Отговори
# 45
  • Мнения: 8 533
Еми само с нож не идвай... hahaha ще те сънувам...релакс...спокойно... hahaha

ето това е мнение на нормален човек,какъв толкова му е проблема,той нито е женен...зомбирал съм се сигурно от тия консерви мексикански...мнения обиди и какво ли не...като видя мнение такова различно оот на познатите лица...и се възхищавам...но наистина...не е никак розово...Вери ти сега по сериала си се зарибила но тук не е така розово...хвана ги едно папарашко списание...от края на май...и оттогава химе търпи в публичното прострастнто ..туитър имам предвид...както и в медиите много грозни обиди и подигравки..жалка работа..да не се ядосвам...ти си гледай с кеф Wink да не ти разваляме захласата от филма

Цитат
  а дано са си продължили "урагана" дори и скришом някъде от нас

# 46
  • Мнения: 2 474
точно като по сериала...там когато вкараха капитан Фабре в затвора май беше...Вери после като започнеш да сравняваш ще се изненадаш от приликите с действителността..те си играят повторно сценария направо hahaha

но стига с тези обиди...от май месец...мислите ли че обръща внимание....тя е свикнала вече...такива са какво да правиш...човешките предразсъдаци не се променят...който си ги има...лошо е че се позволява такова вмешателство...но живи и здрави

# 47
  • Мнения: 18 785
айй как бе ви е харесвал така  Shocked  Mr. Green
то че Волния Уили не е китка не е ама поне е хубав  Joy Joy

# 48
  • Мнения: 8 533
но стига с тези обиди...от май месец...мислите ли че обръща внимание....тя е свикнала вече...такива са какво да правиш...човешките предразсъдаци не се променят...който си ги има...лошо е че се позволява такова вмешателство...но живи и здрави

ами естеството ми не го приема...толкова е грозно към жена..и тези са неуморни Crossing Arms

искате ли да знаете новия прякор на химе какъв е...да сте по "модата" whoremena много хубаво нааправо уникално Mr. Green

# 49
  • Мнения: 8 533

то че Волния Уили не е китка не е ама поне е хубав  Joy Joy
нима неговите изпълнения са всеизвестни hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 18 785
охх тия мексканците ме дразнят много от край време ...голями моралисти се извъдиха ама при най малкото нещо скачат от цвят на цвят  ooooh!

Правилно казахте не е женен,това че има деца си е отделен въпрос..но няма да е първият разделен с деца  ooooh! живота е такъв срещи и раздели  Peace при толко близости и целувки с такава жена как да не се подхлъзне момчето, пък и може това да е Любовта  Naughty какво толко са се вманиачили по жена му ....даже не я и знам коя е  ooooh! 2-3 пъти я мернах някъде  ooooh! разбирам го защо е побягнал от тази женичка с 200  hahaha hahaha hahaha


П.С. Тони то си му личи по муцката че не е мъж за една жена  Joy Joy

# 51
  • Мнения: 2 474
но стига с тези обиди...от май месец...мислите ли че обръща внимание....тя е свикнала вече...такива са какво да правиш...човешките предразсъдаци не се променят...който си ги има...лошо е че се позволява такова вмешателство...но живи и здрави

ами естеството ми не го приема...толкова е грозно към жена..и тези са неуморни Crossing Arms

искате ли да знаете новия прякор на химе какъв е...да сте по "модата" whoremena много хубаво нааправо уникално Mr. Green
чудничко просто...хайде няма нужда да сме по "модата"
знаете ли аз вече не и отварям хаштага в най горещия пояс...следобед тяхно..тоест сега...не си го причинявам...Тонка и ти така трябва

малко остана до грамите...ще гледате ли...

# 52
  • Мнения: 2 690
Кате, къде да го гледаме, ако ми покажеш ще го гледам Peace

# 53
  • Мнения: 8 533
жена му ....даже не я и знам коя е  ooooh! 2-3 пъти я мернах някъде  ooooh! разбирам го защо е побягнал от тази женичка с 200  hahaha hahaha hahaha
изясни се...и ти ще си към моите хора значи hahaha hahaha

личи му по муцуната...да..права си то си личи...но аз си мислех че и ти си чела легендите hahaha hahaha

ама напълно го оправдавам че се е влюбил..доре арабин да е с четири брака фул и десет деца... hahaha и двамата са много красиви...обаче не одобрявам мишкарското му поведение откакто ги разкриха...но съм жалостив...да рече на този етап..капитан Фабре е друга работа hahaha радвай му се Grinning

# 54
  • Мнения: 2 474
Кате, къде да го гледаме, ако ми покажеш ще го гледам Peace
ами после може да има още канали..този засега върви добре
http://www.tutelevisionenvivo.org/2011/01/ver-univision-en-vivo-hd.html

около 2 ще почне червения килим...3 латино грамите...това няма да е като онази последната цигания...сигурна съм...струва си.. Peace Mr. Green

ако сте нощни птици...или утре сте свободни...

# 55
  • Мнения: 2 690
жалостив си, защото си мъж и от мъжка солидарност, а иначе си е меко казано скрита лимонка....само в едно сме единодушни, притежава чар, красота и сексапил. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 474
какво толко са се вманиачили по жена му ....даже не я и знам коя е  ooooh! 2-3 пъти я мернах някъде  ooooh! разбирам го защо е побягнал от тази женичка с 200  hahaha hahaha hahaha

Вери...да ти кажа...той до преди Химе минала година...доста си я обичаше...Химе направо му помогна да се осъзнае къде какво...каквото и да става с тях,той трябва да е благодарен...до преди година и половина...като се обясняваше по медии как била най красивата жена в животя му...жал да ти стане с какви е бил общо взето hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 2 690
Кате мерси, Peace  аз ще се опитам да го гледам любопитно ми е

# 58
  • Мнения: 8 533
оо латино грами ще гледаме...нали ви казах...щом ще има рокли официални на червения килим...ще има и голи гърбове...може и Сулейка да видим..Кате ти като не ме искаш...аз ще си намеря друга ти какво си мислиш hahaha hahaha

е благодарна от тази гледна точка...да...ама за 37-те...кой трябва да благодари а Joy Joy може да се каже че са квит hahaha hahaha



# 59
  • Мнения: 2 474
да чудно ще е....тази която успее да ти отклони вниманието...и ставам фен абсолютен

София Вергара ще е там Ева лонгория сигурно...има почва...любопитно ми е само Джей Ло и Марк Антъни как ще се заобикалят hahaha hahaha те и двамата би трябвало да присъстват...ще видим...

аз отивам да си обеля една мандаринка,че огладнях и се връщам...ще издиря още линкове...че със сигурност ще е трудно докато намеря този който няма да прекъсва hahaha

Общи условия

Активация на акаунт