Кога си възстановихте формата след раждане?

  • 2 795
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Аз качих само 11 кг, но от раждането свалих 5 и после цяла година почти влачих едни 6 кила, така разположени, че и аз изглеждах като бременна в 4 месец. Вярно е, че не пазих диети защото кърмих 1 година, а по спорта не си падам, но в момента в които спрях да кърмя килограмите изчезнаха за няколко седмици, както и увисналия корем. Ей така от само себе си. Явно при мен е било на хормонална основа. С една дума-възвърнах си формата след една година. шЗа кратко защото няколко месеца след това пак забременях Laughing)

# 16
  • Мнения: 4 358
След първата бременност възстанових килограмите от преди бременеенето съвсем за кратко, защото качих 15, а свалих 19 и задържах на това тегло.
След втората бременност отслабнах за 4 месеца. Не знам дали имам промяна в обиколките, нямам навик да се меря... пък и шивашки метър нямам  Whistling

# 17
  • Мнения: 2 910
Напълнях с 30кг. през бременността ooooh! С раждането си отидоха 10кг., а останалите за 3-4м. Правих няколко пъти лунната диета, но нищо друго по- специално.

# 18
  • Мнения: 1 464
Още не съм си върнала кг от преди бременността,10+ съм #Cussing outкакъв съвет да ти дам newsm78

# 19
  • Мнения: 415
Забременях за първи път - 49кг., качих само 10кг - т.е. 59кг. влязох в РДом.
Като започнах да се тъпча с какво ли не, за да имам кърма и след 4 месеца бях 65кг #Crazy, а кърмата намаля и спря  ooooh!
Свалях ги доста време - около 1г.5,6 месеца...
Втория път забременях - 50кг., качих 13кг. и след като излязох от болницата бях 57-58кг.
Кърих цяла година /така ми изчезна голяма част от коремчето/ и покрай грижите и за бебето и за баткото, въобще не следях как са килограмите..... Щом спрях да кърмя, понамалих яденето и сега съм пак 50кг.
Така, че не бързай да отслабваш, особено ако кърмиш.
Успех  bouquet 

# 20
  • Мнения: 248
Много е индивидуално. Аз с първата бременност качих 28 кг  Embarassed, 8 свалих с раждането, а в следващата една година още 12. Останаха ми едни 8, които не успях да сваля   Cry. Сега, с втората бременност, качих 15 килограма. С раждането пак свалих 8  Sad, въпреки че бебето беше с цял килограм по-голямо от първото и очакванията ми за загуба на тегло бяха по-големи. След това свалих още 2-3 кг, но понеже кърмя - другите не мърдат. От опит знам, че като спра да кърмя, ще сваля още поне 3-4 кг, и като проходи бебчо - пак така. Та, килограмите, качени с тази бременност ще ги сваля със сигурност, но имам да оправям тези, натрупани преди.
Ти си още съвсем в началото, не се притеснявай, ще се стопят незабелязано килограмите. До 9 месеца тялото би трябвало да се върне в предишното си положение.  Peace

# 21
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Благодаря Ви майчета! Успокоихте ме!!! Аз имах 4увството,че само аз съм така и направо полудявам,но май ще трябва да проявя търпение. Благодаря Simple Smile   bouquet

# 22
  • Мнения: 5 299
СЕга тепърва започва да се забелязва основната разлика Wink

# 23
  • Мнения: 883
През бременността качих над 20 кг., последния месец бях 105 кг. живо тегло. Когато детето навърши 5 месеца се върнах в залата (баскетбол тренирах), кърмех и ядях доволно и предоволно. Изобщо не съм се напъвала да отслабвам. В продължение на година си бях в динозавърската класа- 95-6 кг., после постепенно започнах да свалям и стигнах до 83. Три седмици след като приключих със спорта бях 75 и досега съм толкова. За пояснение- не съм била толкова "слаба" от ученическите си години, сега съм с почти идеално тегло спрямо ръстта ми.
Почти 2 години ми бяха нужни, за да се върна в нормалните граници за тегло.

# 24
И след трите раждания не съм имала проблеми с килограмите!Сега съм 50кг с мокри гащи! Laughing

# 25
  • Мнения: 382
Вилистар - и аз съм тощно така... 1.60 съм висока... качих 17 килограма и имам да свалям цели 10!!!! От утре спирам хляба и сладкото, ще наблягам на салати и супички пък да видим докъде ще я докарам.. Немог апо-дрстична диета, защото кърмя, иначе набързо ще им видя сметката на килограмите Wink

# 26
  • Мнения: 1 999
Един месец след като родих. Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Още не съм  Blush

# 28
  • Мнения: 3 886
и с 2 те веднага след като родих.даже ми се чудеха дали сам раждала.с 2 мислех че няма да я възтанова но веднага влезнах ж дрехите даже ми бяха широки

# 29
  • Мнения: 4 406
когато детето проходи  Grinning и хукнах след него

Общи условия

Активация на акаунт