Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 806
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 658
Честитки за всички празнуващи   bouquet и стиснати палци за нуждаещите се. fingerscrossed

# 16
  • Мнения: 3 867
Добро утро и ПРИЯТЕН ден!
Тонка, честит имен ден на малката усмивка.
Катя, честито и на теб!

# 17
  • Мнения: 4 892
Добро утро. Искам да кажа, че малкото спи още. Като стане, удряме по едно мляко и по едно кафе и по задачи. Днеска дал Бог.

# 18
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
  bouquet За Лиляна!
Тони жива и здрава да е малката Катерина.
Честито на всички именници!
Лека и успешна седмица!

# 19
  • Мнения: 7 201
Тонка, да ти е жива и здрава слънчевата Катерина! Прекрасно дете, много да те радва.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 282
Добро утро! Лиляна - благодаря за новата тема   bouquet

Тони - честита именничка  Hug

Тази седмица в офиса имаме твърде много рожденници и завръщащи се от отпуски от разни интересни дестинации и нещата още от днес започнаха зле за талиите ни - имаме двама черпещи рожденника и една колежка след отпуска в Коста Рика и всички черпят  ooooh! А като си помисля колко чинно сутринта си опаковах чепка грозде и две ябълки за здравословен старт на седмицата  Laughing

# 21
  • Мнения: 22 036
Ще правя пица за вечеря. Хладилникът ми е толкова наблъскан, че не мога и игла да вкарам. Мразя като купувам толкова много неща. Дано да ги изядем, защото никак не обичан да изхвърлям. Май трябва да започна пак да правя списък.

# 22
  • Мнения: 11 674
Здравейте

Тонка, честит имен ден на дъщеричката  Hug
Както и на всички други празнуващи

Аз събота и неделя да се разправям с келеш парти и да пропусна всички ви  Crossing Arms
Ама съм сигурна, че сте прекрасни.

# 23
  • Мнения: 4 199
ЕлиТ, чудесна снимка!

Честито на Слънчевата усмивка, да носи със здраве прекрасното си име!
Честит празник и на Катя! Наздраве, ако има и други именици Simple Smile

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Добро утро!

Честит празник на Тонината щерка, много здраве и късмет  bouquet.

Аз тази сутрин се сетих за тая тема, защото бях забравила да платя телевизията и вместо да закусваме на тъпи сутрешни предавания, се оправяхме на БНР. Неочаквано приятно ми беше Crazy. Суперско било без тв сутрин Simple Smile.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 096
Момичета, благодаря за поздравите.  Hug

А като си помисля колко чинно сутринта си опаковах чепка грозде и две ябълки за здравословен старт на седмицата  Laughing
Mr. Green
Аз имах тежък уикенд откъм ядене и реших, че тази седмица ще ми е разтоварваща. Ама много разтоварваща сутрин имам - колежката е именничка и донесе тонове топли банички (едните със  сирене, другите - с ябълки). Е, може ли да не уважа празника й?! Че и да не ги хапна още топли-топли, нищо че по принцип не закусвам.  Whistling

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Суперско било без тв сутрин Simple Smile.
Никога не гледам телевизия сутрин. И изобщо обичам тишината, че в работата ми има много шум и вкъщи искам тишина.
Кафето ми е с форума.

# 27
  • Мнения: 4 785
Честит имен ден на малката на Тони  Hug

Аз понеже, ако имам момиче, за което много се надявам  Mr. Green, имам две имена - Карина, което моята приятелка ми "открадна", но още не сме се сбили  Laughing, и Катерина, та затова като дойде време ще пусна анкета, ама знам Тони за кое ще гласува  Whistling

Един ден ме няма, изчистила съм си бюрото до блясък, връщам се - папки, папки, класьори, папки и... парче шоколад. Не ща да знам какво му се е случило на горкото бюро. Знам само, че имам работа за китайския народ, ама вчера преядох в свекърва ми (тая жена е изобретила няма такава бисквитена торта!, та ядохме и торта, и тирамису) и после не можах да заспя...  Tired Сега съм -  smile3507  kaffeetrmker_2

# 28
  • Мнения: 22 036
Тонка, много е пораснала Кати. Помня една нейна снимка в подписът ти или като аватар. Да ви е жива и здрава и много да ви радва.
Моят е толкова голям вече, чак не мога да повярвам, кога порасна това дете. Сега го цаних да окоси предния двор Simple Smile. Гледам, че добре се справя Simple Smile.
Моят ден е към края си, а от утре ме чакат 100 задачи в работата и седмицата ми ще е много тежка.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 096
Честит имен ден на малката на Тони  Hug
Аз понеже, ако имам момиче, за което много се надявам  Mr. Green, имам две имена - Карина, което моята приятелка ми "открадна", но още не сме се сбили  Laughing, и Катерина, та затова като дойде време ще пусна анкета, ама знам Тони за кое ще гласува  Whistling
Hug
Мър Мяу, аз имам много сериозна лична причина да не харесвам името Карина. Трудно ми е дори да го напиша.  Peace Нищо лично към никого, който носи това име или чието дете го носи.

Общи условия

Активация на акаунт