Идва Баба Зима снеговита и подаръци за всички СЕПТЕМВРИйчета на Коледа ще има!

  • 57 397
  • 704
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 224
Стаси,сигурна ли си,че Али го прави от страх,защото и са се карали?При нас също имаше такъв период,но не знам дали не беше от раздялата с баща му.
Друга причина няма, а и тя не се напишква, просто стиска до последно, за да пика възможно най-малко...

# 631
  • Мнения: 201
Никола е отново болен, на антибиотик е. Този път аз ще го гледам, взех си болнични. И аз мисля, че в яслите понякога прекаляват с дисциплината...и това води до обратна реакзия вкъщи.
Рошли от кога го прави това и като го хване музата да хвърля колко време го държи?

# 632
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Зори,да се оправя скоро Нико.От какво е болен и защо АБ?Аз вече давам само,ако е крайно необходимо,защото последните месеци пи доста малкия и имам чувството,че му разбиха имунната система направо.Сега с него и ти си почини малко докато сте във вас.
Наистина в яслите им се карат и наказват,но при нас не прекаляват.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Зори да оздравява бързо Ники.
Аз най накрая успях да ги заведа да им вземат гърлен секрет.Доки не ми даде и за носен,не можело и за двата.Сега чакам да видим резултатите,дали сме изликували на Мишо бактерията.Иначе и двамата си покашлят като се събуждат от сън и също и през нощта като се пробудят.
Иначе нашата се е научила да се плези от яслата,а и Мишо и баща и и отвръщат като на игра.Мен много ме дразни това постоянно плезене ,с ехидна усмивчица и все ми прави на пук,та вчера и лепнах едно шамарче на езика и сега понамали плезенето,а и веднага спира като я погледна сърдита и си слага ръка на устата,да се пази.На много магарии се учат в яслата.

# 634
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Танева,наистина много магарии научават от яслата.Моя и той се плези и не му пука като се карам.
Сега реве и се тръшка и не дава да го облека от половин час и след малко пак ще стана лоша.

# 635
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Ехо,как сте?Нещо пак голямо затишие тука?

# 636
  • Мнения: 294
Здравейте мамита  Heart Eyes

Ние сме добре Тони си ходи редовно на ясла, бати на училище, ние  на работа и общо взето все едно и също  Simple Smile Утре е тържеството за празника на мама в яслата на Тони, нямам търпение да отида , вече толкова много неща казва , танцува и пее , че всеки ден с нещо ново ни изненадва .
И да ви питам - мислите ли да взимате за децата от тези колела за баланс , че аз още съм в размисли  newsm78



И хайде да попишем малко , че да свършва тая тема вече - ред е на пролетната  Heart Eyes

# 637
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Нубче,аз такова колело няма да взимам.Мисля направо с педали да взема.
Нашето тържество мина и наистина доста неща знаят вече дечицата ни.

# 638
  • Мнения: 369
Нубче, на баткото му взеха такова, да много го кара, но много бързо му омръзна. После се чудех къде да го сложа колелото из мазето...смятам на Мишето направо колело с педали да му взема.

# 639
  • Мнения: 478
Ние пък с дребната сме в болницата с пневмония. Вчера и отмениха пневмонията и казаха че вече е само бронхиолит, а днес казаха че и спазъм нямала ама за хрипове и изписване нищо не са казали още. Надявам се ако не утре поне в петък да се приберем, че няна такава тъпа и неуредена болница.
Дребния е с баба си в нас и уж слушал. Вчера се оплака бабата че пак много хвърлял ама днес се разбирали добре.
При нас нищо не са казали за тържество ама и да е имало сме го изтървали отново, но поне картички са направили и си имам първата картичка за 8ми март от децата. Толкова мило ми стана нищо че са ги правили учителките и децата едвали имат участие

# 640
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Рошли,да се оправя скоро Дарка.Дано да Ви изпишат скоро,че наистина е ужасно в болниците.
След седмица на ясла и два дни с хъркащ нос от тази сутрин Дени ми е с бистри сополи.Дадох Цинабсин и капнах капки и да се надяваме,че съм го хванала и пресякла на време.Довечера сме на консултация за 2,6 години и ще искам направление и за хирург.Дано да е слезнал тестиса и да се разминем,че не знам иначе как ще се справям с него.

# 641
  • Мнения: 1 782
 Рошли, пожелавам бързо възстановяване на малката. Никак не ти е лесно с двете дечица, но пък сигурно ви е по-весело, разбира се всички като сте здрави.
  Бързо оздравяване на Ники на мама Зори.
  Данаека, дано да си пресякла хремата навреме. Аз последната хрема я третирах с инхалатор, не знам от него ли или от хомеопатичните, но се пресече. Пожелавам ви да се разминете без операция.
  Моята дъщеря временно съм я спряла от ясла и мисля от април пак да я пускам. Много вируси има с това променливо време и само лекарствата на месец са една доста добра сума. Дето се казва един трябва да работи за илачи за цялото семейство. За съжаление отвикна от яслата и сега пак ще трябва да започваме отначало със сутрешните ревове и всички останали екстри, но здраве да е.  bouquet

# 642
  • Мнения: 201
Здравейте...
още сме болни, Ники зарази и мен. На него много бавно му минава. Май ще си постои до края на седмицата в къщи.
Нубче, аз съм много навита за такова колело, но още не съм се решила. Казват, че помагало после бързо да се научи да кара колело с педали без помощни гуми. Незнам обаче, дали на Ники ще му е интересно, а и те не са евтини.
Рошли...направо нз откъде намираш сили. Бързо оздравяване на малката кукла.

# 643
  • Мнения: 201
Силви,има нещо вярно в това за парите и лекарствата. Просто не ми се смята с колко спонсорирах аптеките този месец.

# 644
  • Мнения: 224
Нуб , ние купихме на Али балансиращо колело, но не дървено, а пластмасово. Дървени нямаше, може и да сбъркахме, но е късно... Навън не го е карала още по разбираеми причини, в нас е за сега, но според мен е малка. Обикаля коридора, но напред и назад, не завива. Ще видим на пролет Simple Smile
Рошли , оправяйте се бързо  Hug
Зори , оправяйте се и вие  Hug Дано не се разболява малчо вече!
Ние сме ок за сега или поне Али. Беше 1 седмица на ясла, пусна сопол, оправих я за 2 дни, но си я оставих вкъщи за месец... ДОкато се оправи времето поне. Но после я пускам редовоно, защото сдавам багажа определено. Миналата седмица в петък бях сама отново с нея... вдигнах кръвно, загубих за няколко секунди съзнание, повръшах... Нямах сила да мръдна. Естествено всичко на нервна почва... Вечерта ме караха в една болница на системи. Пооправих се, но трябва и на лекар да ходя да видя съвсем от какво е, защото зачестих с кръвното, а съм на 28... Звуча като някоя ужасна мрънкаща кифла, сигурна съм, но споделих просто...

Общи условия

Активация на акаунт