Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi" по Канал Д *Тема 4*

  • 16 632
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12 719


Чудя се това дали е някаква сцена от сериала или е към промо снимките  newsm78
Добре стоят един до друг..........да се земат............ Wink Ама кЪт си помисля,че Иит и е фЪрлил око и ме стяга корема........... Whistling
Бойче,  Hug
Мен напрао сърцето ме стяга  Crossing Arms - Сибел и Йиит и тва си е до последно Емир да вземе Кюбра , а Дерйа да си я вземе Йиит за втора жена че като му писне от Сибел при нея да оди  Whistling

# 391
  • Мнения: 5 267


Чудя се това дали е някаква сцена от сериала или е към промо снимките  newsm78
Добре стоят един до друг..........да се земат............ Wink Ама кЪт си помисля,че Иит и е фЪрлил око и ме стяга корема........... Whistling
Бойче,  Hug
Мен напрао сърцето ме стяга  Crossing Arms - Сибел и Йиит и тва си е до последно Емир да вземе Кюбра , а Дерйа да си я вземе Йиит за втора жена че като му писне от Сибел при нея да оди  Whistling

Сибел........ Thinking май мислИм...........,че трЕбе да стои далеч от нея........... Wink поне за сега........... Mr. Green

# 392
# 393
  • Мнения: 8 418
Бойче, Дидеbouquet  bouquet

Нещо на сухо ни държат.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И на мен Шюкрю ми харесва с Ясемин, а Керем с Шукран.  Wink Кюбра не съм преценила с кого от двамата си подхожда повече. newsm78

# 394
# 395
  • Мнения: 12 719


Ясеминчи е била някъде?  Heart Eyes

# 396
  • Мнения: 12 719



Мелодийка от ШМ  Crazy

# 397
# 398
# 399
  • Мнения: 5 267
Добре де.......... Mr. Green стига ми я вря в очите таз...............,ще и свикна.............. Wink  Joy Joy Joy Joy Joy

# 400
# 401
  • Мнения: 12 719


Добре де.......... Mr. Green стига ми я вря в очите таз...............,ще и свикна.............. Wink  Joy Joy Joy Joy Joy
Бойче би тя сама се вре аз само и казвам накъде да ходи  Joy Mr. Green

# 402
# 403
# 404
  • Мнения: 4 830
Диди HugБойче Hug Снеже Hug

Ей, от страничките ме гледа един много страхотен и усмихнат Керем!

Я и аз едни очи Керемски да сложа Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт