Гобленарска игра "Рожден ден" - сезон 2015 година

  • 35 309
  • 456
  •   1
Отговори
# 90
  • Ловеч
  • Мнения: 13
И аз си имам другарче. Благодаря на детенцето на Хриси.

# 91
  • Мнения: 572
Моля моето другарче да не бърза да ми купува нищо. Има още половин година. Ще се постарая да избистря желанията си и ще дам указания и насоки.

# 92
  • Мнения: 61
Може ли и аз да се включа
добре де,закъсняла съм

Последна редакция: вт, 09 дек 2014, 19:04 от лудо влюбена

# 93
  • Мнения: 59
 newsm18 newsm44 Благодаря, Момичета!   Hug

Скрит текст:
На моето другарче искам да кажа, че ще си обновя Албума, за да му е по-лесно. Grinning Иначе бих се зарадвала на пособия, панамки, бискирнота и подобни, гоблен-че, мънистено произведение, абе с две думи - всичко би ме зарадвало. Ох  Thinking , не помогнах сигурно много, но ще помисля и по-конкретно.  Peace

# 94
  • Мнения: 572
Здравейте, момичета! Имам един много важен въпрос, който искам да обсъдим. Другарчето ми в играта е много различно от мен и ми е много трудно да избера какво да избера за подарък. Та се чудех дали не е добре да й пиша на ЛС и да й кажа че тя е моето другарче и да попитам директно дали има нещо от нещата, които съм правила и на нея й харесват и бих могла да направя нещо такова за нея... Да ушия нещо, което наистина ще се хареса и ще влезе в употреба, а и може и към комплектче да ме насочи, което ще й хареса... Какво мислите? Рискувам да разваля изненадата че аз съм подаряващото другарче... но пък имам шанс да подаря нещо, което наистина ще се хареса и ще остане хубав спомен от мен. Какво ще кажете вие, а?

# 95
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако аз бях твое другарче, бих предпочела изненадата. Изобщо не вярвам, че това, което ще избереш и направиш, няма да се хареса Simple Smile.

# 96
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Аз също обичам изненадите и бих се зарадвала на всичко,което е приготвено и определено само за мен!  bouquet

# 97
  • Мнения: 482
Роси, точно в различията е чарът на играта. Това, което човек сам може да си изработи или да си купи - ще го направи. А в играта има възможност да получи нещо, което не може или не би изработил сам. Или гоблен, който не би си купил по някакви причини - твърде голямо предизвикателство за него; не му е обърнал внимание досега, не го е впечатлявал; придържа се към стереотипа /обича да шие цветя или пейзажи, примерно и не е готов да пробва друго/.
Мисля, че повечето от нас се записват в играта заради изненадата, затова не я разваляй Simple Smile

# 98
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
 Naughty  Отговориха ти ,  но  и аз  мисля,  че не е добра идеята ти. И не ме убеждавай, че  нямаш идеи - ти, нашият човек, пълен с идеи. Hug

# 99
  • Казанлък
  • Мнения: 180
И аз подкрепям момичетата, да не забравяме че "идиот" newsm10 е човек пълен с идеи Laughing

# 100
  • Мнения: 572
Засрамвам се. Накарахте ми се и тук и по телефона... Ще направя изненада, пък дано да се намерят и подходящи идеи. Напоследък само ме убеждават че съм предсказуема (справка Бачийска и Виктория) че взех да подлагам на съмнение възможностите си на идиот...
Бачийска, вземи се в ръце и напиши кои са ни януарските рожденички, че да се заредим с пуканки и семки.

# 101
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Роси, тази година условията в играта са олекотени и съм сигурна, че ще се справиш. Hug Hug Hug

 Познавайки творенията на всяка една от нас съм абсолютно сигурна, че ще се справим и тази година. Определено си казвам след всеки един получен подарък как винаги съм изненадана от творенията на момичетата. И те винаги са прекрасни, дори увити във вестник.  Peace 


Бачийска, вземи се в ръце и напиши кои са ни януарските рожденички, че да се заредим с пуканки и семки.

За м.Януари
06.01. - Хриси
09.01. - Буб-ка
31.01. - Дуданка

 smile3559 Popcorn

# 102
  • Мнения: 196
Тъкмо си виках че тук е затишие и май е време да се разбудим,а то ето че утре откриваме сезона на рожденичките и подаръците. Имаме малко време да се заредим с пуканки и семки а и с нещо друго.
Роси момичетата са ти казали. давай смело с изненадата. Ако ти не можеш да измислиш нещо,че кой.

# 103
  • Мнения: 101
Честит рожден ден Хриси,пожелавам ти много здраве,финанси и свободно време за хобито .

# 104
  • Мнения: 572
Честит рожден ден, Хриси! Бъди здрава и обичана! Весел празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт