Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 12 (26.11-2.12)

  • 41 027
  • 1 050
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 365
 Hug
Въпреки, че много симпатизирам на Ваня, снощи Емо можеше да изненада всички като остане на острова  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 11 708
Дано Агонцев си отиде вече, не заслужаваше да стигне толкова напред.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 294
гласувах за Агонцев, голям дразнител ми е, като поведение, излъчване, говорене, всичко ме отвръщава в този човек
снощи не гледах, да разбирам ли като ви чета (че немога всичко да изчета) че Занев е спечелил на играта  Thinking

# 33
  • Мнения: 248
Гласувах за Емо, макар да не ми се иска той да излезе от играта. Все пак си мисля, че може да го пожертват, ако Занев пак се "застъпи" за Агонцев.
От друга страна, никога до сега не е излизал човека, за който съм гласувала- така че се надявам и сега да е така  Joy

# 34
  • Мнения: 4 076
Мисля,че ще си тръгне Агонцев или Митко,а искам да се разделя с Ива или Емо.
Каква ще е тая игра без изолацията и омразата към Антон и бисерите на Митко?Мир и любов,прекрасни в живота,но на екрана скука.Не ви ли омръзна от писма и игри,колкото да убият времето?
Агонцев е мразен като ретро-мутра,сега мутрите са от друг вид,но мен ме кефи как запазва самообладание и продължава да се бори въпреки всички.Орката има хъс,живец и ако можеше да пребори простотията си,щеше да е забавна и чаровна личност.Изненада ме анти-феминисткото изказване на такова младо момиче като Надето,но това пък я комбинира успешно със Занев-от него енергията и лидерството,от нея спокойствието и подкрепата.Не е лош вариант,но го показват в лоша светлина.Ива ми е ясна и безинтересна,пълнеж,но Емо не мога да го разбера.Изкараха го някаква кисело-горчива безхарактерна смес,която накрая се пъне да обърква сметки.А дано.

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Благодаря за новата тема!  bouquet
Сега.....опитах да ви изчета всички, не съм сигурна, че успях, но ще се съглася с повечето от вас за Надя. Тя ми е трън в очите, и вчера зададох едни въпроси, по-скоро риторични, на които само Бгфиш се опита да отговори някак. Сега чета, че повечето мислите като мен. Направо не е за вярване как тотален паразит, който с нищо не заслужава да е още в играта, все пак е там, все пак е там ooooh!, че и самочувствие за финал има...
Островът на изгнанника - някой да ми обясни смисълът от него, при положение, че там игрите бяха истински и честни само докато Занев беше на него /изключвам тази със Силвия/. Оттук насетне -  Stop, уредени игри, предварителни уговорки, и най-великата глупост - писма от простакесата, в които ТЯ казва кой какво да направи, кой да легне, кой да стане, кой да ака, кой да спинка.... doh doh кому е нужен този остров освен на Йорданка и Занев, за да "спаси" Надя? Такъв нагласен сценарий, вие сте се хванали за Агонцев, това е по-гнусно и жалко за играта от неговите хипотетични пари, това го гледаме наживо, в момента, и никой не го коментира, явно то е в реда на нещата...Е, за мен не е, тотално опорочаване на формата. И в тази връзка Емо напълно, напълно заслужено заслужава да е навън, защото нищо мъжкарско в него не се прояви за това време, прекарано в племето, той беше поредния, "легнал" на машинациите на простакесата от Левски, която за съжаление се е взела твърде, твърде насериозно, и за съжаление поне според мен с позволението и одобрението на продуценти и екип. Спокойно можеше да си върне Надя, да си остане там и просто да чака следващия, пък каквото стане, без план, без заповеди, без стратегии. Но не, в племето "имали нужда от него" Shocked Shocked Shocked, чух го снощи и не можах да повярвам, наистина ли е толкова глупав, за да го вярва, или просто е прекалено доверчив и наивен? Мисля, че след последните велики изводи на Данка не Агонцев, а Емо ще е следващия изгонен, и разбира се, следващият предаден, огорчен и обиден. Mr. Green Ако не беше жалко, щеше да е смешно. Интелигентен човек, а всъщност.... И тук е момента само да вметна за "почтеността" и "приятелството", на Ваня и Дана. Докато беше удобен - добре, сега почна да иска много /о, ужас, как смее, къде си мисли, че се намира тоя Sunglasses, след като си има хора за финала/, и вече е неудобен. Stop Ще е удобен, докато "шпионира" и "донася" от лагера на Агонцев в лагера на Ваня, в следващият момент -  smile3513.
Е, аз съм за Митко. Не ме кефи и той, но просто всички останали..... smile3505 newsm61

И последно - някой от вас чу ли, в началото на играта между Агонцев и Занев, когато започнаха да ровят с греблата в пясъка, търсейки кръгчетата за мятане, Данка започна да подсказва на Занев къде да търси, Митко и направи забележка с нещо от сорта " не е позволено, не може", и оная се изцепи "На мен всичко ми е позволено, за мен всичко може" Shocked Close.
Това просто ще го оставя без коментар..... Tiredправете си изводи сами.

