Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 722
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 020
Тонка, аз го минавам с прахосмукачка и лятото на автомивка.
Да бе , Джули, съхраняват си боклука качествено.

# 91
  • Мнения: 11 635
(Ох, представих си я Нино с тупалката в ръка на двора, и тупа ли тупа, та чак пушех се вдига.  Joy)

И накрая изнервена вади пистолета и изпразва пълнителя вътре  Joy  Joy  Joy


пп: Усмихнахте ме, благодаря. Беше ми криво.

# 92
  • Мнения: 4 892
Tони, с прахосмукачката си се чисти идеално. В хола даже ми е чисто бял. Сега ще го дам само да ми го изперат за Коледа.
На мен наистина са ми добре за нервите, щото не мога да чистя тая къща по два пъти на ден, то не се и цапа толкав. Даже бих казала, че повече се разхвърля от колкото цапа.
Но като ми се завлачат по гладките килими едни косми, само нещо малко да има и откачам. А така сега на два дена, понякога на три, зависи от много работи, минавам с прахосмукачката, а междувременно килимът си изглежда безупречен, което мене идеално ме устройва  Mr. Green

С тупалка не знам от кога не съм тупала, бе, жени  Flutter

Тонка, отплеснах се - честит имен ден на момиченцето ти! Жива и здрава да е.

# 93
  • Мнения: 7 690
Ама, Нино, прахосмукито Рейнбоу ли е? А? А??

# 94
  • Мнения: 4 199
О-леле и аз съм така. Особено мой косъм като видя, откачам! Понеже са едни тъмни и дебели, а косопадът при мен е перманентно положение, без кръст оставам по цял ден да кълва косми Crazy

# 95
  • Мнения: 4 892
Не, моята е "Аребе", така й викам, по й отива от АЕГе, щото като мина покрай нея и все едно ми крещи - аре, бе. И аз я гледам накриво.

# 96
  • Мнения: 4 785
Абе вие се бъзикайте, обаче аз като видях след почистване какво вади тази РейнбоЛ... шок и ужас ви казвам. И всякакви гадини и гняс. Аз в нас съм на ламинат, само трябва да си изпера дивана, ама ще ползвам на свекърва ми, за един път годишно няма да дам такива пари за прахосмукачка. Но си чисти де, нищо че и аз се подигравам по темата  Wink

# 97
  • София
  • Мнения: 17 258
Не, моята е "Аребе", така й викам, по й отива от АЕГе, щото като мина покрай нея и все едно ми крещи - аре, бе. И аз я гледам накриво.

 Joy Joy Joy
И моята прахосмукачка току-що се сдоби с име  hahaha

# 98
  • Мнения: 7 690
Нино, усмихваш ме всеки път.

# 99
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Само в детската има килим - вълнен, огромен, от моя чеиз  bowuu (даже сгънат на две, защото не стига мястото за разпъването му). Не е красив и не се вързва с нищо, обаче топли на децата при игра. Майка ми още не може да преглътне как така нямаме килими - прахосъбирачки.

За да не ми крещи "Аребе", моята смукопрахачка седи в един ъгъл в спалнята Crazy

Аз съм като Мистик с пердетата - все не ми харесват, все нещо не си отива... Голям зор докато избера за вкъщи.

# 100
  • София
  • Мнения: 10 825
Пък аз моята прахосмукачка съм я затворила в един шкаф. Така я виждам само, когато аз реша и си живеем щастливо.

# 101
  • Мнения: 15 018
Онна, твоите деца са сигурно някакви ангелчета Simple Smile Аз с моето пускам прахосмукачка всеки ден, ако сме си вкъщи целият ден, се случва и няколко пъти да пусна Simple Smile

# 102
  • Мнения: 4 892
Да, по-неприятни са от досадно домашно куче прахосмукачките. Мълчи в ъгъла, заема място и изглежда арогантно, а и да я биеш с вестник, няма файда.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Онна, твоите деца са сигурно някакви ангелчета Simple Smile Аз с моето пускам прахосмукачка всеки ден, ако сме си вкъщи целият ден, се случва и няколко пъти да пусна Simple Smile
вМАНИАчАВАш се Simple Smile Аз прахосмокуча веднъж-дваж седмично. Че аз да не съм роб на къщата!? Живея си живота и го давам по-леко.

# 104
  • София
  • Мнения: 10 825
Онна, твоите деца са сигурно някакви ангелчета Simple Smile Аз с моето пускам прахосмукачка всеки ден, ако сме си вкъщи целият ден, се случва и няколко пъти да пусна Simple Smile
Моите по цял ден не са вкъщи - двамата по-големи. Вкъщи сме само с малчо. Прахосмукачка пускаме 2 пъти седмично, ежедневно почти минавам с моп. Вкъщи обаче нямаме никакви килими, та ми е по-лесно. Иначе сигурно и аз щях ежедневно да си комуникирам с прахосмукачката.
... Пък и съм си мърла сигурно  Blush

Общи условия

Активация на акаунт