Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 12 (26.11-2.12)

  • 41 037
  • 1 050
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
 Агонцев олицетворява цялата мутренска неадекватност и простотия, но е и трагичен герой - принадлежи на друго време и не го разбира.Сега е само обект на подигравки. Браво на Занев - спечели или не, той е победителят в тази игра. Колкото до Ваня - не виждам никакви причини да го харесвам. Стратегията му е да разчита на леля си и очинайка си, които познава отпреди. В игрите не е нищо особено. Не понасям такива мъже - "Щях да ти помогна, ама...".  #Crazy
 Колкото до Док - борка и тъга! Този все го тресе някаква мирова скръб. Изобщо сезонът е пълен с оцеляващи недоразумения. Изключенията са Ива, Митко и Йори( макар да не харесвам последнтата). Занев е извън класацията. Grinning

# 16
  • Мнения: 113
Добро утро, благодаря за темата   bouquet
Аз мисля, че док. ще изгори преди Агонцев. И на мен ми се струва, че му се услади, че се застоя и се опитва да тъче на 2 стана, но ще видм.

# 17
  • Мнения: 5 761
А-а-а, значи просто не го биваше, от некадърност е било. Аз пък реших, че е отново проява на неподражаемата му гениалност и величие. Как се обърках само!

Е те всички които загубиха според твоята логика са некадърници. Да живее БОГ Занев!!!! Очаквам днес дълга тирада от Великия, макар, че подозирам, че вече е с друг ник.
 За анкетата: Агонцев.

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз гласувах за Агонцев Simple Smile

иначе от последният епизод най-много ми хареса гущерчето  Blush

# 19
  • Мнения: 4 740
Аз нещо се заблях снощи за момент, та не разбрах какво се случи с Ива?

# 20
  • Мнения: 379
Все си мисля, че Агонцев и Занев в комбина чипкат всички в топла баня. В Занев има нещо преиграно през цялото време в отношението му към Агонцев. Мисля, че се гаврят с продуцентите и техните любимци.

# 21
  • Мнения: 379
Освен това не ми се вижда реално Занев да не си дава сметка за нещата, които и тук, в този благочестив форум, не еднократно се забелязват по отношение на гласовете в журито. Занев няма вид на такъв глупак, напротив. А и все пак има приятелески натроени хора спрямо него в племето, които също биха му посочили опасността да печели игри и да губи гласове. Така, че, поне аз себе си, имам едно наум, че старите играчи все пак имат и заден план на играта си, който не се вижда.
Спомнете си когато Занев "се правеше", че мрази Йори, колко прозрачен беше. Не се напъна изобщо да го докара, а си се отпусна да се преструва по най-детския начин.
Спямо Агонцев е по-внимателен в преструвките, но типологията си се запазва.
С Агонцева (не моного сигурно) и Барни (сиурно) си беше искрен и личен, но много различен отколкото с Агонцев.
Любопитен съм.

# 22
  • Мнения: 9 264
Одри, с Ива се случиха две неща,незнам за кое питаш. Flutter
1.По време на играта се нарани и има лепенка на рамото.
2.Получи писмо,трябваше да се качи на лодка и видео разговор с децата и майка си.
Защо я изненадваха по този начин и аз не разбрах. BlushПосле се върна с бутилка алкохол,за да полеят рекорда на Занев.

За новата тема   bouquet

# 23
  • Мнения: 31 382
И аз за Агонцев гласувах, мисля че му дойде времето. А е отделен въпросът колко ми е противен. ooooh!
И аз съм за него. Peace

# 24
  • Мнения: 4 740
Одри, с Ива се случиха две неща,незнам за кое питаш. Flutter
1.По време на играта се нарани и има лепенка на рамото.

Аз за играта на играта не видях точно как се нарани.

# 25
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
и аз гласувах за Агонцев, много дразни, да си ходи вече.

# 26
  • Мнения: 9 264
Одри,още на първото препятствие,когато излиза от дупката рамото и се закача на рамката,има разкъсване,но казаха,че не е опасно.

# 27
  • Мнения: 4 740
Тенк ююю Туон   bouquet

# 28
  • Мнения: 20 233
Хехе, и Георги мисли като мен Wink
По погледа, макар и само от ТВ го познах, че има нещо дяволско в него
http://www.bgreality.bg/content/%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D … D0%B8%D1%82%D0%B5

Ива вече не ми е фаворит  Confused

# 29
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата.
Дано Агонцев си иде. Peace

Общи условия

Активация на акаунт