Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 12 (26.11-2.12)

  • 41 018
  • 1 050
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 191
Отдавна чакам да му дойде реда на Емо, да видим още ли ще е удобен и послушен. Чаках го и Крум, мислех, че Ваня ще успее да го извлече по-напред, но рано го изгониха.

# 46
  • Мнения: 644
2.Получи писмо,трябваше да се качи на лодка и видео разговор с децата и майка си.
Защо я изненадваха по този начин и аз не разбрах. Blush
Те не го и обясниха защо. Но е защото тя единствена не си видя близките по време на съвета на който изгониха Дамяна, защото по това време беше на острова на изгнаника.

# 47
  • Мнения: 13 801
На Емо му се пече нещо зад гърба. Предовери се той на останалите, хубаво си седеше на острова в безопасност. С какво повярва, че ще е по-полезен с присъствието си в племето в този момент от Надя! Дали ще е нейният или неговият глас...

Напълно съм съгласна с Merri_An по отношение на Емо. Сигурно се досеща, че по-напред няма да мине, поне да разбърка плановете на останалите - на Йори, която го ползва като пощальон, или получател на нежни писъмца, на останалите, които видимо го надхитриха и надиграха. Поне остави някаква следа в тази игра Crossing Arms
Аз пък мисля, че нищо не се досеща Simple Smile

За мен най-странно обаче остава с нищо непредизвиканата промяна в отношението на Йори, Занев и Ваня към него. От полезен участник докторът изведнъж стана неудобен и с "претенции". Подсказано отвън и режисирано ми се струва.

Като цяло от последните епизоди ми доскуча. Почти всичко е предвидимо, договорено и съгласувано между всички Tired


# 48
  • Мнения: 644
За мен най-странно обаче остава с нищо непредизвиканата промяна в отношението на Йори, Занев и Ваня към него. От полезен участник докторът изведнъж стана неудобен и с "претенции". Подсказано отвън и режисирано ми се струва.

Като цяло от последните епизоди ми доскуча. Всичко почти е предвидимо, всичко е договорено и съгласувано между всички...

В първия цитиран параграф налучкваш истината, а причината за режисирането на този "скандал" е във втория параграф на цитата Wink За да не е скучно трябва да има интрига.

# 49
  • Мнения: 99
Аз гласувах за Йорданка, ако срещу нея гласуват Митко с два гласа, Агонцев и Емо стават 4 гласа. Може да има равенство.

# 50
  • Мнения: 58
Не знам какво ще направи за да се обърнат Йори и Ваня срещу него ,но на този етап от играта е съвсем нормално да се случват такива неща
Е, не виждаш ли какво правят? Задават им нарочно въпроси за "претенциите" му. Защото той поне пред тях никъде не е казал, че иска на всяка цена да е на финал (или не са ни го показали). Но по-скоро ще обърнат Занев и покрай него Йори (което би било най-голямата й грешка, защото развали ли коалицията с Ваня и доктора няма кой да я спаси при следващото гонене, освен ако не спечели игрите) срещу него отколкото Ваня. То това им стига.
Simple Smile

# 51
  • Мнения: 644
Аз гласувах за Йорданка, ако срещу нея гласуват Митко с два гласа, Агонцев и Емо стават 4 гласа. Може да има равенство.
Това би било възможно с Надя, но тя е на острова на изгнаника. Ако не беше отишла тя, а друг и бях на Ваня и Йори щях да говоря с доктора да направят точно това Laughing

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 12:32 от bigfish

# 52
  • Мнения: 423
Запис и гласувах за Емо, мисля че Агонцев пак ще мине м/у капките. Учудваме тоя човек, голямо перде е, друг на негово място би си мълчал,  би се свил, но той явно е опериран от хорското мнение или пък има нещо, което ние не знаем.

Надя си беше стегнала багажа още преди играта, т.е. тя е била ясна за о-ва. Каза, че Док. бил стар за нея, ами Занев не е ли близо до възрастта на Док Rolling Eyes
Островът наистина е малко безсмислен в момента. Напастта от мишки, за която обясняваше Док ми се вижда доста гадна, аз не бих издържала.

