Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 125
  • 713
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 134
Да тръгвам ли и аз за Варна?
smile3521

Точ, де ти е работата  Whistling ами айде де, морска срещичка - ех, че хубаво...
Скрит текст:
Близко е до Джъмбото. Има голямо стълпотворение на самолети  Whistling

# 526
  • Мнения: 5 405
Мери,
Скрит текст:
Ще те черпя на срещата, да знаеш  Hug
Ааа, без такива  Naughty Hug

# 527
  • София
  • Мнения: 4 899
Мери,
Скрит текст:
Ще те черпя на срещата, да знаеш  Hug
Ааа, без такива  Naughty Hug
Кажи тогава какво да ти донеса?
Имам "Снежният човек", "Марина" на Сафон, 9-12-63 (разбирай "22 ноември 1963" на Кинг  hahaha) и какво още беше, забравих  newsm78 ... А, Вени ще ми върне един трилър на Крис Картър.
Ако нищо не ти хваща окото, ш'ти донеса един шоколад  Mr. Green

# 528
  • София
  • Мнения: 6 210
... А, Вени ще ми върне един трилър на Крис Картър.
Ще ти го върна, ама и аз искам шоколад  hahaha.

Кали, много е брутална и тази, дето сега чета на Картър. Плюс това има кибер-престъпления - казвам го заради пристрастеността ни към интернет  Mr. Green, детектив Хънтър е по-умен и от Джак Ричър, серийният убиец е страшен като Ханибал Лектър...

# 529
  • Мнения: 5 405
Ауууу, на тоя Крис Картър значи и аз трябва да обърна внимание  Crazy много ми хареса така, както си го описала, Вени!

Кали, на Сафончо хвърлих око  Heart Eyes нищо негово не съм чела, но много го хвалите. Четирилогията искам да прочета, ама... четири, брат!  Joy От Мариета имам 3 книги, а преди нея и от Петя една, малеееее, кога ще ги прочета, а ти ме питаш какво искам  ooooh!

# 530
  • София
  • Мнения: 6 210
Мери, никакъв проблем нямаш, ще ти я дам и на теб, но първо съм я обещала на Кали. А ако си много нетърпелива, в читанка и МБ има други негови романи, които са също толкова откачени  Mr. Green.

# 531
  • Мнения: 5 405
Може да заложа на шоколад за сега  Joy
След Кали, че и след още 2ма-3ма може да дойде моя ред  Embarassed

# 532
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Хайде да спим. Кали?

# 533
  • София
  • Мнения: 4 899
Мери, ти имаш ли ел.четец? Да ти метнем с Венката първо "Хамелеонът се завръща", мега книга е това  Mr. Green
 
Вени, мноооого моя книга ми описваш  Heart Eyes Ама ти си ме знаеш де  Hug

А аз съм в момента много в началото на Мерината "Ключът към бездната" на Сомоса. Още нямам мнение, на 10-та страница съм  Grinning

Миле, да спим викаш! Ми хайде, че утре пак ще съм като изтребител сутринта  hahaha

# 534
  • Мнения: 5 405
Имам  Heart Eyes аз може и да я имам нейде записана  Joy сега ще си я сваля от читанка   bouquet

# 535
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ей сладурки! Като станете сладкодумни аз съм затрупана с работа около децата  домакинството ( аман от тази часова разлика).

Видях някакво филмче и понеже е мой тип ще си го сваля да го прегледам.  Mr. Green

Кали, чакам отзив за "Ключът", има, още това онова на четеца и после я мятам нея.

"Тринадесетата приказка" ми харесва за сега. Описва страстта към книите, а и любим мой времеви интервал  на Англия. Пристрастена съм към подобни романи дори и ако се споменават косвено.

# 536
  • Мнения: 1 828
ДМУ! /Добро мрачно утро/

Снощи пак сте писали, писали едвам ви изчетох  Peace

Вчера малко ви нападнах в ГР  Blush ама да си и имам и да следя мнения за книжки.

Другарче днес най-накрая ще ти дойде книжката, имам смс. А за допълнително подаръче тепърва ще се оглеждам, обаче картичка си имаш вече  Hug

Да дам ли още един жокер или да не давам  Rolling Eyes Вие много си мълчите и така не е честно  Crossing Arms

# 537
  • София
  • Мнения: 4 899
Добро утро Tired
ПрозяФффф!
Деси, давай кафетоооо Hug

# 538
  • Мнения: 1 828
Кали не съм Деси, но ще те почерпя едно кафе в компанията на книжка  Hug



И за всички работещи:

Скрит текст:

Честит ден на християнското семейство!


Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 09:25 от LofYou

# 539
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
Хубав и усмихнат петък на всички!
ПрозяФ и аз  Sunglasses
Да поработим, а? Или .....  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт