Следосиновителен мониторинг

  • 11 020
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 76
Отдавна не съм писала...Минаха повече от две години,откакто сме заедно с нашето момченце (колко бързо минаха) Simple Smile.Въпроса ми е към вече осиновилите скоро или не много скоро: През двегодишния период дали сте имали контакти,наблюдения,или изобщо интерес от страна на социалните служители към детето и вас и какво се случи след изтичането на двете години? Питам,защото при нас идваха веднъж в началото,скоро след като сина ни дойде в къщи и след това -затишие.Редно ли е след изтичане на този срок да бъде по някакъв начин някъде отразено това. Хубава вечер и усмихнат уикенд от мен.

# 1
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Привет! Аз съм го споменавал това, но при нас не само, че никой не дойде, ами дори не са се обадили и по телефона. След като осинових Алекс, аз се обадих на социалната работничка да я уведомя, че детето си е в нас, но никой така и не се свърза с мен. След около 3-4 месеца им се обадих отново и вече  шеста година от тях ни вест, ни кост. . .След този две годишен период те трябва да изготвят доклад и аз все се каня да попитам, дали мога да си видя нашия, че ми е чудно какво е писано в него...  newsm78 Не се тревожи, всяка дирекция си работи както им е удобно. Имам приятелка, която след като осинови я накъсаха от проверки.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Привет и от мен!При нас в продължение на две години имахме три срещи със социалната.При последната ни среща си пожелахме всичко най-хубаво и това е...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 865
Здравей Lisisko!  Hug
Наистина от много отдавна не си се появявала - как сте с малкия разбойник?  Simple Smile

На въпроса ти - навсякъде е различно  newsm12
Нас ни посещаваха на всеки 3 месеца и в края на 2 годишния период написаха заключителен доклад.

От някои отдели пък въобще не се вясват  newsm78 
В края на краищата наблюдението е тяхно право и задължение и щом не са те търсили .... проблемът си е техен. Вероятно са написали заключителния доклад зяпайки в облаците и са те снели от отчет  Joy

Желая ти много здраве и много поводи за усмивки с малкото човече!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт