Идва Баба Зима снеговита и подаръци за всички СЕПТЕМВРИйчета на Коледа ще има!

  • 57 471
  • 704
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 224
Фейт , как е малкият, ти как си?
Али вдига някакви ниски температури или се разболява, или зъб избива, защото и там нещата вървят напред. Абе нещата са чудни... Сега спи след едночасово приспиване...
Данаека , успех!

# 91
  • Мнения: 2 802
Фейт , как е малкият, ти как си?
Али вдига някакви ниски температури или се разболява, или зъб избива, защото и там нещата вървят напред. Абе нещата са чудни... Сега спи след едночасово приспиване...

Аз съм вече по-добре, хремата намаля  Crazy
Малкия за сега държи фронта, вчера покашля малко пак, но гърлото сутринта беше спокойно.

Дай на малката ако искаш Инфлуцид, той действа при първи симптоми на грип или настинка. Ако е нещо такова дано я пресече  Praynig как и е гърлото, дава ли ти да я гледаш?

Данаека, успех  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 224
Браво на вас! Не ми дава да я гледам. Успях само да видя зъбчето, защото си го чоплеше яко, дори и кръв има. Давам й осцилококцинум от снощи, днес баща й ще купи и инфлуцид. Подкихва ми и ми подкашля, ще видим. Обикновено до този момент са тръгнали и сополи и не може да диша... Та не знам какво е. Искам само да дойде 2015 г....  Нова година, нов късмет!

# 93
  • Мнения: 2 802
Браво на вас! Не ми дава да я гледам. Успях само да видя зъбчето, защото си го чоплеше яко, дори и кръв има. Давам й осцилококцинум от снощи, днес баща й ще купи и инфлуцид. Подкихва ми и ми подкашля, ще видим. Обикновено до този момент са тръгнали и сополи и не може да диша... Та не знам какво е. Искам само да дойде 2015 г....  Нова година, нов късмет!

Дано наистина с новата година нещата се оправят при вас, а дано и при нас и всички болни  Praynig Като се замисля малкия докато беше бебе не ми беше боледувал изобщо. За първи път се разболя този февриури и тогава пи и първия си АБ, на 1г 5 месеца и от там като тръгнааа  ooooh! Дано новата година ни донесе здраве на всички  Hug
Може и зъбчето да я мичи наистина, щом кърви, а може и някаква комбинация от него и настинка. Действай смело, това мога да ти кажа и не се притеснявай толкова. То каквото ще става, ще става, просто бъди по спокойна Hug За кашлицата можеш да дадеш сироп Лека нощ на д-р Тайс, аз поне това давам от вчера и ще видя сега като го взема от яслата какво ще ми кажат - дали е кашлял днеска Crazy Дано ни се размине и на нас  Praynig
Пиши после да кажеш как е.

# 94
  • Мнения: 122
 Каква е тази сухота у вас  Rolling Eyes? В нас целия апартамент се  отоплява от камина на дърва. Еми какво да ви кажа от мухал не мога да се отърва, под 68% влажност не може да спадне в стаите, а термометърът показва 26градуса  Crossing Arms Нарочно сутрин проветрявам да влиза уж свеж въздух. И някой, ако знае лек срещу мухъл, моля да сподели.
Гергана днес е още по-добре и въпреки това се безпокоя за нея. Утре ще я пускам на ясла, а вечерта ще я водя при хомеопатката все пак да я преслуша. Днес ЛЛ каза, че нищо ѝ нямало, ама вече взех да ѝ нямам много доверие на нея. Та така, бегам, че ще стягам куфарите на каката, утре заминава за Турция на фестивал. Лека и спокойна нощ от нас  Hug.

# 95
  • shumen
  • Мнения: 18 235
Тета,приятно изкарване на Дони в Турция.
Фейт,браво на вас.Дано устиска Плами и да не се разболее.
Дени още му хърка носа,но от утре е на ясла.Дано не се разболее и да изкара до тържеството.После запразняват и чак на 5 ще са на ясла.
Аз ходих на интервю за работа и мина добре.Нещо обаче не ми допадна и се отказах.Продължавам да търся и така.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Нова тема   bouquet,че и 7 страници изписали.Докато ви изчета и половината забравих.
Тета на голяма патерица ЧРД,да си много здрава и щастлива.Гери да е добре и да си ходи отново с желание на ясла,а на Дони добро предствяне в Турция.
Лина честито ти розово бебче,а кака Цвети бързо да оздравява.Пи ли чая от черен бъз.Аз давам в момента от този сироп Самбукус Нигра с ехинацея,но е много сладък и като го глътне винаги се изкашля по няколко пъти от него.Докато беше болна с кашлицата,всичко сладко което приемаше /сиропи,шоколад,мед и др.../ и дразнеше гърлото и кашляше повече.
Данаека бързо оздравяване на Дени и успех с намирането на работа.
Тази работа на която ходя в момента също не е ОК,но парично съм притисната и понеже е редовна смяна и почивам събота и неделя,затова и продължавам да ходя.Този месец имам ден в който надницата ми е 3,44 лв.,а друг ми е 18,00лв.,но понеже хората ми дават възможност да се уча и да ходя когато мога затова още не съм се отказала.Докато малката беше болна,ходих за по 2 - 3 часа в деня,когато майка идваше след работа да я гледа,скапана съм от умора,но едни 200 лева,които изкарах този месец ще са ми от полза по празниците.
Стаси,Фейт,Поколоко оправяйте се бързо и дано децата се разминат леко този път и оздравеят бързо.
Стефи прекрасно го описваш,но в България даже и по частните клиники не е така добре уредено.Да и подействат бълзо лекарствата на Хриси и да не ти вдига вече 40 градусови Т.По празниците ако почивате може да си побъбрим на скайпа.
П.П. Някой знае ли как са Маги и Ън,не са писали много време.Дано Маги е добре и да са си в къщи.....

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 00:13 от taneva73

# 97
  • Мнения: 2 802
Каква е тази сухота у вас  Rolling Eyes? В нас целия апартамент се  отоплява от камина на дърва. Еми какво да ви кажа от мухал не мога да се отърва, под 68% влажност не може да спадне в стаите, а термометърът показва 26градуса  Crossing Arms Нарочно сутрин проветрявам да влиза уж свеж въздух. И някой, ако знае лек срещу мухъл, моля да сподели.

В панелка или тухла живеете? Ние сме в панелка и мухъл няма. Имаше преди три години в банята, но ММ намаза с някаква боя за мокри помещения, която запечатва и от тогава такова чудо не съм виждала  Crazy У нас също градусите варират около 27/28, но това в хола където е печката, в другите стаи е по-хладно ... към 22/23  Heart Eyes
Иначе за мухъл продават много хубави препарати, които съм ползвала. Изчезва за няколко минути, но е хубаво после помещението да се проветри поне няколко часа. Можеш да го направиш когато няма никой вкъщи  Heart Eyes

Верно, че Ън отдавна не се е разписвала, дано са добре с Маги, че нали последно пак бяха в болницата  Praynig Ако ни чете да драсне два реда  Hug

Танева, хубаво е наистина, че ходиш когато искаш, рядкост са такива работодатели, но явно и на него му трябва работна ръка и общо взето сте се напаснали.

С моята работа нещата са до никъде. Ходих на две интервюта до сега и нищо  Tired Предполагам, че сега покрай празниците ще е още по-зле, та се настройвам след нова година за по-услено предлагане на работа  Whistling

# 98
  • Мнения: 224
Здравейте.
На Али гърлото е вече червено, сега действам с мерките на Фейт, пък ще видим.... За сега е само гърлото... липсата на апетит и моите нерви. Кой кого ще умори първи ще разберем скоро.....
Ън не пише, защото няма време. Имаше гости тази седмица, баткото не е на градина и гледа и двамата Simple Smile За сега са добре. Маги е със сополи, но нищо ново. Все едно да кажа Али е с червено гърло и да се изненадате  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 802
Здравейте.
На Али гърлото е вече червено, сега действам с мерките на Фейт, пък ще видим.... За сега е само гърлото... липсата на апетит и моите нерви. Кой кого ще умори първи ще разберем скоро.....

Съжалявам да го чуя  Sad Не се отчайвай само  Naughty Hug
Давай Тонзилотрен през два часа по една таблетка, пръскай ако имаш Тантум верде, чайчета и повече течности. Изключи сладкото и соленото, защото дразни гърлото. Ако сливиците ги усещаш подути като пиптеш отдолу, можеш и Лимфомизот да включиш. Ако вдигне Т, давай само Т-понижаващи и то ако е над 38. Ако все пак направи ангина запази самообладание и я мажи с Гранофорин по-честичко. Дано този път устискате и двечките  Praynig Hug

Радвам се, че Ън е добре, да пише когато може  Hug

# 100
  • shumen
  • Мнения: 18 235
Танева,благодаря.Аз също мисля като Фейт,че след празниците ще предлагат работа повече.Наистина такива работодатели като твоя са малко.
Дени от днеска е на ясла.Сутринта замрънка още със ставането,че не иска,но влезе без да плаче.
Стаси,да се оправя Али скоро.На Дени сега за 3 сливица му изписаха Лимфимиозит и съм доволна.За 3 дни хъркането на носа намаля и имам чувството,че и сливицата се сви.
Радвам се за Ън и Маги.Дано са здрави да не влизат вече в болница.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 7 438
Ходих на хематолог ,заради моята анемия. И утре ще ми правят кръвопреливане. Миналият път го избегнахме,ама сега не.

# 102
  • Мнения: 2 802
Ходих на хематолог ,заради моята анемия. И утре ще ми правят кръвопреливане. Миналият път го избегнахме,ама сега не.

Това звучи страшно  Confused защо се налага?

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 7 438
Много ми е нисък хемоглобина. 76 е. Миналият път с толкова излязох от операционната. Пробвахме с лекарства , с храна. Ама не стана

# 104
  • Мнения: 2 802
Много ми е нисък хемоглобина. 76 е. Миналият път с толкова излязох от операционната. Пробвахме с лекарства , с храна. Ама не стана

Ехееее, верно е много нисък Rolling Eyes Дано мине леко процедурата и най-вече да има ефект  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт