Идва Баба Зима снеговита и подаръци за всички СЕПТЕМВРИйчета на Коледа ще има!

  • 57 490
  • 704
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 478
Честита Баба Марта!Да сте здрави всички!

Марти,разбира се,ще се видим!Да се оправя малката Маги ,браво за работата.От 21 април сме на Сандански,живи и здрави разбира се Hug

# 601
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Честита Баба Марта и от мен.Да сте живи и здрави,румени,червени и Вие и децата Ви.
Моето дете днеска на обяд не спа и направо ме побърка цял ден.Да се надяваме,че сега като заспа рано,утре няма да стане още в тъмните зори.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честита баба Марта!
Да сте всички весели,засмени,от пролетна магия окрилени!
Бъдете здрави,влюбени,щастливи,
като бели и червени розички красиви!

Фейт честита работа и дано все така удовлетворена да се чустваш за напред и да имаш повечко време за Плами и домакинската работа.
Зори как е Ники,дано вече се е оправил.Ние още покашляме по малко,но днес ходихме до Ескалибур с приятелка,големите да си изиграят една боулинг игра и после отсреща на кафето Теди малките ни да поиграят.Всичките се разбиха от игра и забавление,нали цяла зима все бяха вързани в къщи.Хайде ще се организираме,някоя събота като са здрави да се съберем в парка да си поиграят.

# 603
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Танева,тези дни и моя се разби от игри.Днеска и вчера ходим в парка и такива игри и гоненици падат,че се прибираме изморени.Вчера яко се беше превъзбудил и дори на обяд не спа,но днеска откара цели 3 часа в сън.Да се надяваме,че вече времето се оправя и ще започнат вече и в яслата да ги изкарват,че да се изморяват повечко.
Ние днеска го подстригахме моето момче,че беше му пораснала много косата и сега вече ми прилича на някой батко,а не бебе.Утре ще видя да го снимам и кача малко снимки да го видите с новата прическа.

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит национален празник
Моят племеник днес има рожден ден и понеже живеев Гърция,днес се чуствам на този празник,развалнувана,живееща в България,а част от моето семейство емигранти в чужбина.
Жалко!!!...........

# 605
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Танева,честит рожден ден на племенника ти.Да е жив и здрав.
Честит празник на всички днес.

# 606
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Ех,че тихо тук.Никой не пише.
Нашето тържество за 08.03 мина в четвъртък и децата се представиха добре.Не ми хареса само това,че ние ги гледахме от спалните зад една стъклена врата с пердета,а те бяха в стаята за занимания.
Аз да се оплача,че при нас в яслата има карантина,че на едната лелка детенцето било с варицела.Още се чудя какво да правя и дали да го спирам от една страна,защото беше болен и е нямал контакт понеже тази седмица не е ходил,а от друга страна пък,ако се зарази още някой и продължат карантината в нас ще пощурее.
Аз чакам да ми се обадят и да започна един курс към бюрото по труда,но ще видим.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит 8-ми март мили дами!
Бъдете винаги Обичани и Уважавани жени и майки!
Весел празник!

# 608
  • Мнения: 2 802
Честит 8-ми март и от мен.
Бъдете винаги усмихнати, лъчезарни и много щастливи  Hug

# 609
  • Мнения: 122
Честит празник момичета! Бъдете много здрави , щастливи и желани!

# 610
  • Мнения: 184
Мили мами, желая ви от все сърце да бъдете обичани и уважавани, глезени и ухажвани, не само днес, но и останалите 364 дни. Хубаво е да си жена, но е прекрасно да си майка. Всички тук сме майки на едни прекрасни слънчица с които се гордеем.

Бъдете обичани и щастливи   bouquet

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 22:34 от stefiss_1978

# 611
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Честит 8 март мили дами.Да сте живи,здрави и все така обичани жени и майки.

# 612
  • Мнения: 294
Честит празник и от мен момичета ! Бъдете живи и здрави ,много щастливи и безкрайно Обичани !!!   bouquet 

# 613
  • Мнения: 478
Честит 8ми март момичета!!! Бъдете много здрави, щастливи и обичани, а децата много да слушат.


А сега да си помрънкам пък ако може някой да измисли как да се справим със ситуацията ще е супер, защото ние с мм вече не знаем коя гора да хванем...та нашето мило синче е станало отвратително, той никога не е бил от послушните, но положението е трагично от две три седмици и от петък е още по-зле. Проблемът като цяло е в хвърлянето, постоянно хвърля играчки или каквото му е пред очите, но не го прави в изблик на яд, а на пук и не спира докато физически не го спреш или не стане панаир и караница и след малко пак същото. Иска да му налееш сок и като му дадеш чашата на масата посяга и нарочно я разлива, същото е и с храната, иска бисквита солета или нещо там и като му го дадеш го хвърля и после вика и се тръшка, че не му даваш, а ако пак му дадеш сценката се повтаря. И докато ги прави тези неща те гледа с един тъп поглед или с бялото на окото и чака да види какво ще направиш. Пробвах всичко, първо не му обръщах внимание и 10 минути не спряха да хвърчат метални колички и други играчки из стаята, а след 5 минути пак същото. Пробвах с говорене, все едно на стената приказвам, наказването също никакъв ефект, а викането,пердаха и наказанието водят до това, че идва да ми се гушка да го успокоявам и след 5 минути пак на ново. В момента няма играчки в стаята освен плюшените на сестра му, защото пробвахме и да му вземаме играчките ако ги хвърли и за един ден остана без играчки. Не е от липса на внимание, защото почва да го прави и както си играем и е супер щастлив и усмихнат.

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Леле Рошли то положението у вас е много напрегнато.Не ми се е случвало така сериозно някое от децата да хвърля.
Ива-Мария понякога от инат хвърля солета или бисквита,защото е искала нещо друго за ядене,а аз като го нямам и обяснявам и замествам с каквото има,ама не го иска.Тогава и го взимам и не и давам нищо.Сърди се но и минава накрая.

Общи условия

Активация на акаунт