Разграничавам Йори от Ваня, не бих ги коментирала в комплект, не намирам нищо дяволско във Ваня, съвсем нормален си е, докато Йорданка си е дразнеща отвсякъде, колкото и да се опитват да я налагат като добра актриса. За първи път ми хареса вчера - като се извика пред океана, сигурно е много освобождаващо Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 076
В интерес на истината,Емо си беше отвсякъде и отдавна пътник,ако не беше идеята на Ваня за отбор от аутсайдери,който да катурне  Марчови.Той нито е спортист да печели игри,нито успя да се впише в племето.Ако Ваня беше с Марчо,както му обеща и подведе,Емо и до жури няма да стигне.Само че вместо да приседне кротко при излезлите от играта,Емо реши да атакува финал,което издразни съществото,повярвало,че от нея зависи кой излиза и кога.Или Емо реши,или така го "решиха",защото драмата с Агонцевите пари вече се изтърка.
А за Занев мисля,че е по-голям на години от Емо.Надето и нейните сметки кой мъж за какво е подходящ... Laughing.Лошо няма,щом и тя,и мъжете са доволни.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 294
идеи на кои четирима ще сложи Занев черните амулети за изгонване - Агонцев, Митко, Емо и кой може да е четвъртия  Wink остава Йорданка или Ваня, изключвам Ива, защото той я иска на финала, интересно на кой от двата ще  заложи, а дано да е Йорданка

# 55
  • Мнения: 14 836
идеи на кои четирима ще сложи Занев черните амулети за изгонване - Агонцев, Митко, Емо и кой може да е четвъртия  Wink остава Йорданка или Ваня, изключвам Ива, защото той я иска на финала, интересно на кой от двата ще  заложи, а дано да е Йорданка

Няма да пиша повече в скрит текст
То почти всичко е ясно ,само не знаем кой е победителя
ако някой все пак знае да го напише тоя победител/ може и на лични да ми прати/ и да се приключва

Та Митко ще спечели амулета Каваха довечера така че няма как да е номиниран

Така че остават Агнцев ,Ваня ,Емо и Йори
Ива и аз мисля че няма да я номинират
Така че е по интересно кой ще си ходи?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 294
опс забравих че се коментираше снимката как се вижда на Митко амулета, ми настина ще е интересно кой ще излезе - Агонцев, Ваня, Емо и Йори, ако Емо се присъедини към Агноцев и Митко има шанс да изгонят Йорданка

# 57
  • Мнения: 14 836
Ще бъде брутално ако и довечера остане Агонцев
ако Занев го спаси по някакъв начин явно има замесени пари
А и не се знае ТонитУ както се е взел в ръце напоследък дали няма да се окичи следващия път с амулет и тогава ще стане мазало

# 58
  • София
  • Мнения: 27 301
Diavolo, извън темата е, но понеже даваш пример с тениса, там основен акцент е ранглистата, която се формира  според спечелените точки 52 седмици назад, а не броя победи/загуби. В тениса всяка победа има различна тежест в точково измерение в зависимост от кръга и категорията на турнира. Така че примерът ти не е удачен, но разбрах основната ти идея.

хех, знам, значи дяволчето и тенис, ехехехе........ хайде да не продължавам, уф  Embarassed Rolling Eyes

ей за това иде реч.
http://www.atpworldtour.com/Performance-Zone/Performance-Overall-Career-List.aspx

виж разгледай какво имам предвид и че има един среден бал по който се изчислява.
т.е. 25-2 (победи/загуби) е повече от 35-4 (примерно) и т.н.
или един вид КПД му се вика. Simple Smile

иначе да, ест. че ранкинга е най-важен, но ако питаш мен, по-важни са ГШ титлите. Аз бих дал две години като номер 1 в света за 2 ГШ титли, ама спирам до тук. Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:13 от Diavolo

# 59
  • София
  • Мнения: 27 301
Аз нещо се заблях снощи за момент, та не разбрах какво се случи с Ива?

Бенката и се махна, ей това беше гадното. Имала бенка на рамото или някъде в тази област и я закачила и разкървавила. И беше доста наплашена и нормално, знаем, че не е хубаво да се махат бенки...  Sick


Merri_An
Много хубаво мнение, съгласен съм с почти всичко в него.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт