Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 766
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 11 566
Бях писала веднъж за един мунчо в темата за муньовците, и две познати от другия край на България, общи познати сме четиримата, го бяха разпознали и разбраха че съм аз, те ми казаха.
Случайно съм разпознавала 2-3 познати, но нито съм коментирала с други хора, нито те знаят че знам кои са, нито им следя творчеството.
Мен вече не ми пука ако ме разпознае някой и си споделям каквото си искам. Преди време си гледах старите публикации. Ами аз още в първите мнения съм си написала името ooooh!, за къде да се крия.

# 1 306
  • Мнения: 2 674
Господи, пази ме от приятелите, от враговете мога и сам. Древна индийска мъдрост. Laughing

# 1 307
  • Мнения: X
А коя беше потребителката, дето си колекционираше чужди снимки? Така и не разбрах с каква цел събираше снимките на всяка показала се някога и някъде. И после защо някой не искат да се показват...ми как ще искат. Tired

# 1 308
  • София
  • Мнения: 18 698
Дръж приятелите близо,а враговете още по-близо. Grinning

# 1 309
  • Мнения: 7 690
А коя беше потребителката, дето си колекционираше чужди снимки? Така и не разбрах с каква цел събираше снимките на всяка показала се някога и някъде. И после защо някой не искат да се показват...ми как ще искат. Tired


То и досега се разпращат публикувани снимки на лични. После има клю-клю и хо-хо. Tired

# 1 310
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А коя беше потребителката, дето си колекционираше чужди снимки? .......

Shocked Те това е връхТА. Преди не внимавах много какво пиша и споделям, но пораснах.

# 1 311
  • Мнения: 11 566
Вилико ги е събирала, сега пишела само в ученически теми,но доколко е вярно че ги е разпращала, не знам.

# 1 312
  • София
  • Мнения: 18 698
Хич ми не дреме.

# 1 313
  • Мнения: 2 674
Ами да ги колекционира жената. Представи си, че няма кого да сложи в албумче и ни слага нас. Като и дойде на гости, тя вади албумчето и предлага наши снимки. Ето тук Цонка на Хелоуин, Драганка в ресторант, а чакай и Пешо да го видиш как се пече на плажа. Има различни хора и различни болестни състояния. Всеки го удря различно.

# 1 314
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мен на лични са ме питали на една снимка дали съм аз. На други места съм чела пък как са си препращали моя снимка, но не ми дреме, дребни душици колкото щеш.
Отделно съм виждала толкова лични снимки, които ужасно компрометират, но явно пускащият ги не мисли много.
За Мирама съм сигурна, че изобщо не е предполагала, че някаква куха лейка може да стигне до там, да пише под статията на такъв хубав проект долните си идиотизми. Но какво да се прави, трябва да разберем, че такива хора съществуват само за да видят реакцията, каквато направи Мирама.

# 1 315
  • Мнения: 2 674
Нека да разкажа, нека да разкажа. Веднъж ме питаха за адреса, да ме били видели къде живея. Crazy

То не, че е някаква военна тайна, но има някакви граници на наглостта!

# 1 316
  • Мнения: 4 785
Луди хора и такива без работа/личен живот колкото искаш. Надявам се Мирама да се върне, в крайна сметка станалото-станало. Тъпанарката ще си остане такава, жалка.

Па аз изпекох тиквата най-накрая с крем-карамел, стана супер - щом човекът "не ям тиква!" омете половин тава. Ама дали не докарах крем-карамела без шупличка, нищо че пека на 300 градуса, а   chef bowuu Добре де, знам... ще си оправя печката, честна дума, току виж пека сладките за Коледа тази година спокойно, миналата година изгорих едни рохлички, заклевам се, за минутки, ама на въглен  Crazy

# 1 317
  • Мнения: 14 478
Анонимността по принцип дава криле. Човек , когато се смята за анонимен, е склонен да пише неща, които никога не би споделил с познати. И това е основната причина в интернет пространството да се навъртат подобни  "хищници"...

# 1 318
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно затова, всичко онова, което пиша не се притеснявам и бих казала където и да е.
Онова, което не искам да споделям с всеки, не го споделям и тук.

# 1 319
  • Мнения: 2 674
На мен пък ми е интересно, кой се смята за анонимен в интернет?

Общи условия

Активация на акаунт