НОЕМВРИйската дружинка става на годинка!

  • 52 935
  • 684
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 146
Добро утро! Ние ще си бъдем тримата у дома, решихме че така ще ни е най-добре и най-спокойно.
Момичета, искам да ви пожелая прекрасна новогодишна нощ, за всяка една от нас това беше много вълнуваща година... Нека новата е изпълнена с много здраве, усмивки и незабравими мигове с най-прекрасното, което имаме - децата ни.
Весела нова година    Close-mas: santa2 Nature Snowman

# 406
  • София
  • Мнения: 295
Лимонче,  с малко закъснение - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на баткото!
И ние ще останем вкъщи. Калина няма да заспи на друго място. Тя си е такава - иска си в нейното легло. Затова вкъщи, догодина ще мислим ходене някъде.
Снощи направих торта за новогодишната нощ. Само украсата още не съм сложила,сега  ще я мисля -може би снежен човек от бял шоколад и сняг от настърган кокосов орех. Ето линк за тортата-блог на една майка, която ми стана много симпатична. Може за втория рожден ден на Калина да направя аз тортата Simple Smile нали ще вложа чувство, ще е най-хубавата...
http://www.vkusnoteka.bg/2014/07/blog-post.html?m=1
Пожелавам ви весело посрещане на Новата година. Нека тя ви носи здраве и щастие!

# 407
  • Мнения: 72
Бисквитка,пожелавам ви прекрасно прекарване! Дано Дени буде послушен и остави мама и тати да се насладят на празника:)
Ние ще сме вкъщи с гости...Ще има някакво събиране на центъра,но на -20 ще пропуснем:)
 Момичета,направихте ли предновогодишните обещания..ние с таткото започваме отново да спортуваме ...съвсем скоро:)
Весело посрещане на 2015!!!!

# 408
  • На десетия....
  • Мнения: 370
Лимонче да ти е жив и здрав баткото    bouquet
Аз печа блатове за тортата, трябваше вчера, но не успях да се организирам.  И баница ще правя после, но с  готови кори. Искаше ми се да разточа една, но сме само двете с Димана и няма да ми се получи. ММ уж до по рано щеше да е на работа, ама днес са казали с нормалното работно време. Не сме спали много тази нощ има няма 6 чаша ми се събират, но знам че е някакъв период и ще отмине и не яденето също.
Момичета,  весело посрещане на Новата година! Нека бъде по добра, по здрава  и по успешна за всички!

# 409
  • Мнения: 520
Весело посрещане  на новата изпълнена с още по хубави емоций, любов и здраве година.
И ние ще сме с в нас само тримата. Тази година сме били  отбой от гостита. Предишните  години все на някъде сме  ходили, включително и миналата. Тази ще се гушкаме блаженно на дивана и ще се радваме на малкия  маймун.


Момичета желая на всички вас  годината която идва да е прекрасна за вас и вашите близки. 

# 410
  • Мнения: 520
Честита Нова Година 
Виктор стана преди 30 мин и купона в нас започва.

# 411
  • Мнения: 837
Честита новата -2015г- здрава ,щастлива и пълна с много любов  Two Hearts
За много години ,момичета !
Днес е Васильовден -ако има именници да са живи и здрави  Simple Smile!

# 412
  • София
  • Мнения: 10 700
Честита нова година, нека ви донесе само здраве и да ви сбъдне поне една мечта!

На именниците - честито и да им е леко празнуването днес Simple Smile

# 413
  • Мнения: 146
ЧНГ Simple Smile Успешна нова година Simple Smile

# 414
  • Мнения: 1 300
Честита Нова 2015 година, много здраве, щастие, любов и късмет, много радост на вас и семействата ви Simple Smile!

# 415
  • На десетия....
  • Мнения: 370
Честита 2015-та година! Нека  да ни донесе много здраве, положителни емоции, любовни преживявания, събирания с приятели и приключения!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 197
Честита Нова Година! Да сме здрави и щастливи всички!  Hug

Ние снощи си бяхме тримата и взехме решение, че догодина Александра ще е при майка ми, а ние отиваме някъде! Явно ни липсва моментът с шумните компании понякога  Blush

Иначе е крайно време да призная на малката, че проходи! Правеше крачки от известно време, но за мен прохождането е, когато стане малко от малко стабилна, каквато е сега  Heart Eyes
Все съм покрай нея, че залита още, но е близо до истината.

# 417
  • Мнения: 1 300
Мелани, официално тогава честити ходещи краченца на Али Simple Smile   bouquet

# 418
  • Мнения: 97
Честита Нова 2015 година, мили майчета!
Пожелаваме ви с Паруш на вас и семействата ви новата година да ви донесе много здраве,щастие, много сбъднати мечти, много, много усмивки, много положителни емоции и нека малките човечета да ни носят в пъти повече радост от миналата година!

Ние също си бяхме само тримата. И честно да си призная много ни хареса. Точно в 00,00 бяхме до кошарката на малкия и си казахме наздраве с шампанското. Той спинкаше сладко и се почувствах наистина благословена. Най-вълшебната емоция!

Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Честити ходещи краченца на мама Мелани и на малката Александра!  newsm30

# 419
  • София
  • Мнения: 295
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!  Желая на вас и семействата ви здраве, щастие и много обич!
Мелани, честити ходещи крачета! Много скоро ще станат стабилни и уверени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт