Тайланд, Малайзия, Сингапур и Борнео - въпроси и, надявам се, отговори

  • 5 633
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 618
Миналата зима в Тайланд беше най изгодно да сменяме Евро

# 16
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Ето я първата част от моя импровизиран пътепис -> ТУК Нещо не съм много доволна от резултата, то и преживяванията ни в началото не бяха суперски, но ако не друго, то поне има практическа информация и може би за някого ще е полезно... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 595
Интересен пътепис, нямам деца, но с удоволствие го прочетох! Намирам информацията за полезна и със сигурност ще препратя линка ако приятели с деца се насочат към Азия. Очаквам продължението с нетърпение Simple Smile

# 18
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Много благодаря, радвам се, че ти е било интересно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1
А може ли контакти на гид на български в Банкок , моля?

# 20
  • Мнения: 25
Хубав пътепис. Радвам се, че всичко е наред при вас и ви се възхищавам за смелостта, да тръгнете бременна и с бебе. Два пъти съм ходила по този места, и двата пъти едва оживях, хем много внимавах какво консумирам. Честно казано, не ми се ходи повече...нещо не ми понася Ориента Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте, пътешественици,
Вдигам темата, защото не намерих друга обвързана с Тайланд, а това е дестинацията, която планираме за тази година  Simple Smile Има ли други насочили се в тази посока?
Програмата, на която сме се спрели включва и Камбоджа, и екскурзии в Тайланд и няколко дни на остров Чанг. Направо се влюбих  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Чудесно е, че сте се насочили към Камбоджа! Храмовете Ангкор са невероятни. Има и други теми за Тайланд, но не са много активни напоследък http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765913.msg30796962#new

# 23
  • Мнения: 6
Чудесно е, че сте се насочили към Камбоджа! Храмовете Ангкор са невероятни. Има и други теми за Тайланд, но не са много активни напоследък http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765913.msg30796962#new

Оо благодаря много за линка!   bouquet Толкова търсих и в страниците назад, и в търсачката по ключови думи, но не ми излезе друга тема.  Sunglasses Местя там въпросите ми.

# 24
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Ние бяхме само на Пукет, но от цялото пътуване там най-добре си починахме. Отново бих отишла, дори и само заради хубавите плажове... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт