен пушач никъде не е имало проблем с пушенето.В стаята на хотела също има пепелник.

# 658
  • Мнения: 71
Благодаря много.Миналата година в Pine Bay имахме проблем....маси ,който са под покрив,макар той да се държи на няколко колони не се пуши и трябваше да си скъсаме нервите докато го разберем...не ни донесоха пепелник трима сервитьора и като отидох да се разправям с шефа на сервитьорите тогава ми каза.Маси под тента имаше малко и беше проблем намирането на места.За това попитах.Благодаря.

# 659
  • Мнения: 1 555
Привет на всички!
Имам въпрос към почиващи в Кушадасъ през месец септември. В понеделник ще правя резервация за втората половина на септември и понеже не съм почивала там след август месец нямам представа за времето. Имам познати,които ходят и началото на октомври но ние сме с дете на 6г и температурата на водата не е за подценяване.
За хотела съм се спряла на Аква Фентъзи,заради аквапарка разбира се Laughing Другото,което се чудя е дали ще има други деца Thinking,не исках да почиваме след началото на учебната година...но няма шанс за сега да се случи по рано.
Искам някаква хубава стая, но не знам към коя да се насоча  WORLD ROOM или  SUPERIOR ROOM

Общи условия

Активация на акаунт