Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 177
  • 713
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 210
Пете, никакъв черен хумор не е това, а самата истина  hahaha. Аз си признавам, че съм имала такива моменти  Mr. Green.

Ей, днес е някакъв много смотан ден. Имам чувството, че е петък, а всъщност е само сряда.

# 331
  • Мнения: 5 405
Хелоу  Hug

Мариета, получих книжките, благодаря ти! Днес не ме ядосаха пощаджийките  Mr. Green

Милето, тогава филма много ще ти хареса  Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 1 831
Пете извинявай не съм видяла  Hug Crazy

Нара, ако искаш ще ти пратя "Да чуеш ритъма на сърцето", която е на Петето и втората част "Гласът на сърцето", която е моя но в момента е при Гигова и направо като ми я върне ще се мобилизирам да я прочета бързо и ти ги пращам и двете. Стига и Петя да няма проблем  Rolling Eyes

И на мен ми е смотано, но и времето и то си оказва влияние. Спретнах една картофена крем супа с крутончета за мен и сега трябва да измисля какво да направя за ММ  Thinking

# 333
  • Мнения: 2 491
Гиговче, дано по-скоро да излезеш от дупката  Hug
При мен няма причина, освен предстоящият ми р.д. Явно съм в Сатурнова дупка и ни ми се пише, ни ми се говори ....   Rolling Eyes

Да, и при мен се бъгва мамата...

И при мен няма съществена причина, но ще влезя в час де  Peace
Просто да знаете и да ме извините ако не пиша много .....

Петя сърчице, прати ми адрес да ти пратя книжката .

# 334
  • Мнения: 1 601
Добре , другарче Лофче , когато ти е удобно  Hug 

Ааа да , искам и Сестра и После , който ги има да свирка да ми ги прати , може и само едната , че ще се отрупам доста  Mr. Green

# 335
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Петя сърчице, прати ми адрес да ти пратя книжката .


 hahaha hahaha Joy Joy Mr. Green Mr. Green Мисля, че вече тотално се оплетохте, щом аз започнах да ви водя маршута на книжките. Да сложим ли една инструкция на първа страница?  hahaha hahaha hahaha

Хайде, поздрав от мен за всички с лош ден днес  Heart Eyes

Скрит текст:






# 336
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета  Hug
Зори, ще разказваш много, като си дойдеш  Grinning Италия си е Италия  Flutter
Мария Ч. я кажи на далеч ли ще пътува твоето подаръче, на близо ли  Mr. Green Какво да се прави обичам подаръци  Blush
И аз обичам много подаръци, ЛоФче  Blush А моето не съм решила още по-далеч ли да го пратя или по-близо. Зависи как ще ме мотивираш  Mr. Green

Ааа да , искам и Сестра и После , който ги има да свирка да ми ги прати , може и само едната , че ще се отрупам доста  Mr. Green
Нарче, дай ми адрес и още утре ти изпращам "После"  Peace

# 337
  • Мнения: 738
Вени, I Heart you , отвратен ден сиреч...  Rolling Eyes, и аз имам супер-силното чувство, че е петък... от 10 часа имам и чувството, че е пет следобед и се засилва...
И климатикът в офиса реши, че е уикенд #Crazy и спря да работи като хората, и накрая към един и нещо не издържах и заявих ултимативно на шефа, че си отивам.
И си обявих срядата за петък и си отидох. bowuu
Прибрах си се, гушнах си кучляците, сварих си един чай, омотах се в одеалца, изпих 2/3 от чая и вече почвам да се чувствам стоплена, обичана и не толкова петъчно-умрялорибеста... Joy 

# 338
  • Мнения: 1 601
Много благодаря , Миме , написах ти данните си на лични  Hug

# 339
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, I Heart you , отвратен ден сиреч...  Rolling Eyes
Нищо конкретно, просто има такива скучни и безлични дни. Пък аз си взех петък за свободен ден и сега съм хепи  Grinning.

# 340
  • Мнения: 738
Дам, просто си е... сряда, ама петък.
 Hug
Аз другата седмица съм я взела, ще си нося вкъщи работата за вършене.

# 341
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Силно гуш за всички които нямат настроение,не унивайте  Hug

Миж,на теб още повече другарче  Heart Eyes
Нали знаеш как сама да си настроиш онзи хубавия слънчев часовник  Wink
И аз те обичам!


Така,днес поръчах книжката на моето другарче.Мислих,прелиствах и се спрях на една много интересна и определено с хубав сюжет.
Надявам се да ѝ хареса, има развитие в самата книга и една такава динамична,търеща,развиваща...мммм,също като него  Heart Eyes
Умувам за още нещица,имам в предвид някои но няма да бързам още.
Пък кажи  си де,нетърпелива ли си,не си ли..... Laughing

Видяхте ли подаръка в озон ?Ако направиш поръчка над 25лв.получаваш книжка от тях в зададената листа.Възползвах се с тази ... Party

Отивам да умувам какво ще готвя пак... newsm78


Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 15:03 от ~Dev~

# 342
  • Мнения: 5 405
Така,днес поръчах книжката на моето другарче.Мислих,прелиствах и се спрях на една много интересна и определено с хубав сюжет.
Надявам се да ѝ хареса,определено има развитие в самата книга и една такава динамична,търеща,развиваща...мммм,също като него  Heart Eyes
Умувам за още нечица,имам в предвид някои но няма да бързам още.
Пък кажи  си де,нетърпелива ли си,не си ли..... Laughing
newsm53
От нетърпеливите съм, другарче  Heart Eyes

# 343
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Оууу,Мери  нещо все към мен те тегли душко... Simple Smileняма лошо,няма  Hug

# 344
  • Мнения: 5 405
Оууу,Мери  нещо все към мен те тегли душко... Simple Smileняма лошо,няма  Hug
Ами така хубаво си го описала, че ми се ще да я имам тази книга  Joy

Общи условия

Активация на акаунт