# 36
  • Мнения: 644
Тина, обясни дълбокомислената стратегия на Ваня да не се напряга и в тая игра! Знам, че го владееш това до съвършенство.
Може ли аз? Simple Smile

В конкретния случай се напъна и то доста. Просто се забави много с ключа и не успя. Ръцете определено не са му силната страна. Все пак е футболист Simple Smile Вече ако беше стигнал до финал на играта със Занев нямаше да се напъне 100%.

А-а-а, значи просто не го биваше, от некадърност е било. Аз пък реших, че е отново проява на неподражаемата му гениалност и величие. Как се обърках само!
Не видях да съм използвал думата некадърност, но не ти е за първи път да слагаш думи в устата на хората. Когато нещо е преиграно си личи (отказ на първо препятствие например или нареден пъзел в който държиш последното парче и викаш че дупките не пасвали и го разваляш изцяло). Когато нещо е истинско - също.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Мисля,че ще си тръгне Агонцев или Митко,а искам да се разделя с Ива или Емо.
Каква ще е тая игра без изолацията и омразата към Антон и бисерите на Митко?

Глас за Ива макар че мисля, че Агонцев ще е аут  Crazy

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
За Емо гласувам, застраховам се малко, Агонцев е другата възможност. Simple Smile
Скрит текст:
Митко защо е в анкетата? Нали щял да вземе имунитет.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 226
А вие мислите ли, че Агонцев вярва на Емо? След всичко преживяно, не би трябвало да вярва на никой, за срама - да не говорим...

# 40
  • Мнения: X
А вие мислите ли, че Агонцев вярва на Емо? След всичко преживяно, не би трябвало да вярва на никой, за срама - да не говорим...
Има нещо симпатично в агонцевия оптимизъм и ентусиазъм ...  Grinning

# 41
  • Мнения: 248
От анонса за довечера:
"Нарастващите претенции започват да дразнят сървайвърите, а болезнените амбиции автоматично се превръщат в билет към журито."
Май вероятността да изхвърчи Емо става още по- голяма. Макар, че като се замислиш... кой от останалите няма "болезнени" амбиции за финал на този етап...

# 42
  • Мнения: 14 840
Здравейте и благодаря за новата тема

Гласувах за Агонцев.Одавна  му е време но досега все се измъкваше ,тоест измъкваха го
Ако и на предстоящия Агонцев се измъкне спасен по някакъв начин от Занев за мен това ще е неопровержимо доказателство за парична уговорка между двамата.

Още повече че Агонцев в последно време е много добър в игрите,особено снощи си беше чист късмет че Занев нацели преди него гумения кръг  и не се знае дали ще имат такъв късмет и после

Емо го харесвм ,но е истина  както някой писаха  че характер и хъс няма
Не искам да си ходи довечера,макар че ако не сега то ще е следващия път. Не знам какво ще направи за да се обърнат Йори и Ваня срещу него ,но на този етап от играта е съвсем нормално да се случват такива неща.Всеки иска вече финала и всеки търси пътя към него.Мисля ,че нямаме право да обвиняваме никой вече,като изключим само парични уговорки естесвено

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Запис и благодаря за темата  bouquet

Все ми е едно кой ще си замине. Играта не е като игра, а се превръща в махленска такава. Може и в останалите сървайвъри да има подобни неща, но поне продуцентите ни ги спестяват, и в един епизод имаме напрежение, яд или радост, в зависимост кой отпадне. Наситено с емоции. Тук по-голямата част от темите са свързани с писания честно, нечестно, нагласено и т.н. Това вече не е Сървайвър, а Биг Брадър на далечен остров. Не искам да гледам Биг Брадър. Crossing Arms

Напълно съм съгласна с Merri_An по отношение на Емо. Сигурно се досеща, че по-напред няма да мине, поне да разбърка плановете на останалите - на Йори, която го ползва като пощальон, или получател на нежни писъмца, на останалите, които видимо го надхитриха и надиграха. Поне остави някаква следа в тази игра Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 644
Не знам какво ще направи за да се обърнат Йори и Ваня срещу него ,но на този етап от играта е съвсем нормално да се случват такива неща
Е, не виждаш ли какво правят? Задават им нарочно въпроси за "претенциите" му. Защото той поне пред тях никъде не е казал, че иска на всяка цена да е на финал (или не са ни го показали). Но по-скоро ще обърнат Занев и покрай него Йори (което би било най-голямата й грешка, защото развали ли коалицията с Ваня и доктора няма кой да я спаси при следващото гонене, освен ако не спечели игрите) срещу него отколкото Ваня. То това им стига.

Общи условия

Активация на акаунт