Идва Баба Зима снеговита и подаръци за всички СЕПТЕМВРИйчета на Коледа ще има!

  • 57 365
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Зори,да се оправяте скоро и двамата с Ники.
Силви,благодаря.Аз инхалатор нямам,но май вече си познавам детето и ако реагирам навреме го пресичам бързо.
Стаси,дано не ти става повече така.Според мен трябва да си обърнеш внимание и на теб повече.
Ние ходихме на консултация.На 2,6 месеца Дени е 14,5 кг и 94 см.Доки го прегледа и каза,че иначе е здрав,а тая хрема е от 3 сливица.Питах е и за направление за хирург,но каза да отида в началото на април да ми даде,че сега нямала.

# 646
  • Мнения: 2 802
Здравейте...
още сме болни, Ники зарази и мен. На него много бавно му минава. Май ще си постои до края на седмицата в къщи.

И ние така по веригата се заразихме ... първо аз, после Пламен с едни Т от над 39 ден и половина  ooooh!, а от днес и баща му  Mr. Green на ясли чак в понеделник ще ходи, че тези сополи са ужасни. Аз тези дни бачках и ММ го гледаше, но при личната като ходили му изписала "слаб АБ" от рода на Бусколизин-а ... озобщо не го взех  Crossing Arms Та този вирус го трепим без да съм давала пари в аптеката, общо взето вече си е една малка аптека у нас  Laughing

Бързо оздравяване на всички  Praynig Hug

Нубче ... това колело е безмислено за мен, по-добре направо за най-малките с педали и помощни колелета  Heart Eyes

# 647
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Фейт,какъв е този слаб АБ?Аз вече не давам без изследвания и без да е много зле и май взе да изкарва повече време здрав.
За сега имаме до тука почти цял месец ходене на ясла и дано ми е здрав и се задържи все така.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Нашите гърлени секрети и на двамата са отрицателни,но кашлиците им не минават.Винаги по очестени след сън и по време на сън когато се пробуждат.Сега сме на сиропи ,пръскала и хомеопатични и да видим ще се отървем ли от сухата,дразнеща кашлица.Иначе всеки е по направление - училище,ясла,работа.Тържеството беше само за децата без родители и единственно бяха нарисували ръчичката на всяко дете с цветен фулмастер върху листче и честитка за 8 март и името на детето.
Колелото ми харесва,но ММ казва че е безмислено и много скъпо,та няма да копуваме,но ми се иска да вземем такова с педали и помощни гуми.
Пожелавам на всички болни дечица,Дария,Ники,Плами ...и технити родители бързо оздравяване и много сили и ведро настроение за посрещането на пролетта.

# 649
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Да оздравяват всички болни.
Танева,и аз искам колело с педали и помощни гуми,но засега няма да купувам.Имаме един мотор като колело на 3 гуми и сега гледам,че вече почти му стигат крачетата до педалите и започва да се сеща,че трябва да ги върти,за да го кара и на лято ми се струва,че ще се е научил и пак ще бягам след него.
Иначе и ние сме така и всеки е по направление-малкия на ясла,аз на курс,нашите на работа.Още си чакам и призовката за делото и ми е едно такова леко притеснено.

# 650
# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 449
E ee Тета,Благодаря ти!
Озариме с тази картичка с пролетно настроение,стана ми едно слънчево и топло.

# 652
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Тета,благодаря.С тази картичка си личи,че е дошла пролетта вече.
Аз пък да се оплача,че тъкмо си помислих,че има почти цял месец на ясла и ето от снощи бистрите сополи са жълто-зелени,а тази вечер и на два пъти повърна.Не знам,но май си е накачил пак някакъв вирус от яслата.Сега ще наблюдавам утре как е и ако пак повръща в Понеделник на лекар.

# 653
  • Мнения: 2 802
Честита първа пролет Hug
Много усмихнато и слънчево настроение пожелавам на всички ви  Heart Eyes


При нас нищо ново. Дребен оздравя и от утре пак е на ясли  Mr. Green а мама и тати отново на работа. Днес цял ден са на село, та имах време да оправя къщата и да обърна малко внимание и на себе си  Laughing

Рошли ... как сте вкъщи  Hug

# 654
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Фейт,браво на Плами,че е здрав вече.От утре с нови сили на ясла.
Моя вече съм сигурна,че е с вирус.Днеска не е повръщал,ама почти не яде и тази вечер го изкара на разстройство.Утре ще се водим на лекар и ще видим и тя какво ще каже.

# 655
  • Мнения: 478
Здравейте и от нас.
Вкъщи сме си от четвъртък и се долекуваме. Оказа се че ще е около 20 дена на инхалации с Пулмикорт и тогава при пулмолога да каже какво ще я правим с цел профилактика, но имам подозрение че и тя ще се сдобие с рецептурна книжка. Хубавото е че откакто е на инхалации с Пулмикорт не кашля.
Ивчо за сега си е вкъщи, но от утре е пак на ясла.Искаше ми се още малко да го оставя  в нас, но ми идват в повече и двамата, а тая ясла така или иначе я плаащам по-добре да ходи. Днес ще ходя при психоложката в яслата да говоря с нея за странното му поведение. Той сега се е поспрял малко и не е толкова зле, но все пак е хубаво да получим някакви насоки.
Гледам че колелета обсъждате, ние имаме едно което се води триколка с педали и на лято него ще си кара, а после направо на две гуми. Не ми се дават 100лв за това без педалите въпреки че сигурно ще му е интересно.

# 656
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Рошли,да се оправя скоро Дарка.Дано и Ивчо да тръгне на ясла с желание отново и да не плаче.
При нас нищо ново.Дени е добре и явно е било вирус.В събота само повърна 2-3 пъти,а в Неделя го изкара на разстройство и след това му няма нищо вече.До сряда обаче ще го задържа в нас и от четвъртък е на ясла.
На мен пък вчера ми се обажда адвокатката и се ядосах много и ме боля глава,заради онова чудо бившия ми мъж.Делото го бил обжалвал и писал,че не можел да дава толкова пари,че били много и още куп лъжи и глупости.Добре,че аз предвидливо съм си събирала всички касови бележки и при първия удобен случай ще му ги завра в муцуната да види дали са много и къде отиват.Също писал,че сме му отказвали да идва да го вижда,а не е вярно.Дори след всичко това си мислех дали да не му откажа като се обади да идва да вижда Дени,но размислих и се отказах,защото така ще има коз в съда срещу мен.

# 657
  • Мнения: 184
Привет и от мен от БГ Simple Smile

Приятна и успешна седмица на всички и мноооого здрави дечица  Hug

# 658
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Стефи,добре дошла.Дано си изкарате хубаво в БГ?Докога ще сте си тука?

# 659
  • Мнения: 2 802
Привет и от мен от БГ Simple Smile

Приятна и успешна седмица на всички и мноооого здрави дечица  Hug

Добре дошла на родна земя  bg До кога сте си в БГ  Hug

Днес почивам, така че ще релаксирам малко, че определено връщането на работа отнема доста  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт