Количка за близнаци - тема №6

  • 132 933
  • 822
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 972
Момичета,които сте с бъгито,може ли да споделите оригинални дъждобрани и комарници ли ползвате.Златни ми се виждат като цени.

# 676
  • Мнения: 3 867
Момичета,които сте с бъгито,може ли да споделите оригинални дъждобрани и комарници ли ползвате.Златни ми се виждат като цени.
Оригинални - не. Дъждобрана, който ползвах беше някъде около 10-12лв. от Хиполенд - универсален за близнашка количка. Комарници - от Джъмбо за 6-7 лв.

# 677
  • София
  • Мнения: 2 411
Момичета,които сте с бъгито,може ли да споделите оригинални дъждобрани и комарници ли ползвате.Златни ми се виждат като цени.

Купихме един ментак от амазон, ужким съвместим с бъгито ама хич...обаче ние изкарахме с него Simple Smile И ни свърши работа. За комарник ползвах този от кошарките - хем бял да отблъсква и слънцето, че голям мор с тая чернилка

# 678
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
през последните седмици изчетох общо взето всичко за количките, а скоро ми предстои избор (в седми месец съм). Няма да се съсредоточавам във вечният въпрос за избора между широка и тясна количка и асансьорите. По-скоро искам да попитам следното:
1. Тъй като сме летни бебета (юли), то необходими ли са ни за самото начало портбебета или просто ще ни свърши работа една комбинирана количка с някаква подложка за твърдост?
Ние планираме да вземем портбебета втора ръка и с тях само да ги носим, а да сложим в колата столчета 0-18 кг.
2. Добра ли е идеята да вземем по-широка количка, която да държим в колата (комби), а аз като излизам да нося децата до нея с портбебетата и там да вадя количката?
3. Наистина ли са толкова тесни Baby Monster и Buggy-то, че стават тесни и за бебоците на 7-8-ми месец?
Полските колички не са вариант, по-скоро се чудим за някаква среден клас и разбира се търсим най-удачното, така че съм отворена за предложения.
Благодаря предварително за отговорите!

# 679
  • Мнения: 13 929
Ние още си ползваме количката Бейби монстърс, децата навършиха скоро 2 години.

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Нашите са на година и половина и сме си с Buggy-то. Изобщо не им е тясна. Имам черно и червено порт-бебета Mamas&Papas като нови, ако някой има интерес.

# 681
  • Мнения: 3 867
Моите до две години ги возих в Бъгито и изобщо не им беше тясна.
Не знам до колко ще ти е удобно да разнасяш децата до колата, после да разпъваш количка и да ги слагаш. И това ще е до 3-4 месец. После?

# 682
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите. Може би трябва да вземем наистина някоя от тесните от типа на Бъги-то или Бейби монстър. А в тях може ли да се слагат новородени деца в легналото им положение? Питам, защото една акушерка вчера ми каза, че до 40-тия ден бебетата трябва да са задължително в кош, а аз си мислех, че с една подложка  легналото положение ще е ок.

# 683
  • Мнения: 3 867
Бъгито има пълно легнало положение.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 411
Момчетата са вече на 1г. и 10м. и изобщо не им е тясно в Бъгито. Пренасянето на бебетата е опция за съвсем кратко време, пък и с порт-бебета в жегата не е много добра идея. Ние сме летни бебета, юнски, и от самото начало са в Бъгито в напълно легнало положение. В колата ползвахме кошчета 0-13кг. Не е препоръчително бебетата да са в комбинирано столче 0-18кг, защото те не могат да има осигурят пълното удобство в началото. И последно - не знам в кой град сте, но да държите толкова скъпа количка в колата крие много рискове. Специално в СФ има доста случаи на разбити коли, за да вземат количката, включително на съседи в квартала им откраднаха Бъгито от багажника

# 685
  • Мнения: 1 503
Е нямам думи... Все пак детска количка.Нашата стоеше на двора денем и нощем.

# 686
  • Мнения: 13 929
И аз съм чувала за кражба на колички. Софинка, ти не си с Бъги все пак 😀

# 687
  • софия
  • Мнения: 100
Здравейте,решихме да се разделим с нашата Mountain buggy. Ако някой си търси втора ръка.Ето линка към обявата: https://www.olx.bg/ad/kolichka-bliznatsi-mountain-buggy-duet-CID139-ID7sb0T.html

# 688
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 6
Здравейте, някой може ли да дадете някакво мнение за BRITAX B-AGILE DOUBLE? Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 15:46 от kamelia_jordanova

# 689
  • Мнения: 96
Здравейте на всички! Дойде време да се разделя с моята количка, защото вече ми е ненужна. Ето ви линк-https://www.olx.bg/ad/kolichka-za-bliznatsi-CID139-ID7wvgF.html

Общи условия

Активация на акаунт