Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 751
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 2 674
Аzzy, купих ядки, смокини и съм на път да направя сладките. Сега си провеждаме следобения сън, но след това включвам адската машина и се моля за добър резултат. Поръсвам с кокосови стърготини докладвам дали ни е харесало. Laughing

# 1 381
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффф, голяма мъка с това ядене, значи Tired
Аз в петък се мушнах в HM да позяпам, нали и аз на коледно парти ще ходя...И взимам си аз една леко официална рокля, моя си 36-ти номер /да казвам ли, че на тази марка допреди половин година си взимах даже 34/, обличам я и леле майкоуууууу #Crazy Закопчах я някак си. Обаче - нали знаете варен кренвирш как се издува и аха да си пръсне обвивчицата? Е, те това представлявах в роклята. Едно шкембе, един латино задник...Ужас, ужас...А най-лошото е, че не мога да се депресирам от гледката достатъчно, че да ми секне апетита. Така се "притесних", че от петък вечер не съм спряла...Ами ще си купя един гащеризон от тия дето ги носят служителите на бензиностанциите и ще викам, че е модерно, и тъй...
Иначе на Мърмяу режима съм си го сейвнала прилежно в един файл и си го чета...То ако с четене ставаше...

# 1 382
  • Мнения: 2 674
Здравейте, чатъри! Днес може би за 20-30-ти път в моя живот попадам на бг-мама и за пореден път се изненадвам, че има хора, които имат хиляди постове. Знам, че в бг има много безработни, но все пак ми е любопитно има ли работещи хора в чата? ако има и ако са в София, моля да споделят фирмите, в които работят. Просто не мога да се начудя не ви ли писва по цял ден да си пишете коя сготвила зеле, коя миш-маш, коя как си маха космите, колко памперса сте сменили за деня и колко наакани са били.......

Ние за теб ги пишем тези работи, защото знаем, че ги четеш. bowuu bouquet

# 1 383
  • Мнения: 4 892
belinda   hahaha

Кренвирша си представих.

# 1 384
  • София
  • Мнения: 18 679
Едно към едно бях, Нино, страшна гледка ти казвам...

Не мога да ви хвана, като си сменяте никовете. Серафима, ти коя беше?

# 1 385
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Е, поне аз никога не си сменям ника. Че и аватара твърде, твърде рядко. Обичам да е ясно коя съм.

Крайно съм вкисната. Загорих една тава ядене от чист заплес и установих, че започната от мен поредица не е издадена на български и няма изгледа да бъде. И сега чета на английски. Не че не мога, но ми се налага да вкарвам усилие.

# 1 386
  • Мнения: 2 674
Нино, браво за меденките.
КопиРвам. Laughing

Толумба,
Пьерденцето ще за кухнята. Съфорумка я оприличи на кланица, ако се чудиш на какво прилича пространството. Laughing Не знам номер 5 ли е само?! newsm78  Златко ще ми скове летвички и ще сътворим римска щора. Поне това е грандиозният ми замисъл.


Белинда, аз съм Цонюшенка. Laughing

П.С. Направих бонбонките, сега предстои тестване. Ако не се гътнем от толкова сладко ще си пишем и утре.

П.П.С. Тествахме! Много вкусни! Аззи, мерси за рецептата.  bouquet


  

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 02:29 от Серафима

# 1 387

Общи условия

Активация на акаунт