Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 9

  • 39 244
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 130
Ти пък сега ли разбра за проблема на Ганга hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Мамин благ...как иска да я зарадва тая крава  Crazy Crazy Crazy Crazy
Много е зле беееееееее...преди не и отдавах такова внимание, но сега ме дразни на макс... Naughty ooooh!

Теб те дразни от сега, а мен от как съм я видела  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Артистката е симпатична, но овчия поглед и липсата на професионализъм ме вбесяват максимално  Peace
Ми за Ганга сега разбрах подробности Peace, нали ги скролвах сериите. Па и Джаго ми е фаворит толко, колкото и Пратюша, та не съм се и замисляла даже  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Джаго си е смотаняк... Mr. Green
Виде ли го днеска кат му смениха жената...веднага се разбра... hahaha hahaha hahaha
Овена щеше да я изяде...нещо дет не мой се каже за предишната... hahaha hahaha hahaha
Не съм гледала в деси-то. И на тоя ли му потече лигата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ако ще и с Клаудия Шифър да играе, за мен Джаго си е тояга от къде и да го погледнеш. Close
Само чакането на страницата да зареди, не си заслужава за това дърво Crossing Arms

# 736
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Леле къф ми беше палавник... hahaha hahaha hahaha ама и оная гИвендия та им се получава до някъде... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 1 130
Леле къф ми беше палавник... hahaha hahaha hahaha ама и оная гИвендия та им се получава до някъде... hahaha hahaha hahaha hahaha
Добре ма  hahaha hahaha hahaha, утре ше го видим, че сега ми се спи  Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 1 130
Леле къф ми беше палавник... hahaha hahaha hahaha ама и оная гИвендия та им се получава до някъде... hahaha hahaha hahaha hahaha
Бегай от тука ма  Hug Hug Hug Hug Hug Ако това е химия, аз съм трамвай. Докат форума 5 пъти ми даде грешка го погледнах Sick Sick  Sick
Дръж си го тоя, щом ти прави химия, аз си зимам РазвратИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 1 332
Много хубаво си бъбрите, ама аз да напомня ако някой не е забелязал, че страницата вече е 50-та, та е време да се прехвърляме към другата тема.

# 740
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Леле къф ми беше палавник... hahaha hahaha hahaha ама и оная гИвендия та им се получава до някъде... hahaha hahaha hahaha hahaha
Бегай от тука ма  Hug Hug Hug Hug Hug Ако това е химия, аз съм трамвай. Докат форума 5 пъти ми даде грешка го погледнах Sick Sick  Sick
Дръж си го тоя, щом ти прави химия, аз си зимам РазвратИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ма зимай си кой искаш ма... Joy Joy Joy Не щем тва недоразумение - Джаго... hahaha hahaha hahaha Само отбелязах, че се разбра веднага, че актрисата е сменена, даже преди да и видим фейса... Naughty Ауууу, как ми преиначаваш думите и вадиш от контекста hahaha hahaha hahaha
Само се чудиш как да ми го пробуташ тоя...не щем  Naughty hahaha hahaha hahaha

# 741
  • Мнения: 1 130
Много хубаво си бъбрите, ама аз да напомня ако някой не е забелязал, че страницата вече е 50-та, та е време да се прехвърляме към другата тема.
Ще ходим, бе Бубе  Hug Hug Hug  Hug има още малко  Peace

# 742
  • Мнения: 1 332
Много хубаво си бъбрите, ама аз да напомня ако някой не е забелязал, че страницата вече е 50-та, та е време да се прехвърляме към другата тема.
Ще ходим, бе Бубе  Hug Hug Hug  Hug има още малко  Peace

Знам, аз само напомням в случай, че не сте забелязали покрай коментарите

# 743
  • Мнения: 1 130
Леле къф ми беше палавник... hahaha hahaha hahaha ама и оная гИвендия та им се получава до някъде... hahaha hahaha hahaha hahaha
Бегай от тука ма  Hug Hug Hug Hug Hug Ако това е химия, аз съм трамвай. Докат форума 5 пъти ми даде грешка го погледнах Sick Sick  Sick
Дръж си го тоя, щом ти прави химия, аз си зимам РазвратИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ма зимай си кой искаш ма... Joy Joy Joy Не щем тва недоразумение - Джаго... hahaha hahaha hahaha Само отбелязах, че се разбра веднага, че актрисата е сменена, даже преди да и видим фейса... Naughty Ауууу, как ми преиначаваш думите и вадиш от контекста hahaha hahaha hahaha
Само се чудиш как да ми го пробуташ тоя...не щем  Naughty hahaha hahaha hahaha
Ми чудим се та гледам как да те разкарам   rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao, еле па кат си погледнем гащите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 00:34 от marvela

# 744
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па... Joy Joy Joy Joy намерила с кой да ме баламосва hahaha hahaha hahaha hahaha
Марвело Hug оптимизмът ти е покъртителен hahaha hahaha hahaha hahaha

# 745
  • Мнения: 1 130
Тая па... Joy Joy Joy Joy намерила с кой да ме баламосва hahaha hahaha hahaha hahaha
Марвело Hug оптимизмът ти е покъртителен hahaha hahaha hahaha hahaha

Заспивам мац  Hug Отивам да лягам. Утре в новата тема направо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 30
Къде е новата тема ,или още няма.

# 747
  • Мнения: 1 332
Къде е новата тема ,или още няма.

Ето я, Тереза я направи по-рано затова решихме да изпишем първо тази до край.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=813122.new#new

Общи условия

Активация на акаунт