Гобленарска игра "Рожден ден" - сезон 2015 година

  • 35 282
  • 456
  •   1
Отговори
# 60
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Абе я ме запишете, а пък до 14.12 има 13 месеца още  Sunglasses
Hug



Списък :
1. Деси
2. Hrisi
3. Нели Б  
4. Celufka
5. Bub_ка
6. smarfietka_13
7. Роси 123
8. pticasprujina
9. elka52
10. Дуданка
11. Indira
12. pepen
13. mama iasi

# 61
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Момичета, предлагам до 05.12. да се мисли кой да се записва и на 06.12. да тегля.

Моля, който има възможност да поеме януарските момичета да ми пише на ЛС .

# 62
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 400
Момичета, предлагам до 05.12. да се мисли кой да се записва и на 06.12. да тегля.


newsm10  и   регламента още веднъж.

# 63
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 400
Значи обобщавам :
- едно другарче за годината
- малък комплект - до около 15-20 лева ; не много голяма - 15/20 см или горе долу толкова. Нали?
- нещо ушито - може би картичка или украшение за дома
- нещо сладичко
(може е полято с мед, шоколад, сметана... ох, размечтах се).


Това ли е последно?

# 64
  • Мнения: 219
Може и да не е комплект, а панами, игли, конци, в зависимост от какво се нуждае другарчето  Peace

# 65
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Тринадесет не било на късмет  Twisted Evil
Списък :
1. Деси
2. Hrisi
3. Нели Б  
4. Celufka
5. Bub_ка
6. smarfietka_13
7. Роси 123
8. pticasprujina
9. elka52
10. Дуданка
11. Indira
12. pepen
13. mama iasi
14. ba4iiska    Wink

Регламент :
- едно другарче за годината;
- малък комплект - до около 15-20 лева ; не много голяма - 15/20 см или горе долу толкова / панама / конци / нещо друго, което евентуално другарчето е споменало;
- нещо ушито - може би картичка или украшение за дома ;
- нещо сладичко.

Скрит текст:
Момичета, от сега си казвам , че взимам участие в играта поради гооооолямата тръпка, но не мога да се ангажирам, че ще се развихря така както едно време. Може да съм се изчерпала от идеи, може да е от всичко. Но идеята на тази игра е да е нещо леко, разтоварващо.
Да, видяхме и знаем, че всяка една от нас може да направи не красоти, а направо чудеса.
Аз приканвам наистина да е нещо леко и наистина разтоварващо.

Чакаме още желаещи до петък и в събота ще изтегля имената. Утре ще направя списък с датите за потвърждението им.

# 66
  • Мнения: 59
Момичета, ще приемете ли и мен в играта?  Blush
Искам само да предупредя, че съм в чужбина и ще разбера, ако не ме искате.  Hug

# 67
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
eletonbon, момичета, аз лично нямам нищо нищо против.
Вече идва другият момент - кой има възможност да изпраща в чужбина.
Аз предлагам друго - ако има желаещи, които считат че могат да изпратят да ми пишат на ЛС за да се види дали може да се включи момичето в играта. Датата й е 08.05.

# 68
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Има вече интерес към участието на eletonbon, а моята логика води към увеличение на списъка до № 15.

Списък :
1. Деси
2. Hrisi
3. Нели Б 
4. Celufka
5. Bub_ка
6. smarfietka_13
7. Роси 123
8. pticasprujina
9. elka52
10. Дуданка
11. Indira
12. pepen
13. mama iasi
14. ba4iiska   
15. eletonbon

# 69
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Страхотно  Hug

# 70
  • Мнения: 219
Съгласна съм с Бачийска, относно 'натговареността' на играта. Аз от начало също не исках да участвам, но лекия регламен ми харесва, затова се и включих.

Елетонбон, добре дошла в играта  Hug

# 71
  • Мнения: 3 961
От няколко дена си мисля, че трябва да покажа какво съм шила и какво имам http://hrisi90.snimka.bg/tapestries/nalichni.772080 това е линк към комплектите, които имам. Имам албум с гоблени, които съм намислила да шия, разбира се и готовите ми работи.

От панами нямам нужда, освен ако не ви се намира някоя розова  Laughing Конци имам - китайски и розаче. Започнах да правя бродиран каталог на ДМЦ, ама не ми се намират много с такава марка. Заготовки за картички винаги могат да влязат в употреба. Игли си имам  Simple Smile Ако е комплект, нека е наистина малък, че доста ме чакат Simple Smile И последно да отбележа - много се радвам на разни панделки, цветенца, висулки и т.н.

Казвам ги тези неща, ако някой наистина не знае какво да ми подари  Peace Ще се зарадвам на всичко направено и подарено от сърце  Hug

# 72
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Значи ... аз вътрешно исках да участвам поради голямата тръпка. Тръпка от чакането да видиш дали твоят подарък ще се хареса; чакането от това да получиш подаръка си.
Но ... до последно се чудех какво да правя - дали да участвам или не. В крайна сметка / с помощ от приятели/ взех решение да съм с колектива.
Идеята ми е, че това което искам да ушия го имам или ако ми хареса нещо ще намеря начин да си го купя. Това, което е по-вълнуващо е дали избора на другарчето ми ще ме "грабне".  А това могат направят хора, които наистина са те проучили, наистина са ти вникнали в "настройките" .
Не държа на големи, скъпи гоблени. Държа на чувството вложено в избработката или избора на подарък.
А аз знам, че всяка една от нас влага сърце и душа във всичко, което прави и съм сигурна, че ще се получи страхотна игра.

Пак приканвам към " неразточителство".

# 73
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 400
Хриси, много точно си го казала  Hug
Дано и другарчето което ми се падне така да ми помогне  Praynig

Бачийска с това вникване в "настройките" малко се плаша  Rolling Eyes Голяма част от вас се познават. Не мога да кажа същото за себе си, макар че работният ми ден започва и свършва с темата. Определено ще имам нужда от  smile3530  Embarassed

Сега да си кажа и аз - да улесня другарчето  Wink Нямам нужда от гоблени. Всичко което съм правила може да се види в snimka.bg в подписа ми м/у двете линийки на внучките.
Тъй като съм декемврийка, може да е нещо свързано с Коледа, винаги има нужда от заготовки за картички, цветна панама - зелена, синя /червена имам/Сега се  newsm78 че нямам ушит фар
Скрит текст:
ще му намеря място
но всичко в рамките на регламента  като цена  Peace
Ох, казах си го Embarassed

Хайде сега и тези, които не са  Hug

# 74
  • Мнения: 196
Чета темата от самото начало и доста мислих дали да се запиша. Е вече реших. В последния момент и аз се качвам на влака,ако ме вземете.

Общи условия

Активация на акаунт